Sponsorlu Deffect, DeFi Ekosistemi İçin Otomatik Piyasa Yapıcılarını Piyasaya Sürüyor

Deffect, DeFi Ekosistemi İçin Otomatik Piyasa Yapıcılarını Piyasaya Sürüyor

Takip et blank

Geçen yıl, merkezi olmayan finans (DeFi) pazarı, bir dizi yeni nesil projeye yatırılan milyarlarca dolar değerinde sermaye ile katlanarak büyüme kaydetti. Deffect de merkezi olmayan, otomatikleştirilmiş ve şeffaf projelerle övünen otomatik bir piyasa yapıcısı olan kendi platformunu piyasaya sürdü.

Deffect’in temel amacı, müşteri tabanına kazançlı ödüller sağlamak için temel gösterge etkilerini kavramsallaştırmaktır. Bu, DeFi etkilerinin gözetim dışı bir şekilde piyasa katılımcıları arasında paylaşıldığı bir paylaşım ekonomisinin ortaya çıkmasına neden olur. Deffect, DeFi pazarına hizmet etme çabasında, pazarın ademi merkeziyetçiliğine, ticaret özerkliğine ve ödül üretimine giden resmi bir yol yaratır.

Kusurlu Paylaşım Avantajı Ekonomi Platformunu (DSB) Anlamak

Bu noktada, DeFi pazarında kullanılan eski uygulamaların, kullandıkları hizmetler karşılığında kullanıcılardan ücret almaları bilinmektedir. Bununla birlikte, DSB ile müşteriler tüccarlardan ücret alır. Bunu yaparken, DSB kavramı otomatik bir şekilde sorunsuz bir şekilde uygulanır. Buna karşılık, bu, standartlaştırılmış ekosistem modüllerinin eşler arası ticaretini kolaylaştırır ve böylece akıllı sözleşmelerde gösterge temerrüdünü kolaylaştırır.

Diğer bir deyişle, kullanıcılar Deffect’e dahil olduklarında, oyun faaliyetlerine girdiklerinde, Deffect için geliştirdiklerinde, işlem yaptıklarında veya DPOSL protokolüne katıldıklarında otomatik ödeme alacaklarını unutmamalıdırlar.

Bu, merkezi müdahale gerektirmeyen kazançlı kripto tabanlı ödüller almayı inanılmaz derecede kolaylaştırır. Akıllı sözleşme dağıtımıyla, her şey çok sayıda platformda şeffaf bir şekilde gerçekleşir. Tüm göstergeler Deffect’in akıllı sözleşmelerinde kodlandığından, kullanıcılar merkezi olmayan efekt ödüllerinin şeffaflığını belirlemek için kodu kolayca denetleyebilir.

Tron tabanlı bir platform olan Deffect, kullanıcıların bir dizi likidite havuzunda Tron ana ağındaki tokenleri takas etmelerine olanak tanır. Ayrıca Deffectex ile işlemler hızla işlenir. Diğer Deffect özelliklerinden bazıları arasında Deffect Option (Tron ana ağının üstünde ikili opsiyon ticareti yapmak için uygun bir yol), Deffect Bolo (kripto bazlı kredilendirmeye izin veren basit, emanet dışı bir para piyasası protokolü), Deffect Dice (merkezi olmayan bir kullanıcıların şansa dayalı ödüller toplamasına olanak tanıyan standart zar oyunu) ve Deffect Humanities (kullanıcı bağlılığını ödüllendirmeyi amaçlayan ve böylece oylama yoluyla projeleri finanse etmeyi amaçlayan kar amacı gütmeyen bir felsefeye hizmet eden bir proje).

DEF Token Ön Satışına Başladı

Deffect projesine dahil olmak isteyenler, 26 Aralık 2020’de sona ermesi planlanan devam eden token ön satışını dikkate almalıdır. DEF token satın alarak, kullanıcılar aslında Deffect ağ katılımcıları haline gelecek ve böylece kripto almalarına izin verecektir. Daha önce vurgulanan gösterge etkilerine dayalı ödüller. Deffect, DEF tokenlerinin tedariki için 900 milyon üst sınırı seçti. DEF tokenleri, topluluk eylemlerine ve platformun operasyonel değerlerine göre basılmaktadır.

Bir kullanıcı geliştirme, ticaret, varlıkları dijitalleştirme veya takas yoluyla ağa ne kadar çok katılırsa, alacağı ödüller o kadar yüksek olur.

Deffect, tam teşekküllü ekosistemini mümkün olan en kısa sürede başlatmak için önemli miktarda kaynak yatırıyor. Bununla birlikte, 2021 boyunca kullanıcılar AirDrop, İkili Opsiyon Ticareti, Merkezi Olmayan OTC Pazarı, DEF Staking ve Zar Oyunu’na erişebilecekler. Yakın gelecekte, DEF jetonu merkezi olmayan dApp borsalarında listelenecek, oysa 2022’de Deffect BoLo özelliklerini Deffect Humanities arayüzüyle birlikte yayınlayacak.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Milyon Dolarlık Varlık Yönetim Şirketi: XRP’yi Kaldırıyoruz

Amun olarak bilinen kripto para varlık şirketi 21Shares'in XRP'yi listelediği kripto para birimleri arasından kaldıracak olduğunu açıkladı. 21Shares, haberlerin yayınlanmasının ardından basına yaptığı açıklamada...

Kripto Para Yatırımcıları İçin İpuçları – Bunları Okumadan Yatırım Yapmayın

Kripto para piyasası diğer bütün piyasalara göre çok daha riskli olmakla beraber tahmini ve analizi oldukça zor olan bir piyasadır. Yatırımcılar anlaşılması zor olan...

Merakla Takip Ediliyordu: Bitcoin Piyasa Hacmi Rekor Kırdı!

Bitcoin bugün 28.377 dolara yükselerek tarihinin en güçlü rekorunu tazelemiş oldu. Ancak tek rekor kıran Bitcoin fiyatı değildi. Kripto para birimi piyasalarının toplam hacmi...

Bitcoin Fiyatı 28.000 Doları Aştı: Kısa Süren Yükselişin Ardından %6.5 Oranında Düştü!

Bitcoin (BTC) fiyatı bugün tarihinde gördüğü en yüksek seviye olan 28 bin dolarlı seviyelere ulaştı. Yatırımcıların büyük kazanç elde ettiği ancak büyük balinaların ani...

Ripple CEO’su: SEC Kripto Paralara Saldırıyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu - SEC - tarafından kendisi ve Ripple'a yönelik suçlamalar hakkında konuştu. Garlinghouse, kripto para...

Bu Kripto Paraya Dikkat: AAVE Bu Hafta Ralli Yapabilir!

Adını birçok kripto para yatırımcısının henüz duymadığı AAVE coin hızla yükselmeye devam ediyor. Bu hafta beklentiler çok büyük yükselişler olabileceği yönünde olmasına rağmen birçok...