AltcoinEthereum (ETH) Balinaları, Bu Altcoin'e Saldırıyor!

Ethereum (ETH) Balinaları, Bu Altcoin’e Saldırıyor!

Kyber Network için yükseliş başlıyor mu?

Takip et blank

Kripto para sektöründe bugün itibariyle kritik yükselişlerin meydana geldiği görülüyor. Uzun bir akümülasyon evresinin ardından yukarı yönlü hamleler sergilemeye başladığı görülen Bitcoin, yatırımcıların nefes almasını sağladı.

Son teknik göstergelere baktığımızda bu yükseliş trendinin bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Bitcoin ne kadar çok yükselirse, altcoin‘lerdeki patlama o kadar büyük olacaktır.

Şuan itibariyle altcoin’lerin beklentileri karşılayamadığı görülüyor. İlerleyen süreçte daha büyük yükselişler yaşayabilecek olan altcoin’ler, yatırımcıların zararlarının bir nebze de olsa telafi edilmesini sağlayabilir.

Başarılı bir veri sağlayıcısı olan Santiment, bugün itibariyle balinaların hareketleri hakkında yeni bir tweet paylaştığı görüldü.

Santiment’in aktardıklarına göre Kyber Network, balinalarının son üç ayda en fazla aktif olduğu altcoin’lerden bir tanesi haline gelmiş durumda.

31 Temmuz’dan bu yana stoklarına arzın yüzde 20’sini ekleyen balinalar, KNC‘nin ilerleyen süreçte çok sert bir şekilde yükseliş yaşayabileceğine inanıyor.

1 milyon ila 10 milyon arasında KNC tutan balina sayısında yaşanan bu denli büyük artış, birçok kripto para yatırımcısının dikkatini çekti.

Haberimizin yazıldığı esnada 0.90 dolar seviyelerinden işlem gören Kyber Network, 2 gün içerisinde yüzde 7’lik bir artış yapmış durumda.

Balinaların hareketlerine ve satın alımlarına baktığımızda ise ilerleyen günlerde KNC’nin çok daha sert yükselişler yaşayarak, tekrardan 1 doların üzerine çıkacağı tahmin edilmekte.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’de (BTC) Büyük Patlama İçin Artık Son Günler!

Birçok kripto para yatırımcısı, lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) artık yeni bir yükseliş trendi başlatmasını bekliyor. 2022 yılında sert düşüşler yaşayan BTC, yatırımcıların...

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin, Bugatti Group İle Anlaştı!

Kripto para sektörünün lider meme coin'i  Dogecoin'in (DOGE) en büyük rakibi olarak gösterilen Shiba Inu (SHIB), uzun bir süredir Ethereum balinalarının gözde altcoin'lerinden bir...

Bitcoin Borsası Binance’den, Bu Altcoin İçin Güzel Haber Geldi!

Kripto para sektöründe bugün itibariyle tabiri caizse meltem rüzgarları esmeye başladı. Dijital varlıkların bir süredir kademe kademe değer kazanıyor olması, kripto para yatırımcılarının tekrardan...

Canlı: FED Yetkilisi Konuşuyor! Bitcoin Düşüşe mi Geçecek?

Bugün itibariyle kripto para sektöründe yükselişlerin yaşandığı gözlenmekte. Bitcoin kayda değer bir yükseliş yaşamamış olsa da, bazı altcoin'ler son 24 saat içerisinde çok ciddi...

İşte Bu Hafta Bitcoin’den Ayrışıp En Fazla Yükselen Altcoin’ler!

Kripto para sektöründeki zorlu ayı sezonu devam ediyor. Her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) halen beklenen yükselişleri yaşayamamış olsa da, bazı...

Son Dakika: Bitcoin Borsası Coinbase, Bu Altcoin’i Listelemekten Vazgeçti!

Kripto para sektöründe bugün özelinde volatil yükselişlerin yaşandığı görüldü. Lider kripto para birimi Bitcoin'den (BTC) çok altcoin'lerin değer kazanması, yatırımcıların tekrardan sektör için umutlanmasını...