Bitcoin (BTC)Eski Beyaz Saray Yetkilisi, Bitcoin (BTC) Yatırımlarını Artıracağını Duyurdu!

Eski Beyaz Saray Yetkilisi, Bitcoin (BTC) Yatırımlarını Artıracağını Duyurdu!

Anthony Scaramucci, BTC hakkında konuştu.

Takip et blank

Bitcoin ve küresel piyasalarda kritik dakikalar devam ediyor. Bugün özelinde volatil hareketler sergileyen yatırım araçları, fırsatlar verdiği gözlenmekte.

Dünyanın en büyük yatırım fonlarından bir tanesi olan SkyBridge Capital‘in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin ve kripto paraların sert bir şekilde yükseliş yaşayacağına inanıyor.

Kripto sektörünün ilerleyen yıllarda çok daha büyük bir piyasa halinde geleceğini söyleyen eski Beyaz Saray yetkilisi, SkyBridge Alternatifleri Konferansı (SALT) öncesinde Bloomberg ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Kripto paralarda bulunan potansiyeli gördüğünü aktaran Scaramucci, şirketin yönetiminde bulunan varlıkların (AUM) çoğunluğunu kripto paralara çevirmek istediğini aktarıyor.

SkyBridge Capital‘in şuan da 3,5 milyar dolarlık varlığı yönettiği biliniyor. Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonundan (SEC) spot Bitcoin ETF’si için onay almaya çalışan ünlü yatırım fonu, Bitcoin‘e inanıyor.

Şirketin yönetiminde kripto varlık olarak Bitcoin, Ethereum ve ALGO tuttuğu bilinmekte. Anthony Scaramucci, Bloomberg ile gerçekleştirdiği röportajda şu sözleri aktardı:

“Kripto para sektörünün bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Bu bağlamda bu fırsat hakkında o kadar güçlü hissediyoruz ki, firmayı lider bir kripto para varlık yöneticisi ve danışmanı olacak şekilde uyarladık ve yeniden konumlandırdık.”

“Kripto para sektörü ile ilgili dönüm noktamız pandemi oldu. Zira pandemi sırasında tüm portföyümüzü yeniden düzenlemek zorunda olduğumuza dair bir karar verdik.”

Firmasını lider bir kripto para varlık yönetici haline çevirmeye çalışan Scaramucci, bu konuda ilk adımlarını COVID-19 pandemi döneminde attığını vurgulamakta.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Terra Labs İstifaları Resmileşti! Bitcoin Yükselirken, LUNA Düşecek mi?

Terra Luna kripto piyasasına damga vurduğu görülüyor. Yaşanan çöküş ardından, Terra Labs'tan istifa haberleri gelmeye başlamıştı. Geçtiğimiz saatlerde The Block’un paylaştığı habere göre Terra Labs'ın...

Bitcoin’in Yükselişlerinde, Bu Altcoin’i Bekleyen Büyük Tehdit!

Kripto piyasasının son dönemlerdeki trendinin Terra Luna olduğu biliniyor. Büyük bir facia yaşayan LUNA ve UST, bütün altcoinleri derinden etkiledi. Son 1 hafta içerisinde 80...

LUNA CEO’su, Dogecoin Kurucusunu Engelledi! Do Kwon Kaçıyor mu?

Terra Luna, kripto piyasasının gündeminde oturmaya devam ediyor. Yaşadığı büyük çöküşün ardından yatırımcıları zarara uğratan ekip, son günlerde çok tutarsız ve bir temele dayandırılamayan...

Bitcoin Kahini, Bu 3 Altcoin’de Boğa Dönemi Bekliyor!

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti olan Michaël Van De Poppe, üç popüler altcoinin, merkezi olmayan oracle ağı olan Chainlink'in (LINK) liderliğinde, yükselişe başlamaya...

Bu Altcoin’de Sorun Çözüldü, Bitcoin’in Yükselişinde Patlamaya Hazırlanıyor!

Kripto piyasasının son dönemindeki trendi olan Terra Luna, kripto piyasasını çok derinden etkilediği gözlemlendi. Bu etkilerin ardından bütün stablecoinlere olan güven sarsıldı. En çok Tether'e...

Bu Altcoin, Bitcoin’in Yükselişlerinde Yakım Yapıyor! Fiyatı Yükseltecek mi?

Son 24 saat içinde Shiba Inu resmi yakım hesabı tarafından paylaşılan verilere göre, bir milyardan fazla Shiba Inu coin yakıldı. Son birkaç saat içinde ise,...