AltcoinBinance Kurucu Ortağı, Son Altcoin Listeleme Sızıntısı Hakkında Konuştu!

Binance Kurucu Ortağı, Son Altcoin Listeleme Sızıntısı Hakkında Konuştu!

Binance, Ronin listeleme sızıntısı sonrası kritik kararlar aldı.

Takip et blank

Dev kripto para borsası Binance bugün Ronin isimli altcoin‘i listeleyeceğini duyurdu. Bu duyuru sonrası Ronin’de sert düşüş yaşandı. Bu düşüşlerin sebebinin ise Ronin listelemesinin daha önce sızdırılmış olmasıydı.

Siz okurlarımıza 27 Ocak tarihinde Binance’in Ronin’i listelemeye hazırlanıyor olabileceğini aktarmıştık. Bu içerikleri merak eden okurlarımız, ilgili bağlantılara göz atabilir:

İlgili Haber
SÖYLENTİ: Bitcoin Borsası Binance, Yakında Bu Altcoin'i Listeleyebilir!
İlgili Haber
BİZ SÖYLEMİŞTİK: Binance'in Son Altcoin Listelemesi Sonrası Çöküş Yaşandı! İşte Sebebi..

Binance kurucu ortağı Yi He kısa bir süre önce Ronin listelemesinin sızıntısı hakkında konuştu. Yi He böyle bir olayın bir daha yaşanmaması için 5 milyon dolara varan bir para ödülü dahi dağıtacaklarını açıkladı:

“Bugün RONIN listelemesinin açıklanmasının ardından RONIN’in fiyatının düşmesi, toplulukta yoğun öfkeyi tetikledi. Topluluk, RONIN’in Binance’te listelenmesini tartışmaya başladı.

Dikkatli bir değerlendirmenin ardından RONIN’i listelemeye karar verdik. Bu temelde önümüzdeki listelemeler öncesi aşağıdaki ayarlamalar yapıldı:

  • Bu karar, kripto para listeleme grubu, ön satış, geliştirme, operasyonlar, duyurular ve diğer hususlarla ilgili iş ve araştırma ekiplerini içerir. Artık bir projede herhangi bir nedenle bilgi sızıntısı olursa bir kez uyarılacaksınız, iki kez olursa kovulursunuz.
  • İlerleyen dönemde bir altcoin’in listelemesinde sızıntı olursa listeleme iptal edilecek. Duyurudan sonra herhangi bir bilgi sızdırılırsa beklemede olan proje platforma eklenmeyecek ve daha sonraki düzenlemelere göre yeni bir karar verilecek.
  • Teknik izlemeyi daha da geliştireceğiz. Şu anda Binance’in işlem çiftlerinin ve duyurularının komut dosyalarıyla izlendiğini göz ardı etmiyoruz. İçerik şifrelenmiş olsa da eklenen eylemler izleniyor.

Para birimi listelemeleri ve diğer yolsuzluklarla ilgili tüm raporları memnuniyetle karşılıyoruz. Binance ekip üyelerinin yolsuzluk yaptığını doğrularsanız, kimliğinizi gizli tutacağız ve size 10.000 ABD Doları ile 5 milyon ABD Doları arasında bir güvenlik açığı bonusu sağlayacağız.

Kovulduktan sonra herhangi bir projeye veya fona katılan yolsuzluğa bulaşmış çalışanlar için, ilgili proje ve fonlar Binance’in kalıcı kara listesi haline gelecektir.”

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

SON DAKİKA: Binance’de Listeli Bu Altcoin, Microsoft İşbirliğini Duyurdu!

Son dakikalarda gelen bilgilere göre dev kripto para borsası Binance'de listelenmiş bir altcoin olan Aptos (APT), Microsoft işbirliğini paylaştı Bu hamle doğrultusunda Azure OpenAI...

SON DAKİKA: Binance Bu Altcoin’i Listeleyeceğini Duyurdu!

Son süreçte Binance listeleme söylentilerinin odak noktasında olan RONIN isimli altcoin, son gelen duyuruya göre Binance'de listeleniyor. Başarılı kripto borsası, RONIN alım satımının bugün...

Batık Kripto Borsası FTX, Ethereum (ETH) ve Bu 2 Altcoin’de Satış Yapıyor!

Kripto para sektöründe pazar günü kötü başladı. Dün özelinde her ne kadar piyasada bir hareket olmasa da, bugün özelinde lider kripto para birimi Bitcoin...

BİZ SÖYLEMİŞTİK: Binance’in Son Altcoin Listelemesi Sonrası Çöküş Yaşandı! İşte Sebebi..

Son saatlerde kripto para sektörünün gündeminde Binance'in Ronin (RON) isimli altcoin'i listelemesi yer alıyor. Binance'de RONIN borsa koduyla yer alacak olan altcoin, Binance duyurusu...

Bitcoin Borsası Binance, Bu 29 Altcoin Paritesini Marjinde Listeliyor!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, aldığı kararlar ile kripto varlıkların fiyat hareketlerini etkileyebiliyor. Popüler borsa bugün itibariyle birçok altcoin...

Bu Altcoin’de Ani Düşüş Yaşandı, Ekip Açıklama Yayınlamak Zorunda Kaldı!

Kripto para sektöründe bugün itibariyle satıcıların yoğunlukta olduğu ve haftalık kapanışlar öncesinde düşüşlerin yaşandığı görülüyor. Lybra Finance (LBR) isimli altcoin'de son süreçte çok sert...