blank
AltcoinBloktopia, Enjin İle Anlaşma İmzaladı! BLOK Teknik Analizi

Bloktopia, Enjin İle Anlaşma İmzaladı! BLOK Teknik Analizi

Bloktopia, trend dönüş formasyonu oluşturuyor!

Takip et blank

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği isim olan Bloktopia, Metaverse ekosisteminin domino taşlarından bir tanesi olan Enjin ile anlaşma imzaladığını 3 Ocak gecesi yatırımcılarına duyurdu.

Bir çok analist 2022 yılında Metaverse coinlerinin için büyük patlamalar yaşayacağını düşünüyor. Ekosistem büyümeye devam ederken yeni kripto paralar büyük patlamalar yapabilir.

Piyasaya yeni sürülen kripto paralardan bir tanesi olan Bloktopia, yaptığı büyük anlaşmalarla beraber bir çok yatırımcının odak noktası olmuş durumda. Binance academy’de yer verilen 4 Metaverse kripto parasından olan BLOK, ilerleyen günlerde Binance borsasında listelenmesi bekleniyor.

Ocak ayının ilk haftalarında başlaması beklenen arazi satışlarının ardından, mart ayında ise kendi evreninin açacak olan Bloktopia, CoinMarketCap’de 245. sırada yer alıyor.

Yaptığı büyük anlaşmalarla kendinden söz ettiren BLOK için kritik seviyeler ve olası hedef seviyelerine gelin birlikte göz atalım:

BLOK İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 0.05400 dolar seviyelerinde bulunan BLOK, Enjin ile yaptığı anlaşma ardından %4 oranında bir yükseliş yaşadı. Büyük anlaşmanın Bitcoin’in düştüğü sırada gelmesi BLOK’un fiyatında ki yükselişi kısıtlamış gibi gözüküyor.

Bitcoin’in tekrardan yükselmesi halinde güzel bir hacim girişiyle yükselebilecek olan BLOK, günlük grafikte bir çift dip formasyonu oluşturuyor gibi gözükmekte. W formasyonlarını düşüş trendinin sonunda görmemiz ilerleyen günlerde BLOK için sert hareketlerin gelme olasılığını arttırıyor.

En kritik direnç seviyesi olan 0.06986 dolar üzerine çıkmasıyla birlikte güvenli bir yatırım haline gelebilecek olan BLOK, ilerleyen günlerde yapması beklenen büyük anlaşmalarla beraber değerine değer katması beklenmekte.

Ekibin yaptığı açıklama, Ocak ile Mart aylarında büyük anlaşma haberlerinin geleceği yönünde olmuştu. Bu büyük anlaşmalardan bir tanesi olan Enjin birlikteliğini Ocak ayının ilk günlerinde duyuran BLOK, güzel bir uzun vadeli Metaverse yatırımı olarak dikkat çekiyor.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...