AltcoinBu Metaverse Altcoin'i, Bitcoin'in Düşüşlerinde Yükselişe Hazırlanıyor!

Bu Metaverse Altcoin’i, Bitcoin’in Düşüşlerinde Yükselişe Hazırlanıyor!

Bloktopia için yükseliş başlıyor mu?

Takip et blank

Bitcoin bugün itibariyle Amerikan Merkez Bankasının (FED) aldığı faiz kararları nedeniyle volatil hareketler sergiliyor. 20 bin – 22 bin dolar aralığında yer alan BTC, bazı dönemlerde altcoinlere yükseliş fırsatı vermekte.

Bitcoin dominance tablosunun günden güne düşüş yaşaması, altcoinler için çok pozitif bir durum olduğu görülmekte. Bu pozitif durum sayesinde ise bazı kripto para birimleri ciddi yükselişler yaşadı.

Hadi gelin temel ve teknik anlamda yükselişe hazırlanıyor gibi gözüken popüler metaverse projesi Bloktopia‘ya birlikte göz atalım:

blank

Bloktopia (BLOK), Düşen Trendini Kırarsa Neler Olabilir?

Haberimizin yazıldığı esnada 0.003436 dolar seviyelerinden işlem gören BLOK, mayıs sonundan beri gelen düşen trendini kırmak üzere.

İlerleyen saatlerde bu düşen trendin kırılması, potansiyeli yüksek metaverse projesi için bir yükselişin başlangıcı olabilir.

Hacimli bir kırılımın sonrası ilk aşamada 0.004634 doları hedefleyecek olan BLOK, bu seviyenin kırılmasıyla birlikte kademeli olarak 0.006159 dolar ve 0.008704 dolara ulaşabilir.

Uzun bir süredir düşüş yaşayan BLOK, ilerleyen günlerde yakım gerçekleştirmesiyle birlikte %177 gibi devasa bir değer kazanımı yaşayabilir.

Metaverse projeleri arasında potansiyeli ile dikkat çeken Bloktopia, ilerleyen süreçte Bitcoin‘in de yükselişe geçmesiyle birlikte yatırımcılarına çok ciddi bir kazanç getirebilir.

Uzun vadeli yatırımcılarını çok büyük zararın altına sokan BLOK, ATH seviyesinden %98 oranında değer kaybettiği görülüyor. Bu denli büyük bir değer kaybı sonrası ise olası tepki yükselişlerindeki kazanç oranları dahi %200’lere yaklaştığı görülmekte.

Düşen trendin kırılmasıyla işleme girebilecek olan okurlarımız, bu seviye altı stoplu hedef seviyelerini takip edebilirler.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Dikkat: Bitcoin’de (BTC) Patlama İçin Geri Sayım Başladı!

Lider kripto para birimi Bitcoin bugünün erken saatlerinde her ne kadar değer kazanmış olsa da, son saatlerde ciddi miktarda sert bir şekilde düşüşe geçmiş...

Son Dakika: Bitcoin’de (BTC) Düşüşlerin Sebebi Belli Oldu!

Lider kripto para birimi Bitcoin, dünyada yaşanan gelişmelerden etkilenmeye devam ediyor. Rusya - Ukrayna savaşının başlamasının ardından büyük bir çöküş yaşayan BTC, yine benzer...

Çöküşü Bilen Analist, Bitcoin’de (BTC) Yine mi Haklı Çıkacak?

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Crypto Capo, kripto gündeminde yer edinmeye devam ediyor. Geçmiş dönemlerde yaptığı başarılı tahminlerle sektörde ses...

Son Dakika: Bu Gelişme, Bitcoin’de (BTC) Sert Düşüş Getirdi!

Dünyada birçok ülke arasında gerginlik çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Rusya - Ukrayna savaşının çıktığı görülmüştü. Dün itibariyle ise Çin - Tayvan gerilimi kripto...

Bitcoin (BTC) Yükselirken, Bu 2 Altcoin Temmuz Ayında Ralliyi Başlattı!

Bitcoin 1 yılın ardından ilk kez bu kadar büyük bir yükseliş yaşadı. Temmuz ayı itibariyle yüzde 25'e varan bir yükseliş yaşayan lider kripto para...

Türk Kripto Fenomeni: “Bitcoin’de Bu Seviye Kırılırsa, Devasa Çöküş Gelecek”!

Lider kripto para birimi Bitcoin son günlerde yükseliş yaşamaya devam ediyor. Kritik bir süreçten geçen BTC, ABD borsalarının toparlanmasıyla birlikte değerine değer kattığı görüldü. Birçok...