AnalizBitcoin'de Yükseliş Serüveni Bu Gece, Saat Kaçta Başlayacak?

Bitcoin’de Yükseliş Serüveni Bu Gece, Saat Kaçta Başlayacak?

BTC için artık son saatler..

Takip et blank

Lider kripto para birimi Bitcoin, bugün itibariyle değer kaybetmeye devam ediyor. Kritik seviyelerde konumlanan BTC, halen yeni bir yükseliş trendi başlatamamış durumda.

Birçok yatırımcı yaşanan düşüşler nedeniyle yüklü miktarda zarar ettiği görülürken, ilerleyen saatlerde yeni bir yükseliş trendi başlayabilir.

Nasdaq’ın değer kaybetmesiyle birlikte korele bir şekilde düşüş yaşayan BTC, an itibariyle 29.100 dolar seviyelerinde konumlanmakta.

Bugün özelinde 28.700 dolar seviyelerine kadar değer kaybeden lider kripto para birimi Bitcoin, bu seviyelerden güzel bir tepki alarak tekrardan 29.500 dolara ulaşmasını sağladı.

Bu yaşanan hareketler ise 28.700 dolar seviyelerinde boğaların çok daha güçlü olduğunu kripto piyasasına kanıtlamış durumda.

blank
Bitcoin’in 15 dakikalık grafikteki, kısa vadeli görünümü.

Bitcoin (BTC) İçin Yükseliş Bu Gece Başlayabilir mi?

An itibariyle dip seviyede bir simetrik üçgen formasyonuna benzer bir patern oluşturan BTC, 19 Mayıs gecesi 02.30’a kadar bu formasyonda bir kırılım yaşayacak.

Yukarı yönlü bir kırılım gerçekleştirmesi çok olası gözüken lider kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), 29.300 doları aşmasının ardından volatil bir şekilde değer kazanabilir gibi gözükmekte.

Bu hafta sonuna kadar 30.700 dolar seviyelerini tekrardan denemesini beklediğimiz BTC, bu seviyeyi aşmasının ardından yükselişlerini hızlandırabilir.

Simetrik üçgen formasyonun aşağı yönlü kırılması durumunda ise zaten uzun bir süredir düşüş yaşayan Bitcoin‘in, 28.800 dolar seviyelerinden destek alması bekleniyor.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

3 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’in Yükselişlerinde Bu 2 Altcoin Ralliyi Başlattı!

Lider kripto para birimi bu hafta itibariyle yükseliş yaşadığı göze çarpıyor. Her ne kadar Bitcoin kripto sektöründe yeni bir boğa sezonu başlatacak kadar yükselmemiş...

Popüler Analist: “Bitcoin Bu Tarihte 40 Bin Doları Aşacak”!

Kripto piyasası uzun bir süredir düşüş yaşamaya devam ediyor. 69 bin dolar seviyelerinden değer kaybetmeye başlayan lider kripto para birimi, geçtiğimiz günlerde 17.750 dolara...

Bitcoin’de (BTC) Yükselişlerin Başlaması İçin Artık Son 3 Gün!

Bitcoin ve kripto para birimleri zorlu bir süreçten geçiyor. Halen toparlanmayı başaramayan lider kripto para birimi BTC, bugün itibariyle de sert bir şekilde değer...

ABD Borsaları Açıldı, Bitcoin’de Hedef Kaç Dolar?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, ABD borsaları ile korele bir şekilde hareket etmeye devam ediyor. Hafta sonu nedeniyle kapalı olan borsalar, an itibariyle...

Dikkat: Ripple Kurucu Ortağının, Ne Kadar XRP Satışı Yaptığı Ortaya Çıktı!

XRP bakiyelerini takip etmek için kurulmuş bir web sitesi olan Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO'sunun cüzdanında artık...

Türk Bitcoin Yatırımcıları, Kabine Toplantısından Çıkacak Kararı Bekliyor!

Türkiye son dönemlerde kripto piyasası hakkında çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye'nin de Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında yeni bir...