AltcoinBitcoin Düşerken Bu Metaverse Coin’i, Ay Sonuna Kadar Yükselebilir!

Bitcoin Düşerken Bu Metaverse Coin’i, Ay Sonuna Kadar Yükselebilir!

BLOK ekibinden yeni duyurular gelmiyor.

Takip et blank

Kripto piyasasının trendinin metaverse olduğu biliniyor. Son dönemlerde diğer kripto para birimlerine karşı sessiz kaldığı görülen bu ürünler, ilerleyen günlerde tekrardan yükselişe geçebilir.

Metaverse ürünleri arasında Türk kripto para yatırımcılarının da yakından takip ettiği bir ürün olan Bloktopia, 2021 yılının sonundan bu yana aralıksız bir şekilde düşmeye devam etmekte.

Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) bakımından dahi aşırı satış seviyelerinden işlem gören Bloktopia, halen beklenen yükselişi yaşayamadı.

BLOK ekibinin yol haritasında aktardığı verilere göre, haziran ayının sonuna kadar yakım gerçekleşmesi gerekiyor. Satılan arazilerden gelen gelirlerin büyük çoğunluğunun yakılacağını aktaran ekip, halen beklendiği kadar büyük bir yakım yapmamış durumda.

İlerleyen günlerde olası bir erteleme gelmemesi durumunda kritik haberleri ardı ardına paylaşabilecek olan BLOK ekibi, popüler kripto para biriminin tekrardan yükselişe geçmesini sağlayabilir.

blank

Bloktopia, Hangi Seviyelere Kadar Yükselebilir?

Halan major düşen trendini kırmayı başaramayan Bloktopia, ilerleyen süreçte bu düşen trend seviyesine kadar bir yükseliş yaşaması olası gözükmekte.

Yaşanabilecek olan bu olası yükselişlerden yatırımcıların yüzde 100’den fazla kar oranı getirisi sağlaması beklenirken, uzun vade yatırımcılarının zararlarını bu yükselişlerin kurtarması olası gözükmüyor.

Bloktopia‘nın uzun bir süredir borsa listelemesi duyurmaması ise yatırımcıları meraklandırıyor. Her ne kadar yatırımcılar büyük bir duyuru bekliyor olsa da, BLOK ekibi 20 gündür sessizliğini korumakta.

Bitcoin‘in düşüşlerinde projelerini korumayı başaramayan BLOK, Kucoin borsasında ilk çıktığı 0.0025 dolar seviyelerine yaklaşmış durumda.

İlerleyen süreçte yapacakları hamleler ile popüler metaverse projesine hacim kazandırması gereken BLOK ekibi, yeni duyurular yapmaması durumunda ise düşüşlerin devam ettiği görülebilir.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin (BTC) Yarın Bu Saatte, Yeni Bir Patlama Yaşayabilir!

Kripto piyasası ABD borsaları ile korele bir şekilde hareket etmeye devam ediyor. Hafta sonu neticesinde kapalı olan ABD borsa endeksleri, her ne kadar yeni...

Son Dakika: Binance, Bu Ethereum Rakipleri İçin Yeni Güzel Haberi Verdi!

Bitcoin tam 222 gündür düşüş yaşamaya devam ediyor. 69 bin dolar zirvesinden değer kaybına başlayan BTC, geçtiğimiz günlerde ise 17.750 dolar seviyelerine kadar gerilemiş...

Son Dakika: Joe Biden’ın Açıklaması, Bitcoin Yatırımcılarını Korkuttu!

Dünyanın en büyük ekonomilerinden bir tanesi olan Amerika Birleşik Devletleri, finans piyasalarına yön vermeye devam ediyor. Alınan kararlar ve yapılan açıklamaların, borsaların haricinde kripto...

Mike McGlone: Bitcoin’in Bu Tarihte Yükselişe Geçeceğini İddia Ediyor!

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir Bloomberg analisti Mike McGlone, bugün itibariyle resmi Twitter hesabı üzerinden Bitcoin, altın ve ABD borsalarını değerlendirdi. Bitcoin'i, arzının...

Bitcoin Düşerken, Bu Metaverse Altcoin’i Devasa Duyuru İle Yükselişe Geçti!

Kripto piyasasının halen en önemli trend ürünleri olarak görülen metaverse projeleri, son günlerde tekrardan gözden düşmüştü. Bitcoin'in düşüşlerinden yara alan bu ürünler, gerçekleştirdikleri duyurular...

Bitcoin’de (BTC) Son Düşüşün Sebebi Belli Oldu!

Lider kripto para birimi bugün itibariyle her ne kadar yukarı yönlü hamleler yapıyor olsa da, son saatlerde tekrardan düşüşe geçmiş durumda. Bitcoin'de yaşanan bu...