blank
Bitcoin (BTC)Bitcoin ve Kripto Paralara, Kurumsal Yatırımcılar Akın Edecek!

Bitcoin ve Kripto Paralara, Kurumsal Yatırımcılar Akın Edecek!

SkyBridge CEO'su: kurumsal yatırımcılar kripto sektörüne giriyor!

Takip et blank

Uluslararası yatırım firması Skybridge CEO’su, önümüzdeki bir veya bir buçuk yıl içerisinde kurumsal yatırımcıların kripto para sektörüne girmek için yarışacaklarını düşünüyor.

blank

The Best Business Show’un yeni yayınlanan bölümüne katılan milyarder yatırımcı Anthony Scaramucci, hükümetler kripto para birimleri ile ilgili düzenlemelerde sektöre yönelik engelleri ortadan kaldırmak zorunda. Böylece uzun vadede kurumsal firmaların çok büyük bir bölümü kripto piyasasına yönelecek.

”Cesur bir tahmin yapacağım. Önümüzdeki 12 ila 18 ay arasında kurumsal firmalar çıkar sağlamak için kripto para birimlerine yatırım yapacaklar.

Çünkü, kripto para sektörünün düzenleyiciler tarafından kontrol altına alınması kurumsal yatırımcılara güven verecektir. Böylelikle bu blokchain teknolojisini ve kripto para birimlerinin ne işe yaradığını merak edecekler.

Sonuç olarak hükümetler, küresel düzeyde yeni sayılabilecek bu teknolojide geri kalmak istemeyecekler ve bu sektöre akın edeceklerini düşünüyorum.

George Soros’un da dediği gibi ”yatırım yap sonra araştırırsın”. Kurumsal firmalar da büyük çoğunlukta bu çizgiyi takip edeceklerdir.”

Anthony, Bitcoin’in şu anki fiyatı olan 63.100 dolar seviyesinden 50.000 dolara düşme ihtimalini değerlendirdi. CEO, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Bitcoin vadeli ETF’sini kabul etmesiyle BTC’nin 100.000 dolar üzerine çıkacağını öngördüğünü belirterek bu düşüş sorusunu cevaplamadı.

”Önümüzdeki 12 ayda BTC muhtemelen 150.000 doları geçecektir. Bu yıl sonuna kadar ise önceden de verdiğim fiyat olan 100.000 dolar üzerine çıkmasını bekliyorum.

Bazı arkadaşlarım aşı onay alana kadar aşı olmayacağını söylüyordu. Kurumsal yatırımcılar da BTC’in SEC tarafından onaylanmasını bekliyordu. SEC onayladı, BTC bir yere kaçmıyor yerinde duruyor. Niye yatırım yapmaya hala çekimser duruyorlar anlamıyorum.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Twitter’ın Kasım Ayı Tablosunda Shiba Inu Zirveye Oynuyor!

Sosyal mecralarda Shiba Inu ve memecoinlere olan ilgi büyüyerek devam ediyor. Kripto para yatırımcılarının ilgisinin artarak devam ettiği Shiba Inu, Twitter'da en fazla bahsedilen...

Shiba Inu Kraken’de Listelendi, Fiyat Uçtu! SHIB Teknik Analizi

Dünyanın en büyük borsalarından bir tanesi olan Kraken ünlü memecoin'i listeleyeceğini duyurdu. Bu listeleme haberi geldikten sonra Shiba Inu fiyatında çok sert yükselişler meydana...

BTC, ETH ve ADA Teknik Analizi – 28 Kasım 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin'in son düşüşü aslında boğaların da tökezlemesine neden oldu ve genel olarak bütün kripto para sektörünü düşüş sardı. Bitcoin'in bu...

Boğalar Savaşı Kazandı! Bitcoin (BTC) Haftaya Ralli İle Başladı!

26 Kasım tarihinde Güney Afrika’da yeni bir korona virüs varyantı olan Omicron’un ortaya çıktığı açıklanmıştı. Pandemi sürecinin daha da kötüye gideceği endişesi Bitcoin’de (BTC)...

Michael Saylor: “Türkiye Kurtulmak İstiyorsa, Bitcoin Almalı!”

Türk Lirası ABD Doları karşısında son 3 ayda %35'ten fazla değer kaybetmiş durumda. Alım gücünün her gün daha fazla azalması Türk vatandaşlarının belini bükmeye...

Bu Hafta Ralli Başlıyor mu? BTC ve ETH Teknik Analizi

Geçtiğimiz haftanın son günlerinde Bitcoin tekrardan yukarı doğru atağa geçti. Ona Ethereum'unda eşlik etmesiyle beraber, piyasa yemyeşil olmuş durumda. Yeni hafta başladığında da yükselişler...