AltcoinEthereum (ETH) Balinaları, Artık Shiba Inu (SHIB) Yerine, Bu Altcoin'e Yöneliyor!

Ethereum (ETH) Balinaları, Artık Shiba Inu (SHIB) Yerine, Bu Altcoin’e Yöneliyor!

Balinalar SHIB satın almayı bıraktı.

Takip et blank

WhaleStats‘ın paylaştığı bilgilere göre, dünyanın en zengin Ethereum (ETH) balinaları, merkezi olmayan bir finans projesine yöneliyor.

Balina izleme platformu, son yedi gün içinde, ilk 100 ETH cüzdanının, Solana (SOL) tabanlı merkezi olmayan bir borsanın hizmet belirteci olan Serum‘dan (SRM), ortalama 1,9 milyon dolar değerinde satın alım yaptığını belirtiyor.

Geçtiğimiz hafta ile karşılaştırdığımızda, ilk 100 ETH adresi arasındaki ortalama SRM satın alımı sadece 237.875 dolardı.

Serum, dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan FTX tarafından desteklenmeye devam ediyor. FTX CEO’su Sam Bankman – Fried’in ise Serum projesine danışmanlık yaptığı biliniyor.

Geçtiğimiz dönemlerde daha çok Shiba Inu satın alımlarıyla gündeme gelen Ethereum balinaları, artık SHIB yerine daha çok Serum‘u tercih ettiği görülmekte.

blank

Shiba Inu‘nın, Robinhood listelemesinin ardından yaşadığı yükselişin kısıtlı kalması, Ethereum balinalarının rota değiştirmesi sebebiyet verdi.

Halen popüler meme coin balinalar tarafından satın alınmaya devam etse de, artık listenin başlarında değil sonlarında olduğu görülmekte.

Son dönemlerde ise balinaların Serum‘dan ziyade Chainlink‘te satın aldığı göze çarpıyor. Son günlerde sık sık listede yer bulan LINK, geçtiğimiz boğa sezonunun yıldızlarından bir tanesiydi.

Balinalar artık işe yaramaz meme coinleri tercih etmek yerine, bir soruna çözüm bulabilecek LINK ve SRM gibi başarılı projelere yatırım yapmaya başlamışlar gibi gözükmekte.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Sıcak Gelişme: Sonunda, Binance’den Bitcoin İçin Güzel Haber Geldi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kripto piyasasını derin bir şekilde etkilediği görülüyor. Geçtiğimiz saatlerde yaşanan düşüşler sonucu ağdaki işlem tıkanıklığı nedeniyle Bitcoin...

Bitcoin’e (BTC) Müjde Binance’den, Kötü Haber İse Rusya’dan Geldi!

Bitcoin ve kripto para birimleri büyük bir kaosun içerisinde sürüklenmeye devam ediyor. Küresel piyasalar ile korele bir şekilde düşüş yaşayan dijital varlıklar, kritik seviyelerde...

Bitcoin’in Düşüşlerinde Bu Metaverse Altcoin’i, Balinalardan Yoğun Talep Görüyor!

Kripto piyasası çalkantılı bir süreçten geçiyor. Dünya ekonomilerinin resesyona girmesi sonucu tepe taklak olan Bitcoin, tarihinin en sert düşüş serüvenlerinden bir tanesini yaşamakta. Kurumsal yatırımcıların...

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: Avrupa Merkez Bankası, Acil Toplantı Kararı Aldı!

Dünyada finans piyasalarında çok sert düşüşler yaşanıyor. Hiç kimsenin beklemediği bu satışlar vadeli işlem açan yatırımcıları likit ederken, spotta işlem yapanların ise devasa zararlara...

Ünlü CEO: “Bitcoin’de Bu Seviye Kırılırsa, Piyasadan Ayrılırım”!

Bir zamanlar kripto para sektörünün en ünlü ve bilinen isimlerinden olan Arthur Hayes, artık ara ara başarılı tahminlerde bulunan birisine dönüştü. Hayes daha önce...

Bitcoin Düşerken, Bu 2 Altcoin Boğa Moduna Girdi!

Son günlerde major kripto paraların haricindeki altcoinler çok volatil hareketler sergilediği biliniyor. Birçok zaman Bitcoin ile korele hareket eden bu ürünler, dönem dönem ayrışarak...