AltcoinEthereum (ETH) Balinaları, Bu Altcoin'e Saldırıyor!

Ethereum (ETH) Balinaları, Bu Altcoin’e Saldırıyor!

Kyber Network için yükseliş başlıyor mu?

Takip et blank

Kripto para sektöründe bugün itibariyle kritik yükselişlerin meydana geldiği görülüyor. Uzun bir akümülasyon evresinin ardından yukarı yönlü hamleler sergilemeye başladığı görülen Bitcoin, yatırımcıların nefes almasını sağladı.

Son teknik göstergelere baktığımızda bu yükseliş trendinin bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Bitcoin ne kadar çok yükselirse, altcoin‘lerdeki patlama o kadar büyük olacaktır.

Şuan itibariyle altcoin’lerin beklentileri karşılayamadığı görülüyor. İlerleyen süreçte daha büyük yükselişler yaşayabilecek olan altcoin’ler, yatırımcıların zararlarının bir nebze de olsa telafi edilmesini sağlayabilir.

Başarılı bir veri sağlayıcısı olan Santiment, bugün itibariyle balinaların hareketleri hakkında yeni bir tweet paylaştığı görüldü.

Santiment’in aktardıklarına göre Kyber Network, balinalarının son üç ayda en fazla aktif olduğu altcoin’lerden bir tanesi haline gelmiş durumda.

31 Temmuz’dan bu yana stoklarına arzın yüzde 20’sini ekleyen balinalar, KNC‘nin ilerleyen süreçte çok sert bir şekilde yükseliş yaşayabileceğine inanıyor.

1 milyon ila 10 milyon arasında KNC tutan balina sayısında yaşanan bu denli büyük artış, birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çekti.

Haberimizin yazıldığı esnada 0.90 dolar seviyelerinden işlem gören Kyber Network, 2 gün içerisinde yüzde 7’lik bir artış yapmış durumda.

Balinaların hareketlerine ve satın alımlarına baktığımızda ise ilerleyen günlerde KNC’nin çok daha sert yükselişler yaşayarak, tekrardan 1 doların üzerine çıkacağı tahmin edilmekte.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bir Balina, Bu Altcoin’i Bitcoin Borsası Binance’e Transfer Ediyor!

Kripto para sektöründeki zor günler devam ediyor. Piyasadaki kara bulutların halen dağılmaması, yatırımcıların ilgisini de düşürüyor. Son dönemde küçük yatırımcıların yanı sıra büyük yatırımcıların...

SICAK GELİŞME: Bitcoin’de (BTC) Çok Yüksek CDD Verisi Geldi! Neler Olacak?

Kripto para sektöründe kritik saatler devam ediyor. Binance - SEC duruşması nedeniyle piyasada volatil hareketler meydana gelmekte. Büyük yatırımcılarda, son dakikalarda kritik hamleler yapmaya...

SON DAKİKA: Binance CEO’su CZ’den, SEC Duruşması ile İlgili Kritik Paylaşım!

Son saatlerde kripto para sektörünün ana gündem maddelerinden bir tanesinin Binance - SEC duruşması olduğu görülüyor. Geçtiğimiz dakikalarda Binance'in ABD kolu Binance US'a ilişkin...

Ali Martinez: Bitcoin Bu Seviyeyi Kaybetmezse, Yükselişler Devam Edecek!

Kripto para sektöründeki kritik süreç devam ediyor. Bugün itibariyle her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yukarı yönlü hareketler sergilemiş olsa da,...

SON DAKİKA: SEC – Binance Davasından Önemli Bilgiler Geliyor!

Kripto para yatırımcıları bugün itibariyle gözlerini SEC - Binance davasına çevirmişti. Geçtiğimiz dakikalarda ise bu davaya ilişkin önemli bazı belgeler açıklandı. Binance US denetçisi, mührü...

Binance – SEC Duruşmasına Dakikalar Kala, Bitcoin’de (BTC) Ani Dump Yaşandı!

Kripto para sektöründe bugün itibariyle yükselişlerin hakim olduğu gözlemlendi. Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) gün içerisinde yukarı yönlü hareketler sergilemesi, haliyle diğer kripto...