AltcoinBitcoin'den Önce Bu Altcoin 100.000 Dolara Gidecek!

Bitcoin’den Önce Bu Altcoin 100.000 Dolara Gidecek!

Bu 4 altcoin 2022'nin tozunu attıracak!

Takip et blank

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 46.000 dolar civarında konsolide olurken, popüler kripto analisti 2022 yılına damga vuracak 4 altcoin projesine dikkat çekiyor.Analist, Polygon (MATIC) ve Curve Finance (CRV) dahil olmak üzere dört kripto para biriminin bu yıl içerisinde 10 kat yükselme potansiyelinin olduğuna dikkat çekiyor.

MATIC, CRV, SUSHI ve YFI 2022 Yılına Damga Vuracak

YouToube kanalında yeni bir kripto para piyasası değerlendirme videosu çeken popüler kripto analisti ve yatırımcı Jason Pizzano, 254.00 takipçi kitlesine 2022 yılında patlamaya hazır ve en çok kazandıracak projeleri açıkladı.

İlk olarak, ölçeklendirme çözümü sunan Polygon’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.92 dolar seviyesinden düşmesine rağmen hala yükseliş trendinde olduğunu ve boğa görünümü verdiğini söylüyor.

”Fiyat düştüğü için kimse o kripto parada bahsetmiyorsa genellikle girmeniz gereken zaman gelmiştir.”

“Hala %50 Fibonacci (2.20 dolar) desteğinin üzerinde hareket ediyor. Kesinlikle boğa görünümünde olduğunu söylüyorum.”

Stable coinler için Ethereum blok zinciri üzerinde geliştirilen ve merkeziyetsiz bir yapıda olan Curve Finance (CRV) hakkında konuşan Jason Pizzano, şunları ifade etti:

”Curve Finance’nin kilitli toplam değeri 24 milyar dolar, piyasa değeri ise sadece 2.4 milyar dolar yani kilitli değere göre piyasa değeri sadece 0.1 oranında olduğu görülüyor.”

“Bence, %78’i kilitli bulunan CRV’in piyasa değeri kilitli toplam değerini (TVL) yakalayacaktır. Bunun için sadece 10x yapması yeterli olacak.”

Analistin incelediği sıradaki kripto para birimi ise merkezi olmayan SushiSwap’ın yerel jetonu SUSHI oluyor. Pizzano’ya göre SUSHI’nin küçük pazar değeri onu büyük kazançlar elde edecek bir hale getiriyor.

”1 milyar dolarlık piyasa değeri olan SUSHI, 10 milyar dolar piyasa değerine ulaşabilecek kadar büyük bir potansiyeli var. Değerine göre 10 kat yükselmesinin hiç bir şey olmadığını görüyorum.”

“SUSHI SON YÜKSELİŞİNDEN SONRA ŞU AN GERİ ÇEKİLDi. MAKUL GİRİŞ SEVİYELERİ OLARAK 6 İLA 7.50 DOLAR ARASI DEĞERLENDİRİLEBİLİR.”

Analistin radarına aldığı son kripto para ise yine merkeziyetsiz bir finans platformu olan Yearn Finance (YFI) oluyor. Pizzano, YFI’nin temellerinin sağlam olduğunu ve arkasındaki ekibin çok profesyonel bir strateji ile hareket ettiğini söylüyor. Teknik özeliklerinin ise yükselme belirtileri gösterdiğini vurguluyor. Analiste göre BTC, 100.000 dolara ulaşmadan YFI, 100 bin doların üzerine çıkabilir.

”YFI, 1.4 milyar toplam kilitli değer ile oldukça iyi görünüyor. Bitcoin 6 haneli rakamlara ulaşmadan YFI’nin ulaşacağını düşünüyorum”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Binance CEO’su CZ: Servetimin Yüzde 1’i Bitcoin’de, Yüzde 99’u İse..

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, müşterilerine tavsiyeler verdiği görülüyor. Ayı sezonunda yatırımcıların korkuya kapılmaması gerektiğini vurgulayan...

Bitcoin’de (BTC) Düğmeye Basıldı, Operasyon Başlıyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) son günlerde beklenenden çok daha yatay hareketler sergiliyor. ABD - Çin gerilimi ve Kosova - Sırbistan çatışmaları nedeniyle...

Bitcoin Kararsızken, Bu Metaverse Altcoin’i Ahlak Sınırlarını Zorluyor!

Bloktopia tabanlı Shush Club son yapmış olduğu cinsel içerik barındıran ve ahlak sınırlarını aşan bu anlaşmasıyla birlikte birçok yatırımcısının tepkisini çekti. Bazı Metaverse projeleri her...

FED Üyesinden Faiz Açıklaması Geldi! Bitcoin Etkilenecek mi?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, Amerikan Merkez Bankasının (FED) aldığı faiz kararlarından etkilendiği görülüyor. Enflasyon artışlarını durdurmak için faize başvuran FED, halen başarılı...

Bitcoin’de (BTC) Patlama İçin Artık Sadece Dakikalar Kaldı!

Küresel piyasalar ve kripto para yatırımcıları bugün itibariyle ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'nin Tayvan'a olan ziyaretini takip ediyor. An itibariyle devam eden uçuşu...

Kahin Analist: Bitcoin (BTC) Bu Seviyeye Kadar Yükselecek, Sonra Çökecek!

Lider kripto para birimi olan Bitcoin kritik günlerden geçmeye devam ediyor. Amerikan Merkez Bankası (FED) tarihinin en agresif faiz artış politikasını uygularken, BTC'de bu...