blank
HaberlerDiscord Kullanıcıları, Bitcoin ve Altcoinlerin Uygulamaya Dahil Olmasına Karşı!

Discord Kullanıcıları, Bitcoin ve Altcoinlerin Uygulamaya Dahil Olmasına Karşı!

Kripto para sektörü büyüyerek devam ediyor!

Takip et blank

Discord kullanıcıları kripto para entegrasyonu konusunda ikiye bölünmüş durumda. Kimi kullanıcı bu entegrasyonun olumlu olacağını düşünse de, bazı kullanıcılar çok sert tepki gösterdi.

blank

Bu sert tepki gösteren kullanıcılar böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde Nitro’larını bile iptal edeceklerini dile getiriyorlar. Twitter üzerinde trend topic olan tartışma her gün yeni kullanıcılar dahil olmaya devam ediyor.

Discord’un kurucusu olan Jason Citron konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Dünyanın değiştiğini ve kripto paraların gelecek için atılmış olan en büyük adımlardan bir tanesi olduğunu vurgulayan Jason, kendi uygulamasının da içine de kripto paraları entegre edeceğini söyledi.

Not Boring Kurucusu Packy McCormick Discord için şunları söyledi:

“Bir insan internet sitesi hayal edin. Mükemmel esprilerin etrafta uçuştuğu bir yel hayal edin. Patateslerin büyüdüğü bir yer hayal edin. İnsanların ve botların ahenk içinde yaşadığı bir yer hayal edin. Bir diğer deyişle, Discord gibi bir yer hayal edin.”

Jason Citron sistemin nasıl olacağına dair bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafta bulunan MetaMask ve WalletConnect cüzdanları ile anlaşma yapıldığı ortaya çıkıyor. Discord gün geçtikçe büyümeye devam ederken kripto para yatırımcıları bu ortaklıktan çok memnun durumda.

blank

Sektör hakkında şu yorumları yapan bir Discord kullanıcısı:

NFT’leri uyumsuz bir şekilde uygulamak, kötü PR ile sonuçlanacak ve çok sayıda insan iptal ettiği için Nitro aboneliklerinde düşüşe neden olacaktır.

NFT’ler çevreye zarar verir ve esas olarak vergi kaçakçılığı ve kara para aklama için kullanılır. Her şey bir ponzi şemasıdır. Discord’u buna bağlamayın.

Bu tweet tam 4 bin beğeniye ulaşmış durumda. Ona karşılık kripto para sektörüne olumlu bakan bir Discord kullanıcısı ise şöyle bir cevap verdi:

“Az önce NFT sektörünü geçerli bir kanıt olmadan saadet zinciri ilan ettin. Sektör hakkında hiçbir fikrin yoksa yorum yapma.”

Yayın saati itibariyle Discord kullanıcıları arasında çatışma devam ediyor.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Twitter’ın Kasım Ayı Tablosunda Shiba Inu Zirveye Oynuyor!

Sosyal mecralarda Shiba Inu ve memecoinlere olan ilgi büyüyerek devam ediyor. Kripto para yatırımcılarının ilgisinin artarak devam ettiği Shiba Inu, Twitter'da en fazla bahsedilen...

“Cardano (ADA) Boğa Koşusuna Hazır” Sözün Sahibi Van Poppe!

Bitcoin (BTC) 53.500 - 54.500 dolar arasında kendine yön belirlemeye çalışırken, genel kripto piyasası da toparlanmak için BTC'nin yapacağı bir sonraki hamleyi izliyor. Kripto...

BTC, ETH ve ADA Teknik Analizi – 28 Kasım 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin'in son düşüşü aslında boğaların da tökezlemesine neden oldu ve genel olarak bütün kripto para sektörünü düşüş sardı. Bitcoin'in bu...

Boğalar Savaşı Kazandı! Bitcoin (BTC) Haftaya Ralli İle Başladı!

26 Kasım tarihinde Güney Afrika’da yeni bir korona virüs varyantı olan Omicron’un ortaya çıktığı açıklanmıştı. Pandemi sürecinin daha da kötüye gideceği endişesi Bitcoin’de (BTC)...

Michael Saylor: “Türkiye Kurtulmak İstiyorsa, Bitcoin Almalı!”

Türk Lirası ABD Doları karşısında son 3 ayda %35'ten fazla değer kaybetmiş durumda. Alım gücünün her gün daha fazla azalması Türk vatandaşlarının belini bükmeye...

Bu Hafta Ralli Başlıyor mu? BTC ve ETH Teknik Analizi

Geçtiğimiz haftanın son günlerinde Bitcoin tekrardan yukarı doğru atağa geçti. Ona Ethereum'unda eşlik etmesiyle beraber, piyasa yemyeşil olmuş durumda. Yeni hafta başladığında da yükselişler...