AnalizBitcoin Kahini: "BTC'de Güzel Günler Çok Yakında"!

Bitcoin Kahini: “BTC’de Güzel Günler Çok Yakında”!

Bitcoin için yükselişler yakında başlayacak mı?

Takip et blank

TerraUSD faciası, kripto piyasasına çok büyük bir darbe vurdu. Resmen kurumsal yatırımcıların güvenini bitiren UST olayı, kripto tarihine kara leke gibi yapışmış durumda.

Bu yaşanan çöküşlerin ardından bazı altcoinlerin de ciddi oranda değer kaybettiği görülüyor. Bu değer kaybına ise Bitcoin‘in de dahil olması, kripto piyasasını yeni buhrana sürüklemiş durumda.

Kripto piyasasında yakından takip edilen bir analist olarak tanıdığımız Michael Van De Poppe, uzun süredir lider kripto para birimi olan Bitcoin‘in (BTC) yukarı yönlü yeni bir trend başlatacağını iddia etmekte.

Geçtiğimiz dakikalarda ise bugün yaşanan olayları yorumlamak adına Twitter üzerinden yeni bir paylaşım yapan popüler analist, Bitcoin‘in yükseliş yaşayacağını iddia etmiş gibi gözükmekte.

Youtube videosunda paylaştığı bazı analizlerde “kripto piyasası için güzel günler çok yakında” söylemini kullanan Poppe, Twitter üzerinden paylaştığı analizde ise şu sözleri aktardığı göze çarptı:

“yaşananlar çok Basit, tüm dipleri süpürüp 28,200 bin dolarlık bölgeye dokunduğumuz için bitcoin yükselişe devam edebilir.”

“muhtemelen 32.800 dolar seviyesine yükseleceğiz ancak bu yükseliş için 29.300 doları kaybetmememiz gerek.”

Dip bölgelerde bulunan likiditenin alındığını aktaran Poppe, lider kripto para biriminin yükselişlerine devam edeceğini iddia etmekte.

Muhtemelen BTC‘nin 32.800 dolar direncine ulaşacağını söylediğini gördüğümüz popüler analist, bu yükselişlerin yaşanabilmesi için ise 29.300 dolar desteğinin kaybedilmemesi gerektiğini vurguluyor.

Haberimizin yazıldığı esnada 29.500 dolar seviyelerinden işlem gören BTC, halen kritik seviyelerde konumlanmaya devam ediyor.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’in Yükselişlerinde Bu 2 Altcoin Ralliyi Başlattı!

Lider kripto para birimi bu hafta itibariyle yükseliş yaşadığı göze çarpıyor. Her ne kadar Bitcoin kripto sektöründe yeni bir boğa sezonu başlatacak kadar yükselmemiş...

Popüler Analist: “Bitcoin Bu Tarihte 40 Bin Doları Aşacak”!

Kripto piyasası uzun bir süredir düşüş yaşamaya devam ediyor. 69 bin dolar seviyelerinden değer kaybetmeye başlayan lider kripto para birimi, geçtiğimiz günlerde 17.750 dolara...

Bitcoin’de (BTC) Yükselişlerin Başlaması İçin Artık Son 3 Gün!

Bitcoin ve kripto para birimleri zorlu bir süreçten geçiyor. Halen toparlanmayı başaramayan lider kripto para birimi BTC, bugün itibariyle de sert bir şekilde değer...

ABD Borsaları Açıldı, Bitcoin’de Hedef Kaç Dolar?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, ABD borsaları ile korele bir şekilde hareket etmeye devam ediyor. Hafta sonu nedeniyle kapalı olan borsalar, an itibariyle...

Dikkat: Ripple Kurucu Ortağının, Ne Kadar XRP Satışı Yaptığı Ortaya Çıktı!

XRP bakiyelerini takip etmek için kurulmuş bir web sitesi olan Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO'sunun cüzdanında artık...

Türk Bitcoin Yatırımcıları, Kabine Toplantısından Çıkacak Kararı Bekliyor!

Türkiye son dönemlerde kripto piyasası hakkında çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye'nin de Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında yeni bir...