AnalizBitcoin Düşerken, CEEK Ve Bu Metaverse Altcoin'in de Son Durum Ne?

Bitcoin Düşerken, CEEK Ve Bu Metaverse Altcoin’in de Son Durum Ne?

BLOK ve CEEK için son durum ne?

Takip et blank

Lider kripto para birimi Bitcoin bugün itibariyle değer kaybettiği görülüyor. ABD enflasyon verisi öncesi satıcı baskısı ile karşı karşıya kalan BTC, yarın itibariyle tekrardan toparlanacağı tahmin edilmekte.

blank

Birçok Türk kripto para yatırımcısının ise Bitcoin‘den çok bazı metaverse altcoinlerinin hareketlerini merak ettiği bilinmekte.

Kripto para sektöründe birçok metaverse altcoini bulunuyor olsa da, Türk yatırımcıların daha çok Bloktopia (BLOK) ve CEEK VR‘ı (CEEK) takip ettiği bilinmekte.

blank

Hadi gelin birlikte Bitcoin‘in düşüş yaşadığı esnada Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği metaverse ürünlerine birlikte göz atalım:

blank

Bloktopia İçin Yükseliş Devam Edecek mi?

Bugün itibariyle yeni bir AMA (soru cevap) oturumu gerçekleştiren Bloktopia, son dönemlerde en çok konuşulan metaverse altcoini olarak görülüyor.

Türk kripto para fenomeni Selcoin‘in analizleri sonrası yükselişe geçen BLOK, haberimizin yazıldığı esnada 0.0055 dolar seviyelerinde konumlanıyor.

İlerleyen süreçte bu yükselişlerin düzeltmesi olarak 0.0045 dolara kadar gerilemesi beklenen popüler metaverse altcoini, bu düzeltmenin ardından sonra ise 0.010 dolar direncine kadar bir yükseliş yaşayabilir.

blank

CEEK VR, Halen Sessizliğini Bozamadı!

Geçmiş dönemlerde yaşadığı sert yükselişler ile birlikte kripto para sektörüne damga vuran bir isim olan CEEK VR, son dönemlerde ise düşüş yaşamaya devam etmekte.

İlerleyen günlerde Bitcoin‘in kritik dirençleri aşmasının ardından 0.26 doları kıracağı tahmin edilen CEEK, bu direnç seviyesini aşamaması halinde ise 0.20 dolar destek seviyesine kadar gerileyebilir.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: FED Yine Sahneye Çıkıyor!

Kripto para sektörü son süreçte her ne kadar ABD borsalarından yavaş yavaş ayrışmaya başlamış olsa da, halen Amerika Birleşik Devletlerinde alınan kararlardan ve yapılan...

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin Uçuyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), her ne kadar son günlerde beklenen volatil hareketleri sergileyemiyor olsa da, bazı altcoin'ler ciddi miktarda değer kazanarak sektörün...

Bitcoin Boğası CZ, Son 48 Saatteki 3 Kritik Gelişmeyi Açıkladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, bugün itibariyle kripto para birimlerinin doğasını ve vizyonunu aktarmak...

⚡Bitcoin’de (BTC) 7 Yıl Sonra Bir İlk!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 2022 yılı itibariyle zorlu bir süreçten geçmeye devam ediyor. Halen yatırımcıların beklediği volatil yükselişleri gerçekleştiremeyen BTC, ABD dolar...

Bitcoin’de (BTC) Beklenen Yükseliş Başlıyor mu?

Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC), son dönemlerde yatay hareketler sergilediği görülüyor. Her ne kadar normal şartlarda bu yatay hareketler altcoin'ler için birer fırsat...

Elon Musk Bu Ay Bitcoin (BTC) Satın Aldığını Açıklayabilir!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Tesla CEO'su Elon Musk, geçtiğimiz süreçte devasa Bitcoin satışı yaptığını açıklamıştı. Her ne kadar Musk BTC...