AnalizDikkat: Bu 2 Analist, Bitcoin'de (BTC) Çöküş Bekliyor!

Dikkat: Bu 2 Analist, Bitcoin’de (BTC) Çöküş Bekliyor!

Bitcoin için yeni hedef 16 bin dolar mı?

Takip et blank

Kripto para sektörü son aylarda başarılı bir süreçten geçtiği görülüyor. Her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin dip seviyeden ciddi miktarda değer kazanabilmiş olsa da, bu yükselişler halen altcoinlere sirayet etmedi.

blank

Birçok kripto para yatırımcısı ise ilerleyen günlerde yeni bir altcoin sezonunun başlamasını bekliyor. ATH seviyelerinden ortalama olarak yüzde 80 – yüzde 95 uzakta olan altcoinler, ilerleyen günlerde kripto para sektörüne damga vurabilir.

Her ne kadar yatırımcılar altcoinlerde yükseliş bekliyor olsa da, Bitcoin‘in çöküş yaşaması bütün planları alt üst edebilir gibi gözükmekte.

blank

Daha çok düşüş yönlü tahminleri ile tanıdığımı anonim bir analist olan Profit Blue, Bitcoin‘de son yükselişlerin gerçekleştiğini ve artık düşüşlerin başlaması gerektiğini aktardı.

Bitcoin‘de 24 bin – 25.500 dolar aralığını zirve olarak belirleyen başarılı analist, ilerleyen süreçte tekrardan kripto para sektörünün tabiri caizse kan gölüne dönmesini bekliyor.

Bitcoin’de Düşüşler Kaç Dolara Kadar Devam Edebilir!

Yaptığı düşüş tahminleri ile son aylara damgasını vuran başarılı bir analist olan Crypto Capo, Profit Blue gibi Bitcoin‘in 25.500 dolarda zirveye ulaşacağına inanıyor.

Lider kripto para biriminin bu zirve sonrası 16 bin dolar seviyelerine kadar düşüş yaşamasını bekleyen Capo, halen yaşanan yükselişleri bir boğa tuzağı olarak adlandırmakta.

Bitcoin‘in düşüş yaşadığı dönemlerde nokta atışı tahminlerde bulunan popüler analist, son tahmininde yine başarılı olabilecek mi? merak konusu..

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

2 Yorum

  1. Sayın Anıl TUFAN: Öncelikle bu haberiniz için teşekkür ederim. Ben de haberleştirdiğiniz ve yorumlarını paylaştığınız kişilerin yorumlarına katılmaktayım.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: FED Yine Sahneye Çıkıyor!

Kripto para sektörü son süreçte her ne kadar ABD borsalarından yavaş yavaş ayrışmaya başlamış olsa da, halen Amerika Birleşik Devletlerinde alınan kararlardan ve yapılan...

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin Uçuyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), her ne kadar son günlerde beklenen volatil hareketleri sergileyemiyor olsa da, bazı altcoin'ler ciddi miktarda değer kazanarak sektörün...

Bitcoin Boğası CZ, Son 48 Saatteki 3 Kritik Gelişmeyi Açıkladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, bugün itibariyle kripto para birimlerinin doğasını ve vizyonunu aktarmak...

⚡Bitcoin’de (BTC) 7 Yıl Sonra Bir İlk!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 2022 yılı itibariyle zorlu bir süreçten geçmeye devam ediyor. Halen yatırımcıların beklediği volatil yükselişleri gerçekleştiremeyen BTC, ABD dolar...

Bitcoin’de (BTC) Beklenen Yükseliş Başlıyor mu?

Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC), son dönemlerde yatay hareketler sergilediği görülüyor. Her ne kadar normal şartlarda bu yatay hareketler altcoin'ler için birer fırsat...

Elon Musk Bu Ay Bitcoin (BTC) Satın Aldığını Açıklayabilir!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Tesla CEO'su Elon Musk, geçtiğimiz süreçte devasa Bitcoin satışı yaptığını açıklamıştı. Her ne kadar Musk BTC...