AltcoinBinance'deki Bu Altcoin, Bitcoin'den (BTC) Ayrıştı! Neden Yükseliyor?

Binance’deki Bu Altcoin, Bitcoin’den (BTC) Ayrıştı! Neden Yükseliyor?

Fantom'daki yükseliş trendi devam edecek mi?

Takip et blank

Birçok kripto para yatırımcısı sektörün artık toparlanmasını istiyor olsa da, bu yükseliş trendi halen başlamamış durumda. Her ne kadar Bitcoin halen dip seviyelerde yer alsa da, bazı altcoin‘ler piyasadan ayrışmayı başarabiliyor.

Piyasadan ayrışmayı başaran bu altcoin’lerin ilk sırasında ise Fantom (FTM) yer almakta. Son günlerin popüler altcoin’i FTM, birçok kripto para yatırımcısının dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

blank

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance‘de de yer alan FTM, son 1 hafta içerisinde yüzde 35’den fazla yükseliş yaşamayı başardı.

Bu yükselişlerin en büyük nedeninin ise Fantom’un ana geliştiricilerinden biri olan André Cronje’nin paylaştığı blog gönderisi olduğu tahmin edilmekte.

Bu blog gönderisinde halen kripto portföyünde 450.000.000’den fazla FTM (şu anda 96.84 milyon dolar değerinde) tuttuğunu aktaran Cronje, şu sözleri vurguladı:

“Gelir modeli oluşturmak için kendi kripto para biriminizi satıyorsanız, kendinize, blok zincirinize ve destekçilerinize zarar veriyorsunuz. Defi olmasaydı, muhtemelen bugün faaliyete geçemezdik. Aynı şeyin pek çok şirket için de geçerli olduğuna inanıyorum.”

Diğer projelerin aksine FTM satışı yapmadığını vurgulayan Andre Cronje, DeFi teknolojisinin de çok önemli olduğunu aktarmakta.

Andre Cronje’nin blog gönderisinin haricinde son 1 haftada blok zincirleri üzerindeki aktif adres sayısına baktığımızda da Fantom’un lider olduğu görülüyor.

BNB Chain, Polygon ve Ethereum gibi devasa blok zincirlerini geçmeyi başaran Fantom, boğa sezonu başladığında çok daha büyük yükselişler yaşayabilir gibi gözükmekte.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin, Bugatti Group İle Anlaştı!

Kripto para sektörünün lider meme coin'i  Dogecoin'in (DOGE) en büyük rakibi olarak gösterilen Shiba Inu (SHIB), uzun bir süredir Ethereum balinalarının gözde altcoin'lerinden bir...

Bitcoin’de (BTC) Büyük Patlama İçin Artık Son Günler!

Birçok kripto para yatırımcısı, lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC) artık yeni bir yükseliş trendi başlatmasını bekliyor. 2022 yılında sert düşüşler yaşayan BTC, yatırımcıların...

Bitcoin Borsası Binance’den, Bu Altcoin İçin Güzel Haber Geldi!

Kripto para sektöründe bugün itibariyle tabiri caizse meltem rüzgarları esmeye başladı. Dijital varlıkların bir süredir kademe kademe değer kazanıyor olması, kripto para yatırımcılarının tekrardan...

Canlı: FED Yetkilisi Konuşuyor! Bitcoin Düşüşe mi Geçecek?

Bugün itibariyle kripto para sektöründe yükselişlerin yaşandığı gözlenmekte. Bitcoin kayda değer bir yükseliş yaşamamış olsa da, bazı altcoin'ler son 24 saat içerisinde çok ciddi...

İşte Bu Hafta Bitcoin’den Ayrışıp En Fazla Yükselen Altcoin’ler!

Kripto para sektöründeki zorlu ayı sezonu devam ediyor. Her ne kadar lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) halen beklenen yükselişleri yaşayamamış olsa da, bazı...

Bitcoin (BTC) Bu Kritik Direnci Aşarsa, Ralli Başlar!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftanın başlamasıyla birlikte yükselişe geçti. Her ne kadar BTC'deki yükselişler devasa seviyelere ulaşmamış olsa da, Bitcoin'in değer...