AltcoinBu Hafta Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Kazandırma Potansiyeli Yüksek Kripto Paralar -...

Bu Hafta Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Kazandırma Potansiyeli Yüksek Kripto Paralar – 18 Ocak

Bu hafta herkesin takip etmesi gereken kripto para birimleri hangileri?

Takip et blank

18 Ocak haftasında milyonlarca yatırımcı kayıplarla, milyonlarca yatırımcı ise kazançlarla dolu bir hafta geçirecek. Bazı yatırımcılar hatalı yatırımlarının bedelini kayıplarla ödeyecek, bazıları ise doğru hamlelerin sonucunda ödüllerini kazanç olarak alacak.

18 Ocak haftasında mutlaka izlenmesi gereken kripto para birimleri listesinde birbirinden farklı kripto paralar bulunurken, bunlar arasında en dikkat çekeni her zamanki gibi ilk sırada Bitcoin – BTC – olacak. Bitcoin için bu hafta son derece önemli olacak ve haftanın ilk gününden itibaren yeni gelişmeler görülmesi bekleniyor.

Bitcoin – BTC – Ana Hedef 41.959 Dolar

Bitcoin fiyatını bu hafta bekleyen en önemli gelişmeler arasında yeniden 40.000 dolar seviyesini geçip geçemeyeceği konusundaki beklentiler. Eğer ki Bitcoin fiyatı bu hafta 30.000 dolar altına gerilerse 11.000 dolara kadar gidebileceğine dönük tahminler mevcut. Bu tahminler arasında 40.000 doların aşılması durumunda tüm zamanların rekor seviyesi olan 41.959 dolar seviyesinin aşılması da mümkün.

Yatırımcıların özellikle 33.000 dolar altına düşüş olursa çok dikkatli olmaları gerektiği, yine 37.500 dolar seviyelerinde dikkatli alım ve satım eylemleri yapmaları uyarıları bulunuyor. 37.500 dolar ve 39.500 dolar aralığının ‘kritik’ seviyeler olacağı belirtilirken 18 Ocak sabahı Bitcoin ortalama 35.000 dolar sınırından alıcılar ve satıcılar arıyor.

Chainlink – LINK – 5 Günde 13 Dolardan 23 Dolara Yükseldi

Chainlink fiyatı son 5 gün içerisinde 13 dolardan 23 dolara kadar yükselerek yatırımcılarına büyük kazanç kaynağı oluşturdu. Yükselişin ardından beklentiler düşüş olup olmayacağı ve 25 ve 30 dolar engelinin aşılıp aşılmayacağı konusuna kilitlenirken, bu hafta içerisinde Chainlink fiyatının 23 dolar üzerine yükseliş gösterebilmesi durumunda önce 27 dolar ve ardından 30 dolar seviyesinin görülebileceği yönünde.

Eğer ki fiyat 20 dolar seviyesi altına gerilerse 17.7 dolar seviyesine kadar düşüş bekleniyor ve 17.7 dolara düşüş sonrasında büyük kar satışları olabileceği ve fiyatın yeniden 13.4 dolar seviyelerine gerileme ihtimali üzerinde duruluyor.

Ripple – XRP – Satış Hareketliliği Artabilir

SEC ve Ripple arasındaki dava sürecinden hemen sonra büyük düşüşlerle karşı karşıya kalan XRP fiyatı için en önemli hafta bu hafta olacak. Son 5 gün içerisinde 0.30 doların üzerinde kalmayı başaramayarak düşüş gösteren XRP fiyatının bu hafta içerisinde yeniden 0.30 doları geçebilmesi durumunda ilk olarak 0.33 dolar ve ardından 0.37 dolara yükselebilecek fırsatı bulabileceği öngörülmekte.

Son 5 gün içerisinde 0.26 dolarlı seviyeleri gören XRP fiyatı bu sabah ortalama 0.27 dolardan alıcı ararken, 30 gün öncesinin 0.59 dolar seviyesine göre büyük ölçüde kayıp yaşadı.

