Altcoin Bu Hafta Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Kazandırma Potansiyeli Yüksek Kripto Paralar -...

Bu Hafta Mutlaka Takip Edilmesi Gereken Kazandırma Potansiyeli Yüksek Kripto Paralar – 18 Ocak

Bu hafta herkesin takip etmesi gereken kripto para birimleri hangileri?

Takip et blank

18 Ocak haftasında milyonlarca yatırımcı kayıplarla, milyonlarca yatırımcı ise kazançlarla dolu bir hafta geçirecek. Bazı yatırımcılar hatalı yatırımlarının bedelini kayıplarla ödeyecek, bazıları ise doğru hamlelerin sonucunda ödüllerini kazanç olarak alacak.

18 Ocak haftasında mutlaka izlenmesi gereken kripto para birimleri listesinde birbirinden farklı kripto paralar bulunurken, bunlar arasında en dikkat çekeni her zamanki gibi ilk sırada Bitcoin – BTC – olacak. Bitcoin için bu hafta son derece önemli olacak ve haftanın ilk gününden itibaren yeni gelişmeler görülmesi bekleniyor.

Bitcoin – BTC – Ana Hedef 41.959 Dolar

Bitcoin fiyatını bu hafta bekleyen en önemli gelişmeler arasında yeniden 40.000 dolar seviyesini geçip geçemeyeceği konusundaki beklentiler. Eğer ki Bitcoin fiyatı bu hafta 30.000 dolar altına gerilerse 11.000 dolara kadar gidebileceğine dönük tahminler mevcut. Bu tahminler arasında 40.000 doların aşılması durumunda tüm zamanların rekor seviyesi olan 41.959 dolar seviyesinin aşılması da mümkün.

Yatırımcıların özellikle 33.000 dolar altına düşüş olursa çok dikkatli olmaları gerektiği, yine 37.500 dolar seviyelerinde dikkatli alım ve satım eylemleri yapmaları uyarıları bulunuyor. 37.500 dolar ve 39.500 dolar aralığının ‘kritik’ seviyeler olacağı belirtilirken 18 Ocak sabahı Bitcoin ortalama 35.000 dolar sınırından alıcılar ve satıcılar arıyor.

Chainlink – LINK – 5 Günde 13 Dolardan 23 Dolara Yükseldi

Chainlink fiyatı son 5 gün içerisinde 13 dolardan 23 dolara kadar yükselerek yatırımcılarına büyük kazanç kaynağı oluşturdu. Yükselişin ardından beklentiler düşüş olup olmayacağı ve 25 ve 30 dolar engelinin aşılıp aşılmayacağı konusuna kilitlenirken, bu hafta içerisinde Chainlink fiyatının 23 dolar üzerine yükseliş gösterebilmesi durumunda önce 27 dolar ve ardından 30 dolar seviyesinin görülebileceği yönünde.

Eğer ki fiyat 20 dolar seviyesi altına gerilerse 17.7 dolar seviyesine kadar düşüş bekleniyor ve 17.7 dolara düşüş sonrasında büyük kar satışları olabileceği ve fiyatın yeniden 13.4 dolar seviyelerine gerileme ihtimali üzerinde duruluyor.

Ripple – XRP – Satış Hareketliliği Artabilir

SEC ve Ripple arasındaki dava sürecinden hemen sonra büyük düşüşlerle karşı karşıya kalan XRP fiyatı için en önemli hafta bu hafta olacak. Son 5 gün içerisinde 0.30 doların üzerinde kalmayı başaramayarak düşüş gösteren XRP fiyatının bu hafta içerisinde yeniden 0.30 doları geçebilmesi durumunda ilk olarak 0.33 dolar ve ardından 0.37 dolara yükselebilecek fırsatı bulabileceği öngörülmekte.

Son 5 gün içerisinde 0.26 dolarlı seviyeleri gören XRP fiyatı bu sabah ortalama 0.27 dolardan alıcı ararken, 30 gün öncesinin 0.59 dolar seviyesine göre büyük ölçüde kayıp yaşadı.

