BorsaBinance, Ethereum ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik Duyuruları Paylaştı!

Binance, Ethereum ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik Duyuruları Paylaştı!

Binance'den ADA, ETH ve XTZ için kritik duyurular geldi.

Takip et blank

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün itibariyle kritik duyurular paylaştığı görülüyor. Sektöre yön vermeye devam eden popüler borsa, yatırımcıların dikkat üzerine çekmeyi başardı.

blank

Her zaman olduğu gibi günün erken saatlerinde duyurulara başlayan Binance, Ethereum, Tezos ve Cardano için kritik paylaşımlarda bulundu:

blank

İlk Duyuru Tezos (XTZ) İçin Yapıldı!

Sektörün popüler altcoin’lerinden bir tanesi olan Tezos’da (XTZ) yarın itibariyle yeni bir ağ yükseltmesi yapılacağı biliniyor.

Konu ile ilgili duyuru paylaşan Binance şu sözleri aktardı:

“Binance, Tezos (XTZ) ağ yükseltmesini destekleyecektir.”

“Tezos (XTZ) ağ yükseltmesi, xtz ana ağ 2.736.129 olan blok yüksekliğine ulaştığında veya yaklaşık olarak 2022-09-24 01:55’te (tsi) gerçekleşecektir.”

2. Duyuru Lider Altcoin Ethereum (ETH) İçin Yapıldı!

Bugün itibariyle Ethereum cüzdanlarının bakımının gerçekleşeceğini paylaşan popüler borsa, konu ile ilgili şu sözleri aktardı:

“Binance, Ethereum Ağı (ERC20) için 2022-09-23 09:00’da (tsi) cüzdan bakımı başlatacaktır. Bakım yaklaşık üç saat sürecektir .”

“ethereum Ağı (ERC20) üzerindeki para yatırma ve çekme işlemleri 2022-09-23 08:55 (tsi) tarihinden itibaren askıya alınacaktır .”

Cüzdan bakımından 5 dakika önce Ethereum para yatırma ve çekimleri askıya alacak olan Binance, bu bakımın yarın TSİ 12.00’da son bulacağını tahmin ediyor.

Binance Son Duyuruyu Cardano (ADA) İçin Gerçekleştirdi!

Bugün itibariyle Vasil Hard Fork’u bulunan Cardano için yeni bir duyuru paylaşan popüler borsa, şu sözleri paylaştı:

“Binance, iki aşamada gerçekleşecek olan Cardano (ADA) ağ yükseltmesini ve hard fork’u destekleyecek.”

vasil ağ yükseltmesi ve hard fork, yaklaşık olarak 2022-09-23 00:45’te (tsi) gerçekleşecek.

“ADA’nın para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık 2022-09-22 23:45’ten (tsi) itibaren askıya alınacaktır.”

ADA‘nın Vasil Hard Fork’u nedeniyle yatırım ve çekimleri askıya alacak olan devasaborsa, popüler altcoin’i bu güncelleştirme esnasında destekleyeceğini vurguluyor.

*Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: FED Yine Sahneye Çıkıyor!

Kripto para sektörü son süreçte her ne kadar ABD borsalarından yavaş yavaş ayrışmaya başlamış olsa da, halen Amerika Birleşik Devletlerinde alınan kararlardan ve yapılan...

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin Uçuyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), her ne kadar son günlerde beklenen volatil hareketleri sergileyemiyor olsa da, bazı altcoin'ler ciddi miktarda değer kazanarak sektörün...

Bitcoin’de (BTC) Beklenen Yükseliş Başlıyor mu?

Lider kripto para birimi Bitcoin'in (BTC), son dönemlerde yatay hareketler sergilediği görülüyor. Her ne kadar normal şartlarda bu yatay hareketler altcoin'ler için birer fırsat...

Bitcoin Boğası CZ, Son 48 Saatteki 3 Kritik Gelişmeyi Açıkladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in kurucusu ve CEO'su Changpeng Zhao, bugün itibariyle kripto para birimlerinin doğasını ve vizyonunu aktarmak...

Elon Musk Bu Ay Bitcoin (BTC) Satın Aldığını Açıklayabilir!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Tesla CEO'su Elon Musk, geçtiğimiz süreçte devasa Bitcoin satışı yaptığını açıklamıştı. Her ne kadar Musk BTC...

47 Yıllık Analist: “Bitcoin (BTC), Sıfırlanabilir”!

Finans piyasalarının en önemli isimlerinden bir tanesi olan Peter Brandt, 47 yıldır borsada tüccarlık ve analistlik yapıyor. Kripto para sektörüne karşıda yakın bir tutum...