AltcoinDikkat: Ethereum'da (ETH) Çarpıcı Veriler Ortaya Çıktı!

Dikkat: Ethereum’da (ETH) Çarpıcı Veriler Ortaya Çıktı!

Takip et blank

Lider altcoin Ethereum (ETH) her ne kadar Merge birleşmesinin ardından ciddi miktarda değer kaybetmiş olsa da, son dönemlerde bu satıcı baskısını bir nebze de olsa kırmayı başarmış durumda.

Başarılı bir veri sağlayıcısı olan Santiment ise dakikalar önce Ethereum hakkında kritik verileri resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Her ne kadar yatırımcılar Ethereum’un sert bir şekilde düşüş yaşamasının ardından uzun bir süre toparlanmasını beklemese de, bazı kritik metrikler durumun pek öyle olmadığını gösteriyor.

Merge birleşmesinin ardından kripto para borsalarındaki ETH sayısı sert bir şekilde yükselmiş olsa da, son günlerde tekrardan düşmeye başlamış durumda.

Yatırımcılar, Ethereum’un bu seviyelerden diğer yatırım araçlarına göre “ucuz” olduğunu düşünüp, soğuk cüzdanlara çekmeye devam ediyor.

Devletlerin Proof of Stake konsorsiyumunun ardından sonra Ethereum hakkında olumlu açıklamalarda bulunmuş olması, ETH yatırımcı sayısını tekrardan artırmaya başladı.

Ethereum cüzdan adresi sayısının tekrardan pik yapmaya başlaması ise ilerleyen günlerde yeni bir ETH yükselişini başlayabileceğini işaret etmekte.

Geçtiğimiz dönemlerde 1.000 dolar seviyelerinden 2 bin dolara kadar bir yükseliş yaşayan lider altcoin, önümüzdeki günlerde tekrardan benzer hamleler sergileyebilir.

Ekim ayı özelinde Bitcoin‘in de yukarı yönlü hamleler yapmaya başladığını da göz önüne koyarsak, Ethereum ve altcoin yatırımcıları için güzel günlerde yaklaşıyor olabilir.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Poppe: “Bitcoin (BTC) 2-3 Hafta Sonra, Bu Seviyede Olabilir”!

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği başarılı bir analist olan Michael Van De Poppe, geçtiğimiz dakikalarda yeni bir tweet paylaştı. Son dönemlerde daha çok...

CZ Açıkladı: Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoin’lere Yatırım Yapıyor!

Kripto para sektörü benimsenmeye devam ediyor. Atılan adımlar sayesinde birçok firma artık dijital varlıklar ile ödemeleri destekliyor. Her ne kadar ödemeler artış gösteriyor olsa...

Bitcoin’de (BTC), 7 Yıl Sonra İlk Kez Mega Boğa Sinyali Geldi!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), uzun bir süredir 19 bin dolar destek seviyesinin hemen üzerinde akümüle olmaya devam ediyor. Zor bir süreçten geçen...

Bitcoin’in (BTC) Yükselişi, Bu Altcoin’lerde Boğa Trendini Başlattı!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) bugün itibariyle gün içerisinde 18.670 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı. Bu gelen düşüşlerin ana nedeninin ise ABD...

Bitcoin’in Yükselişlerinde, Bu Altcoin’ler Boğayı Başlattı!

Bugün itibariyle lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), uzun bekleyişlerin ardından yukarı yönlü bir trend başlatmayı başardı. Yaşanan bu yükselişler, şuan itibariyle kripto para...

Bitcoin Borsası Binance’den, Bu 8 Altcoin’e Güzel Haber Geldi!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, sektör hakkında kritik kararlar aldığı görülüyor. Son günlerde piyasaların toparlanmaya başlaması, popüler borsayı da...