0.27 dolarda tutunamaması durumunda 0.25 dolar ve ardından 0.23 dolar veya 0.22 dolara gerilemesinin mümkün olduğu belirtilen XRP’nin satış baskısının artması ile 0.20 dolar altına düşüp düşmeyeceğini boğalar ve ayılar arasındaki savaş ve onların yaratacağı etki gösterecek. Bu hafta Ripple için önemli bir gelişme bulunmazken, Ripple bünyesinden yapılacak önemli açıklamaların XRP fiyatını düşüş ve beklenmedik yükselişler yönünde etkilemesi mümkün

Uniswap – UNI – Yükseliş Trendi Korunuyor

Son 5 gün içerisinde 5 dolar seviyesinden 9 dolara kadar yükseliş eğilimi göstererek yatırımcılarına %70’ten daha fazla kazandıran Uniswap (UNI) için beklentiler yükseliş yönünde. 9 dolara yükselmesinin ardından 8.4 dolar seviyesine düşen ve bugün sabah saatlerinde bu seviyelerden alıcı arayan Uniswap için bu hafta beklentiler 9.3776 dolar eşiği aşılabilirse, büyük hızla yükseliş görülmesi ve 12.4597 dolara ve ardından 15 dolara kadar yükselebileceği yönünde.

Eğer 7,4725 dolar seviyesi altına düşüş olursa daha büyük gerileme görülüp yeniden 5 ve 6 dolarlı seviyelerin görülebileceğine yönelik beklentiler var.

Tezos – XTZ – Ağustos 2020 Seviyesi Hâlâ Kırılamadı

XTZ fiyatı Ağustos 2020’de 4 dolar engelini kırdı ve yükseliş eğilimi gösterdi. Tarihinin en güçlü seviyesinde kısa süre tutunabilen XTZ fiyatı o tarihlerde düşüşe geçti ve bu dönemde yeniden 3 dolar engelini kırdı. 3 dolar engelinin kırılmasının ardından Ağustos 2020’de 4 dolar seviyesinden yatırım yapan XTZ yatırımcıları zararlarını çıkarıp çıkaramayacaklarını düşünmeye başlarken, bu hafta içerisinde XTZ için beklentiler oldukça karmaşık.

Boğaların şu aşamada XTZ fiyatını yükseltme yönünde gayretleri bulunurken, satış baskısının çok yüksek olmadığı belirtiliyor.

XTZ boğalarının eğer ki XTZ fiyatını 2,85 dolar seviyesi üzerinde tutmayı başarabilirlerse, yeni bir yükseliş rallisini ateşleyebilecek güce sahip olabilecekleri öngörülüyor.

Eğer ki yükseliş yönünde bu hafta içerisinde boğalar başarılı olursa bu dakikalarda 2,88 dolardan alıcı bulan XTZ’nin fiyatı önce 3.10 dolara ve ardından 3.90 dolar seviyesine ve hemen ardından 4.4936 dolar seviyesine kadar yükselebilir.

*Bu içerik Kriptopiyasasi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

3. Sıraya Yerleşen Cardano (ADA) Hakkında Sert İddia!

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Charles Hoskinson'ın hayata geçirdiği Cardano (ADA), rallisine her şeye rağmen devam ediyor. Bitcoin fiyatının son dönemdeki düşüşlerine en çok dayanan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Hakkında Resmen Meydan Okudu!

Dünyanın en zengin ikinci insanı Elon Musk, Dogecoin (DOGE) hakkında attığı tweetler nedeniyle başını belaya sokabilir. Musk, neredeyse aylardır DOGE hakkında çeşitli tweetler atarak...

Bitcoin (BTC) 44.106 Doları Gördü: Uzmanların BTC Yorumları Neye İşaret Ediyor?

Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) fiyatında yine sert bir düşüş görüldü. BTC fiyatının 58.000 dolara kadar aralıksız yükselişinin sonrasında böyle düzeltmeler yaşanması oldukça...

Dogecoin (DOGE) ve Litecoin’e (LTC) Olan İlgi, Meyvesini Verdi!

Elon Musk'ın favori kripto para birimi Dogecoin ile Bitcoin (BTC) hard forku olan Litecoin (LTC), son dönemde ciddi bir talep ve ilgi artışı yaşadı....

5 Sene Önce 10.000 Dolarlık Yatırım; Bu Kripto Paralar İle 1 Milyon Dolar Olabilirdi

Kripto para sektörü Türkiye'de yeni yeni popülerlik kazanmaya ve ana akım kitlelere yayılmaya başladı. Ancak Bitcoin'in 12 yıllık tarihi boyunca kripto paraların sunduğu fırsatlar...

Cardano (ADA) Rekora Doymuyor: Peki Uzmanlar ADA Hakkında Ne Düşünüyor?

2020 yılının son çeyreğinden bu yana Ethereum'un (ETH) rakibi olarak görülen kripto para projelerinin tam olarak sırasıyla yükseldiği görüldü. Ethereum rakiplerinin büyük bir kısmının...