Blockchain Ekonomi Zirvesi’nin 4.’sü İstanbul’da Yapılacak

blank

Blockchain Economy Summit, pandemi nedeniyle verilen iki yıllık zorunlu aranın ardından yeniden İstanbul’da! Şimdiye kadar binlerce katılımcıyı ağırlayan zirve, bu sene 27-28 Temmuz 2022’de İstanbul’un en seçkin ve ünlü mekanlarından biri olan Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek.

Summit’in ikinci Türkiye ayağı, pandemi öncesinde Türkiye’de düzenlenen son büyük Blockchain etkinliğiydi ve şimdi Summit’in dördüncü ayağı, kripto topluluğunu Avrupa ve Asya arasındaki köprüde bir araya getiren ilk etkinlik olacak.

Chainanalysis verilerine göre; Covid-19 başladığından beri, kripto para birimlerinin benimsenmesi oldukça arttı. 2019’un üçüncü çeyreğinden bu yana %2300’ün üzerinde artan benimsenme oranı geçen yıldan bu yana ise %881’in üzerinde bir büyüme kaydetti.

Türkiye tarafına bakıldığında ise nüfusun yüzde %16’sı (3,6 milyon kişi) kripto para sahibi durumda. Bu da Türkiye’yi en büyük kripto para benimsenmesine sahip ülkelerin başında getiriyor. Bu da demek oluyor ki Türkiye hiç olmadığı kadar kripto para piyasasına heyecan duyuyor.

Blockchain Ekonomi İstanbul Zirvesi, dünyanın 55 ülkesinden 3.000’den fazla katılımcıyı bir araya getirerek, bölgede kilit endüstri liderleriyle benzersiz bir ağ oluşturma fırsatı yaşatacak.

Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakan Yardımcısı Alex Bornyakov, Türk Popstar Emre Aydın, Ünlü Türk TV yapımcısı ve Yazar Hamza Yardımcıoğlu Blockchain Ekonomi İstanbul Zirvesi’nin konuşmacıları arasında yer alıyor.

Finansın geleceği: Bitcoin, Web 3, NFT’ler, Metaverse, De-Fi, madencilik, kripto para birimlerinin düzenlenmesi, kripto para birimlerinde para yatırımı ve ticareti, blok zinciri teknolojisinin işletmelerde ve devlet kurumlarında uygulanması ve çok daha fazlası Blockchain Economy İstanbul Summit’te tartışılacak.

Daha fazla bilgi için: https://blockchaineconomy.istanbul/tr

Biletler için: https://blockchaineconomy.istanbul/tr/tickets

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!
Önceki İçerikUkrayna’dan Bitcoin’e (BTC) Darbe, Kısıtlama Geliyor!
Sonraki İçerikSıcak Gelişme: Fransa Cumhurbaşkanı, Bitcoin (BTC) Hakkında Konuştu!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz