AltcoinBu Ethereum (ETH) Rakibi Altcoin'de Geri Sayım Başladı!

Bu Ethereum (ETH) Rakibi Altcoin’de Geri Sayım Başladı!

Cardano için yükseliş başlıyor mu?

Takip et blank

Kripto para sektörünün major altcoin‘lerinden bir tanesi olan Cardano‘da Vasil Hard Fork için geri sayım an itibariyle başladı. Birçok yatırımcı ADA‘da gerçekleşecek bu fork’un popüler altcoin’in fiyatını yükselteceğine inanıyor.

blank

Cardano Topluluk ve Ekosistemden sorumlu başkan yardımcısı Tim Harrison’a göre, Vasil Hard Fork’una saatler kala likiditeye göre döviz hazırlığı yüzde 87’nin üzerine çıktı.

Binance‘in yerel bir yan kuruluşu olan Binance.US, bugün erken saatlerde Vasil Hard Forkunu platformuna entegre ettiğini duyurdu.

blank

Yarın itibariyle tamamlanacak olan güncelleştirme, en iyi hisse kanıtı blok zincirlerinden bir tanesi olan Cardano’nun ekosisteminin büyümesini sağlayacak.

Diğer rakiplerine göre her ne kadar ADA işlem hızları bakımından geride kalıyor olsa da, stabil bir şekilde çalışması sayesinde yatırımcılar arasında popülerliğini korumaya devam ediyor.

Bu son güncelleştirme ile birlikte çok daha stabil bir blok zinciri ağına sahip olacak olan Cardano, ADA fiyatının da yükseliş yaşamasını sağlayabilir.

Hadi gelin birlikte Vasil Hard Forku öncesinde ADA’da son durum ne birlikte göz atalım:

blank

Cardano (ADA) İçin Son Durum Ne?

Haberimizin yazıldığı esnada 0.44 dolar seviyelerinden işlem gören Cardano, dip seviyelerde akümüle olmaya devam ediyor.

Halen günlük grafik üzerindeki düşen trendini kırmayı başaramayan ADA, ilerleyen saatlerde 0.50 dolar direncini aşmasıyla birlikte 0.65 dolar seviyelerini ulaşabilir.

Cardano’da asıl yükselişin 0.65 doların aşılmasıyla başlayacağı tahmin edilmekte. Böyle bir senaryoda 1 dolara ulaşabilecek olan ADA, düşen trendini kıramaması halinde ise 0.40 dolar major destek seviyesine gerileyebilir.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: FED Yine Sahneye Çıkıyor!

Kripto para sektörü son süreçte her ne kadar ABD borsalarından yavaş yavaş ayrışmaya başlamış olsa da, halen Amerika Birleşik Devletlerinde alınan kararlardan ve yapılan...

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin Uçuyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), her ne kadar son günlerde beklenen volatil hareketleri sergileyemiyor olsa da, bazı altcoin'ler ciddi miktarda değer kazanarak sektörün...

Bitcoin’de (BTC) Beklenen Yükseliş Başlıyor mu?

Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC), son dönemlerde yatay hareketler sergilediği görülüyor. Her ne kadar normal şartlarda bu yatay hareketler altcoin'ler için birer fırsat...

Bitcoin Boğası CZ, Son 48 Saatteki 3 Kritik Gelişmeyi Açıkladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, bugün itibariyle kripto para birimlerinin doğasını ve vizyonunu aktarmak...

Elon Musk Bu Ay Bitcoin (BTC) Satın Aldığını Açıklayabilir!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Tesla CEO'su Elon Musk, geçtiğimiz süreçte devasa Bitcoin satışı yaptığını açıklamıştı. Her ne kadar Musk BTC...

47 Yıllık Analist: “Bitcoin (BTC), Sıfırlanabilir”!

Finans piyasalarının en önemli isimlerinden bir tanesi olan Peter Brandt, 47 yıldır borsada tüccarlık ve analistlik yapıyor. Kripto para sektörüne karşıda yakın bir tutum...