blank
blank
AltcoinCoinbase, Metaverse Coinlere Onay Verdi! Hangi Altcoinler Listelenebilir?

Coinbase, Metaverse Coinlere Onay Verdi! Hangi Altcoinler Listelenebilir?

BLOK, RACA ve ATLAS Coinbase borsasının yeni listeleyeceği Metaverse tokenleri olabilir mi?

Takip et blank

Kripto piyasasının yeni trendi olan Metaverse yükselişine son hız devam ediyor. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Coinbase, Metaverse teknolojisini odak noktasına alan kripto paralara destek vereceğini açıkladı.

Yatırımcıların MetaMask ve TrustWallet gibi bireysel cüzdanlarıyla erişimlerini kolaylaştırmayı amaçlayan Coinbase Pro, Metaverse evrenini daha güvenli ve komplike bir hale dönüştürmek istiyor.

Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong ve Identity Ürün Lideri Alex Reeve konuyla ilgili şu sözleri kullandı:

“Metaverse’in var olacağını ve bunun bir sanal dünya olacağını biliyoruz.

Amacımız, herkesin kimliğini oluşturmasını, bu evrene basit, güvenilir ve merkeziyetsiz bir şekilde erişmesini kolaylaştırmak.”

Herkesin basit ve güvenilir bir şekilde Metaverse evrenlerine dahil olmasını amaçladıklarını söyleyen Brian ve Alex, ilerleyen günlerde yeni Metaverse projelerinin de Coinbase Pro borsasında listelenmesi bekleniyor.

Hangi Metaverse Tokenleri Coinbase Pro’da Listelenebilir?

Coinbase Pro borsasının yaptığı bu sansasyonel açıklamanın ardından ilerleyen günlerde daha listelenmemiş olan kaliteli Metaverse projelerinin, Coinbase Pro borsasında listelenerek değerine değer katması beklenmekte.

1. Sırada Bloktopia (BLOK) Yer Alıyor!

Geçtiğimiz günlerde de haberini ve detaylı analizini yazdığımız BLOK, ilerleyen günlerde Coinbase Pro borsasında listelenmesi bekleniyor. CoinMarketCap verilerine göre 508 milyon dolar piyasa değeri bulunan BLOK 232. sırada yer alıyor.

İlgili İçerik  En İyi Kazanç Getirecek Coin, BLOK Olabilir! Bloktopia'nın Binance Listelemesi, Her An Gelebilir!

Yayın saati itibariyle 0.060 dolar seviyelerinden işlem gören BLOK’un ATH seviyesi 0.1781 dolar olması dikkatleri üzerine çekiyor.

blank

2. Sırada Radio Caca (RACA) Bulunuyor!

İlerleyen günlerde CoinBase Pro borsasında listelenmesi beklenen bir diğer Metaverse projesi RACA olması beklenmekte. CoinMarketCap verilerine göre 420 milyon dolar piyasa değeri bulunan RACA 239. sıra yer alıyor.

Yayın saati itibariyle 0.002314 dolar seviyelerinden işlem göre RACA, ATH seviyesinde %80 oranında düşüş yaşamış durumda.

blank

3. Sırada Star Atlas (ATLAS) Yer Alıyor!

CoinMarketCap verilerine göre Coinbase Pro borsasında listelenmesi beklenen 3 Metaverse projelerinden en az piyasa değerine ulaşan ATLAS’ın marketcap değeri yayın saati itibariyle 240 milyon dolara ulaşmış durumda.

272. sırada yer alan ATLAS, 0.11 dolar seviyelerinden işlem görüyor. 0.27 dolar olan ATH seviyesinde %60 oranında düşüş yaşayarak yatırımcılara alım fırsatı veren ATLAS, ilerleyen günlerde Coinbase borsasında yerini alabilir.

blank

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’in Yükselişi Bu Yüzden! Rothschild Investment Bitcoin Aldı!

Monroe Rotschild tarafından 1908 yılında kurulan Rotschild Investment şirketi, Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bitcoin ve kripto paraların düşüşe geçtiği dönemde böyle bir satın almanın...

Başarılı Analist, Bitcoin İçin Şu Tarihi İşaret Etti!

Son zamanlarda Türk kripto para yatırımcıları arasında yoğun rağbet gören başarılı analist Kripto Poyraz, Bitcoin'in tarihsel döngü grafiğini çizerek resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri...

Bitcoin’de Korkulan Olmadı! Yükseliş Sürecek mi?

Bir çok yatırımcının aklını kurcalayan sorulardan bir tanesi olan "Bitcoin daha yükselecek mi?" sorusuna bugünkü Bitcoin analizi yazımızda cevap arayacağız. 4 Gündür yükseliş yaşayan...

ADA DeFi Alanında Rekor Kırıyor! Rakipleri Ethereum, SOL ve AVAX Bakakaldı!

Cardano (ADA), Ethereum, Solana ve Avalanche gibi dev rakipleri ile mücadele edebilmek için 2021 Eylül ayında blok zincirinde çok önemli bir güncelleme gerçekleştirdi. Akıllı sözleşme...

Ethereum Katillerinde Son Durum Ne? SOL ve AVAX Teknik Analizi

Yatırımcılar arasında "Ethereum Katili" olarak tanımlanan Solana ve AVAX, Bitcoin'in yaşadığı sert düşüşlerden fazlaca yara almış durumda. Geçtiğimiz yıl yatırımcılarına büyük kazanç getiren kripto...

Elon Musk Tweet Attı, Dogecoin (DOGE) Yine Uçuşa Geçti!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Elon Musk, kripto paralardan Dogecoin'i desteklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Dogecoin ile Tesla araba satışı için...