AltcoinBu Ethereum (ETH) Rakibinde Yarın Düşüş Başlayabilir!

Bu Ethereum (ETH) Rakibinde Yarın Düşüş Başlayabilir!

Solana için ETH 2.0 bir tehdit mi?

Takip et blank

Dün itibariyle lider kripto para birimi olan Bitcoin tekrardan düşüşe geçtiği görüldü. Bu yaşanan düşüşler yine altcoinleri derinden etkiledi. Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Solana‘da bu düşüşlerden etkilenerek dün itibariyle değer kaybetti.

blank

Ethereum rakibi olarak adlandırılan SOL için büyük bir tehlike bulunuyor. ETH 2.0’ın başlatılması, Solana‘nın popülerliğini azaltacak.

Ethereum blok zincirinin çok daha hızlı hale gelmesi, SOL yatırımcılarının tekrardan lider altcoini kullanmasını sağlayabilir.

blank

Son günlerde ise bir ayı formasyonu olan yükselen takoz oluşturan Solana, dün gelen düşüşlerin ardından bu formasyonun alt trend bölgesini kaybettiği görüldü.

Hadi gelin Türk kripto para yatırımcılarının da yakından takip ettiği Solana‘nın kritik seviyelerine birlikte göz atalım:

blank

Solana (SOL) İçin Son Durum Ne?

Haberimizin yazıldığı esnada 40 dolar seviyelerinden işlem gören Solana, an itibariyle yükselen takoz formasyonuna retest yapıyor gibi gözükmekte.

Bu formasyona göre ilerleyen günlerde 32 dolar seviyelerine kadar gerileyebilecek olan SOL, 25 dolardan başlattığı yükseliş trendinin düzeltmesini gerçekleştirebilir.

Yaşanabilecek olası düşüşler ise yatırımcıların yüzde 20 oranında kayba uğramasına neden olabilir. Solana‘nın düşüş yaşamaması için Bitcoin‘in 25 bin dolar direncine doğru bir hareket başlatması gerekiyor.

Son dönemlerde ciddi bir satıcı baskısı ile karşı karşıya kaldığı görülen SOL, 32 dolar seviyelerine gerileyecek mi? merak konusu..

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: FED Yine Sahneye Çıkıyor!

Kripto para sektörü son süreçte her ne kadar ABD borsalarından yavaş yavaş ayrışmaya başlamış olsa da, halen Amerika Birleşik Devletlerinde alınan kararlardan ve yapılan...

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin Uçuyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), her ne kadar son günlerde beklenen volatil hareketleri sergileyemiyor olsa da, bazı altcoin'ler ciddi miktarda değer kazanarak sektörün...

Bitcoin Boğası CZ, Son 48 Saatteki 3 Kritik Gelişmeyi Açıkladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, bugün itibariyle kripto para birimlerinin doğasını ve vizyonunu aktarmak...

⚡Bitcoin’de (BTC) 7 Yıl Sonra Bir İlk!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 2022 yılı itibariyle zorlu bir süreçten geçmeye devam ediyor. Halen yatırımcıların beklediği volatil yükselişleri gerçekleştiremeyen BTC, ABD dolar...

Bitcoin’de (BTC) Beklenen Yükseliş Başlıyor mu?

Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC), son dönemlerde yatay hareketler sergilediği görülüyor. Her ne kadar normal şartlarda bu yatay hareketler altcoin'ler için birer fırsat...

Elon Musk Bu Ay Bitcoin (BTC) Satın Aldığını Açıklayabilir!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Tesla CEO'su Elon Musk, geçtiğimiz süreçte devasa Bitcoin satışı yaptığını açıklamıştı. Her ne kadar Musk BTC...