blank
AltcoinBitcoin'den Önce Bu Altcoin 100.000 Dolara Gidecek!

Bitcoin’den Önce Bu Altcoin 100.000 Dolara Gidecek!

Bu 4 altcoin 2022'nin tozunu attıracak!

Takip et blank

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 46.000 dolar civarında konsolide olurken, popüler kripto analisti 2022 yılına damga vuracak 4 altcoin projesine dikkat çekiyor.Analist, Polygon (MATIC) ve Curve Finance (CRV) dahil olmak üzere dört kripto para biriminin bu yıl içerisinde 10 kat yükselme potansiyelinin olduğuna dikkat çekiyor.

MATIC, CRV, SUSHI ve YFI 2022 Yılına Damga Vuracak

YouToube kanalında yeni bir kripto para piyasası değerlendirme videosu çeken popüler kripto analisti ve yatırımcı Jason Pizzano, 254.00 takipçi kitlesine 2022 yılında patlamaya hazır ve en çok kazandıracak projeleri açıkladı.

İlk olarak, ölçeklendirme çözümü sunan Polygon’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.92 dolar seviyesinden düşmesine rağmen hala yükseliş trendinde olduğunu ve boğa görünümü verdiğini söylüyor.

”Fiyat düştüğü için kimse o kripto parada bahsetmiyorsa genellikle girmeniz gereken zaman gelmiştir.”

“Hala %50 Fibonacci (2.20 dolar) desteğinin üzerinde hareket ediyor. Kesinlikle boğa görünümünde olduğunu söylüyorum.”

Stable coinler için Ethereum blok zinciri üzerinde geliştirilen ve merkeziyetsiz bir yapıda olan Curve Finance (CRV) hakkında konuşan Jason Pizzano, şunları ifade etti:

”Curve Finance’nin kilitli toplam değeri 24 milyar dolar, piyasa değeri ise sadece 2.4 milyar dolar yani kilitli değere göre piyasa değeri sadece 0.1 oranında olduğu görülüyor.”

“Bence, %78’i kilitli bulunan CRV’in piyasa değeri kilitli toplam değerini (TVL) yakalayacaktır. Bunun için sadece 10x yapması yeterli olacak.”

Analistin incelediği sıradaki kripto para birimi ise merkezi olmayan SushiSwap’ın yerel jetonu SUSHI oluyor. Pizzano’ya göre SUSHI’nin küçük pazar değeri onu büyük kazançlar elde edecek bir hale getiriyor.

”1 milyar dolarlık piyasa değeri olan SUSHI, 10 milyar dolar piyasa değerine ulaşabilecek kadar büyük bir potansiyeli var. Değerine göre 10 kat yükselmesinin hiç bir şey olmadığını görüyorum.”

“SUSHI SON YÜKSELİŞİNDEN SONRA ŞU AN GERİ ÇEKİLDi. MAKUL GİRİŞ SEVİYELERİ OLARAK 6 İLA 7.50 DOLAR ARASI DEĞERLENDİRİLEBİLİR.”

Analistin radarına aldığı son kripto para ise yine merkeziyetsiz bir finans platformu olan Yearn Finance (YFI) oluyor. Pizzano, YFI’nin temellerinin sağlam olduğunu ve arkasındaki ekibin çok profesyonel bir strateji ile hareket ettiğini söylüyor. Teknik özeliklerinin ise yükselme belirtileri gösterdiğini vurguluyor. Analiste göre BTC, 100.000 dolara ulaşmadan YFI, 100 bin doların üzerine çıkabilir.

”YFI, 1.4 milyar toplam kilitli değer ile oldukça iyi görünüyor. Bitcoin 6 haneli rakamlara ulaşmadan YFI’nin ulaşacağını düşünüyorum”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yeniden “Gözünü Kararttı”: İşte Kritik Veriler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 43.000 dolar denemesinden sonra yeniden tam anlamıyla gözünü kararttı. 41.725 dolara hızlı bir iniş gerçekleştiren BTC, son bir...

Uzman Analist Poppe, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) Ve 2 Altcoini Yorumladı!

Popüler kripto para analisti Michael Van de Poppe, kripto para piyasası toparlanırken, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve 2 altcoin hakkında tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Son zamanlardaki...

XRP İçin Karar Anı Geldi: Fiyat Hangi Yöne Gidecek?

Kripto para sektörü son günlerde yeniden bir umut ışığı gördü ve Bitcoin (BTC) kısa süre önce 44.500 dolara kadar iğne attı. BTC'nin bu yükselişine...

Milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin (BTC) Almak İçin 25.000 Doları İşaret Etti!

DubleLine Capital'in kurucusu milyarder Jeff Gundlach, Bitcoin'in fiyatının aşırı yüksek olduğunu söyleyerek kripto varlık hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. ''Bond King'' olarak da tanınan Gundlach,...

El Salvador’dan Sonra Bir Ülke Daha Bitcoin (BTC) Aldı!

El Salvador, lider kripto para birimi Bitcoin'i (BTC) ülkede meşru para birimi ilan ederek kesinlikle büyük bir yeniliğe imza attı. BTC'nin artık dolaşımdaki paralardan...

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) Yatırımcılarına Müjdeyi Verdi!

Elon Musk'ın CEO'su olduğu elektrikli otomobil üreticisi Tesla, web sitesinin kaynak koduna göre Dogecoin'i (DOGE) bir ödeme yöntemi olarak test ediyor. Twitter'da ''Tree of...