Altcoin Bu Hafta Yatırımcısına En Çok Kazandıran 3 Kripto Para Olan; Stellar (XLM),...

Bu Hafta Yatırımcısına En Çok Kazandıran 3 Kripto Para Olan; Stellar (XLM), Horizen (ZEN), Verge (XVG) İçin Önemli Seviyeler Neler?

Bu hafta yatırımcısını mutlu eden XLM,ZEN ve XVG destek direnç seviyeleri neler?

Takip et blank

Bu hafta geçen zamanlara nazaran daha fazla düşüş gördüğümüz bir hafta oldu. Bu düşüşlerden en az zararla kurtulan ve yatırımcısını Bitcoin’in düşüş hareketlerine karşı en çok korumayı başaran 3 altcoine gelin birlikte göz atalım…

Stellar Günlük Grafikte Görünümü

Stellar bu hafta CoinMarketCap verilerine göre %96 yükselerek yatırımcısına en çok kazandıran kripto para oldu. Piyasa değeri 4,280,605,607$ olan XLM, piyasa değeri sıralamasında 11. sırada bulunuyor.

XLM grafikte gördüğünüz gibi çok sert bir parabolik yükseliş trendine girmiş bulunmakta. Bu hafta 4 tane direnci kırıp desteğe çevirmeyi başaran XLM, artık önünde çok kuvvetli dirençler bulunmuyor. 0,207-0,214 direnç seviyesi üzerinde günlük kapanış yaptığı takdirde çok daha üst seviyelere gitmesi beklenen XLM, reddedilmesi durumunda ilk takip edilecek destek seviyesi 0,173-0,164 olması bekleniyor.

blank

Horizen Haftalık Grafikte Görünümü

Horizen bu hafta CoinMarketCap verilerine göre %90 yükselerek yatırımcısını mutlu etmiş gözüküyor. 155,286,099$ piyasa değeri bulunan ZEN, piyasa değeri sıralamasında 82. sırada bulunuyor.

ZEN haftalık grafikte gördüğünüz gibi çok kritik bir direnç seviyesine gelmiş bulunuyor. 14,14-15,54 direnç seviyesini daha önce 4 kere teyit eden ZEN, bu seviyenin yukarı yönlü kırılması ve üzerinde günlük ve haftalık kapanışlar görmemiz durumunda, 29,62-32,69 direnç seviyesine kadar yükselmesi bekleniyor.

Bu en kritik direnç seviyesinden reddedilmemiz durumunda ilk önce ara ve psikolojik destek seviyesi olan 10 dolara gerileyebilir bu seviyede kırılması durumunda ilk majör destek seviyemiz olan 8,37-7,93 seviyelerine bir geri çekilme görebiliriz.

blank

Verge Haftalık Grafikte Görünümü

Verge bu hafta CoinMarketCap verilerine göre %53 yükselerek yatırımcısına en çok kazandıran 3. kripto para oldu. Piyasa değeri bakımından 94. sırada bulunan XVG, gün geçtikçe yükselmeye devam ediyor. Aldığı güncellemeler ve 30 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşmesi beklenen “Halving” haberiyle fiyatlanmaya devam ediyor.

Verge bu hafta şuan altında bulunduğu 2 tane direnç noktasına kadar yükselip %115 seviyelerinde kazanç getirdi. Şuan %53 seviyesinde bir yükseliş yapmış olan XVG, uzun bir düşüş maratonunun ardından yatırımcılarını mutlu etmeyi başarmış gibi gözüküyor.

0,0071-0,0075 direnci üzerinde günlük ve haftalık kapanışlar yaptığı takdirde tekrar 0,010 dolar direncini denemesi çok muhtemel gözüküyor. Reddedilmemiz durumunda 0,0060-0,0055 desteğine kadar bir geri çekilme görebiliriz.

blank

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Milyon Dolarlık Varlık Yönetim Şirketi: XRP’yi Kaldırıyoruz

Amun olarak bilinen kripto para varlık şirketi 21Shares'in XRP'yi listelediği kripto para birimleri arasından kaldıracak olduğunu açıkladı. 21Shares, haberlerin yayınlanmasının ardından basına yaptığı açıklamada...

Kripto Para Yatırımcıları İçin İpuçları – Bunları Okumadan Yatırım Yapmayın

Kripto para piyasası diğer bütün piyasalara göre çok daha riskli olmakla beraber tahmini ve analizi oldukça zor olan bir piyasadır. Yatırımcılar anlaşılması zor olan...

Bitcoin Fiyatı 28.000 Doları Aştı: Kısa Süren Yükselişin Ardından %6.5 Oranında Düştü!

Bitcoin (BTC) fiyatı bugün tarihinde gördüğü en yüksek seviye olan 28 bin dolarlı seviyelere ulaştı. Yatırımcıların büyük kazanç elde ettiği ancak büyük balinaların ani...

Merakla Takip Ediliyordu: Bitcoin Piyasa Hacmi Rekor Kırdı!

Bitcoin bugün 28.377 dolara yükselerek tarihinin en güçlü rekorunu tazelemiş oldu. Ancak tek rekor kıran Bitcoin fiyatı değildi. Kripto para birimi piyasalarının toplam hacmi...

Bu Kripto Paraya Dikkat: AAVE Bu Hafta Ralli Yapabilir!

Adını birçok kripto para yatırımcısının henüz duymadığı AAVE coin hızla yükselmeye devam ediyor. Bu hafta beklentiler çok büyük yükselişler olabileceği yönünde olmasına rağmen birçok...