AltcoinBitcoin Borsası Binance, LUNA Ekibinden İstifa Edenleri İşe Alıyor!

Bitcoin Borsası Binance, LUNA Ekibinden İstifa Edenleri İşe Alıyor!

Binance borsasından önemli hamle

Takip et blank

Terra’nın ekibi, bir zamanların en iyi 10 kripto projesinden bir tanesi olan LUNA‘dan geriye kalanların ekipten ayrılmamasını için uğraşırken, giderek daha fazla insanın başka bir yerde iş bulmak için projeden ayrıldığı görülüyor.

Tabii ki, kripto devi Binance, böyle çekici bir fırsatı değerlendirmek isteyerek, BNB Zincirini inşa eden ekibe, LUNA‘dan ayrılan geliştiricileri dahil etmek istiyor.

Bu nedenle 17 Mayıs’ta Terra Luna‘nın altında çalışan projelerin finansman ve altyapı anlamında desteklenmesi için yeni bir duyuru yapıldı.

Bu açıklamada, BNB Chain, Terra blok zincirinden ayrılan projeler için özel destek sözü verdi. Bu olay için ise ünlü kripto para borsasının 1 milyar dolarlık özel bir fon ayırdığı öğrenildi.

Böyle cömert bir teklifin amacının ise çok belli olduğu gözüküyor. Çalışanların bir zamanlar çok umut verici olan kripto projelerinin geliştirilmesine devam etmek için, Binance‘in BNB Zinciri üzerine kurulu dApps serisinin genişletilmesine yardımcı olacağı öğrenildi.

Bu gerçekleşecek olan geliştirmelerin, aktif kullanıcı sayısında bir artışa ve buna bağlı olarak blok zincirinin popülaritesinde büyük bir büyüme yaşanmasını sağlaması beklenmekte.

BNB Chain‘in yatırım direktörü Gwendolyn Regina, “yenilikçi kripto dApp’lerinin bir sonraki dalgayı oluşturma” yolculuklarında “Terra Luna ekosistemindeki projelere” yardım etmeye hazır olduklarını belirterek bu fikri açıkça dile getirdi.

Binance borsası Terra Luna ekibine net bir destek vermese de, Terra ekosistemi içinde bulunan projelere destek vermesi, kripto piyasası için oldukça önemli bir hamle olarak görülüyor.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 Yorum

  1. zaten iyi olsalar luna dan göndermezler yada binance anlaşma yaparak lunanın içine yerleştigi birimlerdi tekrar geri alması normal nasıl olsa vurgun yapıldı luna çöktü luana coinsleride binance busd yaptı . binance prokoluna insanları güveni kazanması çok zor ikici büyük çöküşü binance yaşar yatırımcılar dikkatine .

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’in Yükselişlerinde Bu 2 Altcoin Ralliyi Başlattı!

Lider kripto para birimi bu hafta itibariyle yükseliş yaşadığı göze çarpıyor. Her ne kadar Bitcoin kripto sektöründe yeni bir boğa sezonu başlatacak kadar yükselmemiş...

Popüler Analist: “Bitcoin Bu Tarihte 40 Bin Doları Aşacak”!

Kripto piyasası uzun bir süredir düşüş yaşamaya devam ediyor. 69 bin dolar seviyelerinden değer kaybetmeye başlayan lider kripto para birimi, geçtiğimiz günlerde 17.750 dolara...

Bitcoin’de (BTC) Yükselişlerin Başlaması İçin Artık Son 3 Gün!

Bitcoin ve kripto para birimleri zorlu bir süreçten geçiyor. Halen toparlanmayı başaramayan lider kripto para birimi BTC, bugün itibariyle de sert bir şekilde değer...

ABD Borsaları Açıldı, Bitcoin’de Hedef Kaç Dolar?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, ABD borsaları ile korele bir şekilde hareket etmeye devam ediyor. Hafta sonu nedeniyle kapalı olan borsalar, an itibariyle...

Dikkat: Ripple Kurucu Ortağının, Ne Kadar XRP Satışı Yaptığı Ortaya Çıktı!

XRP bakiyelerini takip etmek için kurulmuş bir web sitesi olan Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO'sunun cüzdanında artık...

Türk Bitcoin Yatırımcıları, Kabine Toplantısından Çıkacak Kararı Bekliyor!

Türkiye son dönemlerde kripto piyasası hakkında çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Birçok ülkede olduğu gibi Türkiye'nin de Bitcoin ve kripto para birimleri hakkında yeni bir...