blank
Cardano (ADA)Cardano'nun (ADA) 2022 Yol Haritası, "Heyecan Verici"

Cardano’nun (ADA) 2022 Yol Haritası, “Heyecan Verici”

Cardano ağ sorunlarını çözebilecek mi?

Takip et blank

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, 2022 yılının Cardano’nun yılı olacağını vurguladı. 2022 yılındaki yol haritası için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Hoskinson, “büyük gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin” dedi.

blank

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson resmi twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. 2022’i için çok heyecanlı olduğunu bildiren ünlü CEO, ilerleyen günlerde bir çok kripto para yatırımıcısının gözünün Cardano’ya döneceğini düşündüğünü vurguladı.

“2022 Cardano yol haritasının bir araya geldiğini görmeyi gerçekten çok seviyorum. Büyüyen, rafine eden, uyum sağlayan ve güçlenen yaşayan bir ekosistem.”

Cardano’nun arkasında bulunan IOHK Şirketi çalışmalarına son hız devam ediyor. Geçtiğiniz günlerde yeni bir toplantı düzenleyen şirket yöneticileri ağ performansını nasıl optimize edeceğini tartıştı.

Bu tartışmalar sonucu Cardano ağının büyümesiyle beraber, yeni parametrelendirmeleri açıklayacak olduklarına söyleyen şirket, geleceğe olumlu baktıklarını vurguladı.

IOHK’dan Tim Harrison konuyla ilgili açıklamalarda bulundu:

“Ağ büyüdükçe ve Cardano daha yüksek kapasitede çalıştıkça, ağ talebine ayak uydurmak için parametrelendirmeyi ayarlayacağız.”

IOHK Şirketi Cardano’nun ağında bulunan tıkanıklara, çözüm bulmaya çalışıyor. Bir çok kripto para yatırımcısının dikkatini çeken konuda şirket, NFT droplarının ağ tıkanıklıklarına sebep olduğunu söylemişti.

Bu NFT dropları yüzünden bir çok sorunla karşılaşan Cardano, “daha ​​verimli trafik sistemleri” sorunu çözüme ulaştırmaya çalıştıklarını söylemişti.

“Kısa vadede, hisse dağılımını ve ödül dağıtım hesaplamasını daha eşit bir şekilde yayarak NFT düşüş tıkanıklığını hafifletebileceğiz.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Twitter’ın Kasım Ayı Tablosunda Shiba Inu Zirveye Oynuyor!

Sosyal mecralarda Shiba Inu ve memecoinlere olan ilgi büyüyerek devam ediyor. Kripto para yatırımcılarının ilgisinin artarak devam ettiği Shiba Inu, Twitter'da en fazla bahsedilen...

“Cardano (ADA) Boğa Koşusuna Hazır” Sözün Sahibi Van Poppe!

Bitcoin (BTC) 53.500 - 54.500 dolar arasında kendine yön belirlemeye çalışırken, genel kripto piyasası da toparlanmak için BTC'nin yapacağı bir sonraki hamleyi izliyor. Kripto...

BTC, ETH ve ADA Teknik Analizi – 28 Kasım 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin'in son düşüşü aslında boğaların da tökezlemesine neden oldu ve genel olarak bütün kripto para sektörünü düşüş sardı. Bitcoin'in bu...

İşlerin Kötü Gittiği Cardano (ADA) İçin Önemli Açıklama!

Cardano (ADA), 7 günlük sürede %22 gibi inanılmaz bir değer kaybı yaşadı ve bütün kripto para sektöründe en sert düşen top 10 coinlerinden birisi...

Michael Saylor: “Türkiye Kurtulmak İstiyorsa, Bitcoin Almalı!”

Türk Lirası ABD Doları karşısında son 3 ayda %35'ten fazla değer kaybetmiş durumda. Alım gücünün her gün daha fazla azalması Türk vatandaşlarının belini bükmeye...

Boğalar Savaşı Kazandı! Bitcoin (BTC) Haftaya Ralli İle Başladı!

26 Kasım tarihinde Güney Afrika’da yeni bir korona virüs varyantı olan Omicron’un ortaya çıktığı açıklanmıştı. Pandemi sürecinin daha da kötüye gideceği endişesi Bitcoin’de (BTC)...