AltcoinBitcoin Çöküyor, Peki Avalanche ve Polkadot'ta Durumlar Nasıl?

Bitcoin Çöküyor, Peki Avalanche ve Polkadot’ta Durumlar Nasıl?

AVAX ve DOT'u hangi senaryolar bekliyor?

Takip et blank

Kripto piyasası tekrardan bir çöküş evresine girmiş durumda. Bitcoin bugün itibariyle %3’ten fazla düşerken, Ethereum’da ise bu oran %5’e ulaştı.

Bitcoin’in yükselişinde tepki vermeyen altcoinler, düşüşlerde sert bir şekilde değer kaybetmeye devam ediyor. Bu düşüşlerden diğer altcoinlere nazaran daha az etkilenen isim ise Polkadot oldu.

Bir süredir yatırımcıların gözünden kaçırdığı Polkadot, yaşanan düşüşlere direnmeye devam ediyor. Yayın saati itibariyle 18 dolar seviyelerinde konumlanan DOT, bir düşüş serüveninde bulunuyor.

Günlük grafikte düşen trendini kırmış olan Polkadot, Bitcoin’in biraz toparlanmasıyla beraber 22 dolar seviyelerine kadar hızlıca bir yükseliş sergileyebilir.

Bu yükseliş ardından tekrar 17 dolar seviyelerine kadar bir geri çekilme durumunda Ters Omuz Baş Omuz (TOBO) formasyonunu tamamlayacak olan DOT, formasyonun boyun çizgisi olan 22 doların kırılmasıyla ile sert yükseliş yapabilir.

Böyle bir yükseliş hareketi halinde 30 dolar seviyesine kadar soluksuz yükselmesi beklenen Polkadot’un düzeltme yapması beklenmiyor. 22 dolar direnci kırılması halinde işleme girebilecek olan okurlarımız, destek altı stoplu şekilde hedef seviyeleri takip edebilir.

blank

Yayın saati itibariyle 78 dolar seviyelerinde bulunan AVAX, 75 dolar desteğinden tepki almış gibi gözükmekte.

Bugün %7’ye varan düşüş yaşayan Avalanche, halen yükselen trendin üzerinden tutunmaya çalışıyor. AVAX’ta 75 dolar ve yükselen trendin kırılması durumunda düşüşün sertleşmesi bekleniyor.

Bir yükselen kanal görüntüsü bulunan AVAX’ın, ilerleyen günlerde kanalın üst bandını denemesi durumunda ise 100 dolar seviyelerine kadar yükseliş gerçekleştirebilir.

AVAX, yükselen trende temas ettiğinde işleme girebilecek olan okurlarımız, 75 dolar altı stoplu bir şekilde 100 dolar hedef seviyesini takip edebilirler.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İşte Ethereum Kurucusu Buterin’in Övgüyle Bahsettiği 12 Kripto Projesi!

Kripto para sektörünün lider altcoin'i Ethereum'un (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, son süreçte yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Buterin'in blog veya sosyal medya hesaplarından paylaştığı gönderilerinde...

Balinaların Gözde Kripto Borsasından, Ripple (XRP), SOL ve Bu Altcoin’e Güzel Haber!

Daha çok büyük yatırımcıların ve balinaların tercih ettiği bir kripto para borsası olan Deribit, kısa bir süre önce yeni bir duyuru paylaştı. Son paylaşılan...

Bitcoin Borsası Binance’den Bu 2 Altcoin’e Güzel Haber! İşte Ayrıntılar..

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bu sabah itibariyle yeni bir duyuru paylaştı. Binance son duyurusunda IoTeX (IOTX) ve Optimism...

Bitcoin Borsası Binance Bu 4 Altcoin’i Delist Edeceğini Duyurdu, Sert Düşüşler Yaşandı!

Dev kripto para borsası Binance, aldığı kararlarla sektörün gündeminde yer almaya devam ediyor. Binance bu sabah itibariyle yeni bir altcoin delist duyurusu paylaştı. Platformdan...

Ünlü Bitcoin Analisti, Gözünü Bu Altcoin’e Çevirdi! Sert Yükseliş mi Geliyor?

Önemli kripto para analistlerinden bir tanesi olan Ali Martinez, paylaştığı başarılı tahminler ile kripto gündeminde kalıyor. Ali Martinez bugün itibariyle ise popüler altcoin Cardano'dan...

Crypto Capo: Bitcoin (BTC) Eninde Sonunda Bu Seviyeye Yükselecek ve Altcoin’ler Uçuşa Geçecek!

Kripto para sektöründeki kritik süreç devam ediyor. Her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 45 bin dolar seviyelerine yaklaşmış olsa da, halen...