AltcoinBitcoin'in Düşüşlerinde, Fırsat Veren Metaverse Projeleri Neler?

Bitcoin’in Düşüşlerinde, Fırsat Veren Metaverse Projeleri Neler?

Bloktopia ve CEEK VR için son durum ne?

Takip et blank

Kripto piyasası son günlerde sert düşüşler yaşamakta. Bitcoin‘in değer kaybı, bütün altcoinleri etkilemiş durumda.

Balinaların ise bu düşüş dönemlerinde dahi altcoin satın alması yatırımcıların dikkatini çekiyor. Kripto piyasasının halen trendi olan metaverse projeleri, çok büyük bir potansiyel barındırmakta.

Arazi satışları ve coin yakım haberleri ile kısa süre içerisinde çok büyük yükselişler yapabilecek metaverse ürünleri, Bitcoin‘in yükselişlerinde en yüksek kazancı getirebilecek ürünlerden olabilir.

Hadi gelin birlikte bu metaverse projeleri arasında en yüksek potansiyele sahip olan Bloktopia ve CEEK VR‘ın kritik seviyelerine birlikte göz atalım:

blank

 

Bloktopia’nın Yükselişi Piyasaya Damga Vurabilir!

Haberimizin yazıldığı esnada 0.0045 dolar seviyelerinden işlem gören BLOK, piyasadaki diğer altcoinlere göre çok daha büyük bir düşüş yaşadı.

Devasa bir arazi satışı gerçekleştiren Bloktopia, bu arazi satışlarından gelen gelirleri yakacağını duyurmuş olsa da, halen bu yönde somut bir adım atılmamış durumda.

Teknik anlamda bir boğa formasyonu oluşturan popüler metaverse projesi, ilerleyen saatlerde 0.004560 dolar direncini geçmesiyle birlikte 0.0055 dolar direncine kısa bir süre içerisinde ulaşabilir.

0.0044 dolar desteğinin altına sarkmasını beklemediğimiz Bloktopia, Bitcoin’in düşüşlerinde çok büyük bir fırsat veriyor olabilir.

blank

CEEK VR İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 0.16 dolar seviyelerinde bulunan CEEK, kritik bir destek noktasında konumlanmakta. İlerleyen günlerde düşen trendine bir yükseliş yapabilecek olan popüler metaverse projesi, kısa süre içerisinde 0.020 dolara ulaşabilir.

CEEK‘in 0.16 dolarda bulunan desteğinin kırılması ise potansiyeli yüksek olan metaverse ürününün tekrardan 0.12 dolar seviyelerine düşüş yaşamasına sebebiyet verebilir.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’de Bu Çarşamba Günü, Büyük Yükseliş Başlayabilir!

Bitcoin'de satıcı baskısıyla geçen bir hafta daha son buldu. Üst üste haftalardır kripto para birimlerinden zarar eden yatırımcılar, artık isyan etme seviyesine gelmiş durumda. Birçok...

Sıcak Gelişme: Sonunda, Binance’den Bitcoin İçin Güzel Haber Geldi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kripto piyasasını derin bir şekilde etkilediği görülüyor. Geçtiğimiz saatlerde yaşanan düşüşler sonucu ağdaki işlem tıkanıklığı nedeniyle Bitcoin...

Bitcoin Destekçisi ve Binance CEO’su, Bu Altcoin İçin Kötü Haber Verdi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance kurucusu ve CEO'su Changpeng "CZ" Zhao, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) BNB borsa coini hakkında...

Binance CEO’su: “Bitcoin Düşsün, Biz Buradayız ve Gitmeyeceğiz”!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, kripto sektörüne verdiği destekler ile tanınıyor. Binance borsasının kurucu ortağı ve CEO'su olan Changpeng Zhao,...

Eski ABD Bakanı Sinyali Verdi, Bitcoin ve Küresel Piyasalar Çöktü!

Dünya piyasaları bu hafta itibariyle çalkalanmaya devam ediyor. Çok büyük bir çöküş yaşayan yatırım araçları, yatırımcıları ters pozisyonda bıraktı. Birçok yatırımcı ise bu çöküşün nedenini...

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: FED, 75 Baz Puan Faiz Artış Kararı Alacak!

Bitcoin ve kripto piyasasında zor günler yaşanmakta. Halen toparlanamayan BTC, ABD doları karşısında ezilmeye devam ediyor. Bu hafta itibariyle ise FED yeni faiz kararını açıklayacak....