AltcoinEthereum (ETH) Yükselen Trendine Ulaştı! Tepki Alacak mı?

Ethereum (ETH) Yükselen Trendine Ulaştı! Tepki Alacak mı?

Ethereum'da kritik süreç devam ediyor.

Takip et blank

Kripto para sektörünün lider altcoin‘i olan Ethereum (ETH), haberimizin yazıldığı esnada 1.258 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Dün itibariyle Ethereum’un 1.300 dolar seviyelerinden düşüşe geçtiği görüldü.

22 Kasım tarihinden bu yana yükseliş yaşayan Ethereum, bu yükseliş serüvenini tasdiklemek için bir yükselen trend oluşturmuştu.

2 kez bu yükselen trend noktasından tepki almayı başaran lider altcoin, an itibariyle tekrardan bu yükselen trende gerilemiş durumda.

İlerleyen saatlerde Ethereum’un bu yükselen trend seviyelerinden tepki almayı başarması, ETH’nin 1.396 dolar seviyelerine kadar yükselmesini sağlayabilir.

Ethereum şimdilik her ne kadar bu seviyeden bir tepki almayı başaramamış olsa da, aşağı yönlü bir kırılım da gerçekleştirmedi.

blank

Ethereum’un yükselen trendini kaybetmesi, altcoin’ler için oldukça kötü bir senaryo olarak görülüyor. Böyle bir hareketin yaşanması, kripto para sektöründeki satıcı baskısının ciddi miktarda artırabilir.

Perşembe günü ABD’de İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları açıklanacak. Cuma günü ise ÜFE verilerinin paylaşılacağı görülüyor.

Bu tarihlere kadar yükselen trend seviyelerinde akümüle olması beklenen lider altcoin Ethereum (ETH), verilerin olumlu veya olumsuz gelmesine göre yukarı veya aşağı doğru yeni bir trend başlatacaktır.

Okurlarımızın ciddi miktarda kayıp yaşamamaları için Ethereum yatırımlarını yükselen trend kırıldığı takdirde stop edebilirler.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin, Bugatti Group İle Anlaştı!

Kripto para sektörünün lider meme coin'i  Dogecoin'in (DOGE) en büyük rakibi olarak gösterilen Shiba Inu (SHIB), uzun bir süredir Ethereum balinalarının gözde altcoin'lerinden bir...

Bitcoin’de (BTC) Büyük Patlama İçin Artık Son Günler!

Birçok kripto para yatırımcısı, lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) artık yeni bir yükseliş trendi başlatmasını bekliyor. 2022 yılında sert düşüşler yaşayan BTC, yatırımcıların...

Bitcoin Borsası Binance’den, Bu Altcoin İçin Güzel Haber Geldi!

Kripto para sektöründe bugün itibariyle tabiri caizse meltem rüzgarları esmeye başladı. Dijital varlıkların bir süredir kademe kademe değer kazanıyor olması, kripto para yatırımcılarının tekrardan...

Canlı: FED Yetkilisi Konuşuyor! Bitcoin Düşüşe mi Geçecek?

Bugün itibariyle kripto para sektöründe yükselişlerin yaşandığı gözlenmekte. Bitcoin kayda değer bir yükseliş yaşamamış olsa da, bazı altcoin'ler son 24 saat içerisinde çok ciddi...

İşte Bu Hafta Bitcoin’den Ayrışıp En Fazla Yükselen Altcoin’ler!

Kripto para sektöründeki zorlu ayı sezonu devam ediyor. Her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) halen beklenen yükselişleri yaşayamamış olsa da, bazı...

Bitcoin (BTC) Bu Kritik Direnci Aşarsa, Ralli Başlar!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftanın başlamasıyla birlikte yükselişe geçti. Her ne kadar BTC'deki yükselişler devasa seviyelere ulaşmamış olsa da, Bitcoin'in değer...