AltcoinEthereum (ETH) Yükselen Trendine Ulaştı! Tepki Alacak mı?

Ethereum (ETH) Yükselen Trendine Ulaştı! Tepki Alacak mı?

Ethereum'da kritik süreç devam ediyor.

Takip et blank

Kripto para sektörünün lider altcoin‘i olan Ethereum (ETH), haberimizin yazıldığı esnada 1.258 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Dün itibariyle Ethereum’un 1.300 dolar seviyelerinden düşüşe geçtiği görüldü.

22 Kasım tarihinden bu yana yükseliş yaşayan Ethereum, bu yükseliş serüvenini tasdiklemek için bir yükselen trend oluşturmuştu.

2 kez bu yükselen trend noktasından tepki almayı başaran lider altcoin, an itibariyle tekrardan bu yükselen trende gerilemiş durumda.

İlerleyen saatlerde Ethereum’un bu yükselen trend seviyelerinden tepki almayı başarması, ETH’nin 1.396 dolar seviyelerine kadar yükselmesini sağlayabilir.

Ethereum şimdilik her ne kadar bu seviyeden bir tepki almayı başaramamış olsa da, aşağı yönlü bir kırılım da gerçekleştirmedi.

blank

Ethereum’un yükselen trendini kaybetmesi, altcoin’ler için oldukça kötü bir senaryo olarak görülüyor. Böyle bir hareketin yaşanması, kripto para sektöründeki satıcı baskısının ciddi miktarda artırabilir.

Perşembe günü ABD’de İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları açıklanacak. Cuma günü ise ÜFE verilerinin paylaşılacağı görülüyor.

Bu tarihlere kadar yükselen trend seviyelerinde akümüle olması beklenen lider altcoin Ethereum (ETH), verilerin olumlu veya olumsuz gelmesine göre yukarı veya aşağı doğru yeni bir trend başlatacaktır.

Okurlarımızın ciddi miktarda kayıp yaşamamaları için Ethereum yatırımlarını yükselen trend kırıldığı takdirde stop edebilirler.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Binance’de Listeli Bu Altcoin, Önemli Ortaklığı Duyurdu! İşte Ayrıntılar..

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'de listelenmiş bir proje olan DODO, Türk kripto yatırımcıları tarafından da yakından takip ediliyor. DODO...

Binance Bu Altcoin’i Vadelide Listeledi, Pump and Dump Yaşandı!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, aldığı kararlar ile sektörün gündemine oturuyor. Popüler borsa bu sabah saatlerinde de bir altcoin...

Binance’deki Bu Altcoin, Yarın Büyük Duyuruyu Paylaşacak!

Dev kripto para borsası Binance'de listelenmiş bir proje olan Blur, ilk çıkış yaptığı günlerde sektörde büyük ses getirmişti. Blur'un airdrop hamlesi, birçok kripto para...

UYARI: Haftaya Bu Popüler Altcoin’lerde Kilit Açılımları Var!

Kripto para sektöründeki yatay trend devam ediyor. Bazı kripto varlıklar her ne kadar kendi iç dinamikleri doğrultusunda sert yükseliş ve düşüşler gerçekleştiriyor olsa da,...

Binance, Bu 25 Altcoin Paritesini Likidite Havuzlarından Delist Ediyor!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, kripto varlıkların gidişatını etkileyebilecek önemli kararlar alıyor. Binance borsası konu ile ilgili paylaşılan duyuru...

2 Yıldır Hareketsiz Olan Balina, Bu Yapay Zeka Altcoin’in de Satış Yapıyor!

Dev kripto para yatırımcıları balinaların attığı adımlar, kripto varlıkların yukarı veya aşağı yönlü kırılımlar gerçekleştirmesini sağlıyor. Kripto projelerinin paylaştığı duyurulardan çok büyük yatırımcılarım alım...