blank
AnalizBu Analist, Bitcoin'de (BTC) Mega Boğanın Başladığına Emin!

Bu Analist, Bitcoin’de (BTC) Mega Boğanın Başladığına Emin!

Bitcoin'de mega boğa gerçekçi bir tahmin mi?

Takip et blank

Lider kripto para birimi 2021 yılının Kasım ayından bu yana değer kaybediyor. Neredeyse 1 yıldır düşüş yaşadı görülen Bitcoin, daha önceki çoğu ayı sezonunu bu denli sert düşüşlerin ardından sonlandırdığı dikkat çekmekte.

Kripto para yatırımcıların son aylarda bir umut olması için yakından takip ettiği bir analist olan Aurelion Ohayon, boğa tahminleri yapmaya devam ediyor.

Her ne kadar popüler analistin tahminleri Bitcoin için gerçekleşebilecek seviyeler olsa da, şimdiki şartlarda bir mega boğa sezonunu konuşmak çok güç.

Popüler analistin son paylaştığı Bitcoin dalga analizi grafiğine göre, BTC 2025 yılına kadar 280 bin dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşayacak.

BTC‘nin ayı sezonunun dip seviyelerine ulaştığından emin olduğu görülen Ohayon, Twitter hesabı üzerinde mega boğa paylaşımları yapmaya devam ediyor.

Bitcoin’de Mega Boğa Başlıyor Olabilir mi?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin 2024 yılında halving nedeniyle ciddi bir yükseliş yaşayarak bir mega boğa sezonu başlatması bekleniyor. Ancak küresek ekonomilerdeki kaostan ötürü şuanda bu ihtimaller çok zor gözükmekte.

ABD dolar endeksi (DXY) her geçen gün değerine değer katıyor. Bitcoin‘in DXY’nin değer kazandığı bir dönemde boğa sezonu başlatması mümkün değil.

Bitcoin ve ABD borsalarının tekrardan eskisi gibi sert bir şekilde yükseliş yaşayabilmesi için Amerikan Merkez Bankasının (FED) faiz oranları şahin bir şekilde düşürmesi gerekiyor.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 Yorum

  1. Çekersin doları, yaparsın tether bitti. Para buhar olmadı ya. İnsanlar bı küçük faizlerin bi işe yaramadığını er geç anlayacaklar.
    Bir tarafta geleceğin ileri teknolojisi diğer tarafta alternatif bir çözüm dahi üretmekten aciz hangi faiz oranını yapalım bu sefer’den öte gidemeyen örümcek kafalar… Bitti artık. İnsanları sömürüp para üzerinden para kazanma devri bitti.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bu 2 Metaverse Altcoin’i, Bitcoin Düşerken Binance’den Listeleme Bekliyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, uzun bir süredir altcoin listelemesi yapmıyor. Bugün itibariyle 7 adet altcoini delist eden popüler...

Ethereum (ETH) Bu Tarihte, Altcoin’lerde Boğayı Başlatabilir!

Kripto para sektörünün lider altcoini olan Ethereum, Temmuz ayı itibariyle çok sert bir yükseliş trendi başlatmıştı. Bu yükselişler sayesinde ise Bitcoin'in de değer kazanmaya...

Sıcak Gelişme: ABD’den Gelen Bu Haber, Bitcoin’de (BTC) Düşüşü Başlattı!

Lider kripto para birimi Bitcoin bugün itibariyle 22.800 dolar kritik destek seviyesi üzerinde akümüle olduğu görülüyordu. Geçtiğimiz saatlere kadar ayıların baskısı bu destek seviyesini...

Bu Metaverse Altcoin’inden, Kritik Bitcoin (BTC) Atılımı!

Kripto para sektörünün trendinin metaverse ürünleri olduğu biliniyor. Her ne kadar bu altcoinler çok büyük bir potansiyel barındırıyor olsa da, halen beklenen derecede büyük...

Bitcoin’de (BTC) Gözler, ABD’nin Açıklayacağı Bu Veriye Çevrildi!

Küresel finans piyasaları 2022 yılında çok sert bir şekilde değer kaybetti. Bitcoin'in de bu düşüşlerden nasibini aldığı görülüyor. Dünya'da enflasyon oranlarının artış göstermesi, merkez...

Bitcoin (BTC) Ve Ethereum’a (ETH), Avrupa’dan Beklenmedik Müjde!

Kripto para sektörü her geçen gün benimsenme oranını artırmaya devam ediyor. ABD'den ziyade artık Avrupa ülkeleri de lider kripto para birimi olan Bitcoin ve...