0.27 dolarda tutunamaması durumunda 0.25 dolar ve ardından 0.23 dolar veya 0.22 dolara gerilemesinin mümkün olduğu belirtilen XRP’nin satış baskısının artması ile 0.20 dolar altına düşüp düşmeyeceğini boğalar ve ayılar arasındaki savaş ve onların yaratacağı etki gösterecek. Bu hafta Ripple için önemli bir gelişme bulunmazken, Ripple bünyesinden yapılacak önemli açıklamaların XRP fiyatını düşüş ve beklenmedik yükselişler yönünde etkilemesi mümkün

Uniswap – UNI – Yükseliş Trendi Korunuyor

Son 5 gün içerisinde 5 dolar seviyesinden 9 dolara kadar yükseliş eğilimi göstererek yatırımcılarına %70’ten daha fazla kazandıran Uniswap (UNI) için beklentiler yükseliş yönünde. 9 dolara yükselmesinin ardından 8.4 dolar seviyesine düşen ve bugün sabah saatlerinde bu seviyelerden alıcı arayan Uniswap için bu hafta beklentiler 9.3776 dolar eşiği aşılabilirse, büyük hızla yükseliş görülmesi ve 12.4597 dolara ve ardından 15 dolara kadar yükselebileceği yönünde.

Eğer 7,4725 dolar seviyesi altına düşüş olursa daha büyük gerileme görülüp yeniden 5 ve 6 dolarlı seviyelerin görülebileceğine yönelik beklentiler var.

Tezos – XTZ – Ağustos 2020 Seviyesi Hâlâ Kırılamadı

XTZ fiyatı Ağustos 2020’de 4 dolar engelini kırdı ve yükseliş eğilimi gösterdi. Tarihinin en güçlü seviyesinde kısa süre tutunabilen XTZ fiyatı o tarihlerde düşüşe geçti ve bu dönemde yeniden 3 dolar engelini kırdı. 3 dolar engelinin kırılmasının ardından Ağustos 2020’de 4 dolar seviyesinden yatırım yapan XTZ yatırımcıları zararlarını çıkarıp çıkaramayacaklarını düşünmeye başlarken, bu hafta içerisinde XTZ için beklentiler oldukça karmaşık.

Boğaların şu aşamada XTZ fiyatını yükseltme yönünde gayretleri bulunurken, satış baskısının çok yüksek olmadığı belirtiliyor.

XTZ boğalarının eğer ki XTZ fiyatını 2,85 dolar seviyesi üzerinde tutmayı başarabilirlerse, yeni bir yükseliş rallisini ateşleyebilecek güce sahip olabilecekleri öngörülüyor.

Eğer ki yükseliş yönünde bu hafta içerisinde boğalar başarılı olursa bu dakikalarda 2,88 dolardan alıcı bulan XTZ’nin fiyatı önce 3.10 dolara ve ardından 3.90 dolar seviyesine ve hemen ardından 4.4936 dolar seviyesine kadar yükselebilir.

*Bu içerik Kriptopiyasasi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Son 24 Saatte Borsalarda Yüksek Bitcoin (BTC) Ve Stablecoin Hareketliliği! – Bu Neye İşaret?

Bilindiği üzere geçen hafta Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin’in Elon Musk’ın desteklediği düşünülen köpek coinleri olarak da bilinen AKITA ve SHIB’i dumplamasıyla kripto para...

Elon Musk Bu Sefer Bitcoin’i (BTC) Kurtarabilecek Mi?

Bitcoin (BTC) ile Tesla araçlarının satışlarını destekleyeceğini açıklamasıyla BTC’nin 30.000 dolarlardan 60.000 dolarlara kadar tırmanmasını sağlayan Elon Musk, bu açıklamayı tersine çevirmesiyle BTC’nin yeniden...

Ünlü Analist, Şu An Olması Gereken Değerin “Çok Altındaki” Altcoini Açıkladı

Kripto para piyasasının yaşadığı deprem yavaş yavaş etkilerini kaybediyor. Kripto para yatırımcıları ise etkileri azalan bu düşüşün devamında yeniden rekor kırabilecek kripto paraları aramaya...

Deutsche Bank Analistleri, Bitcoin (BTC) Fiyatının Sert Düşüşünü Yorumladı: Düşüş Sürecek mi?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC); 64.800 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. BTC fiyatın buradan kademeli olarak 50.000 dolara kadar çekilse de...

Rubenstein Cevapladı: Hükümetler, Kripto Paraları Durdurabilir mi?

Çin, ABD ve Hong Kong'tan gelen kripto paralarla ilgili haberler, kripto para piyasasında büyük bir paniğe yol açtı. Kripto para birimlerinin ağır şekilde regüle...

Kripto Para Piyasası, Çin Başbakan Yardımcısının Açıklamaları İle Yine Sarsıldı!

Çin Devlet Konseyi tarafından bugün yapılan açıklamada, özellikle ülke içerisindeki Bitcoin (BTC) madenciliğinin üzerine gidileceği belirtildi. Çin Başbakan Yardımcısı Lie He'nin de başkanlık ettiği...