blank
AltcoinBinance Coin (BNB) ve NEO İçin Teknik Analiz..

Binance Coin (BNB) ve NEO İçin Teknik Analiz..

Altcoinler için yükseliş başlıyor mu?

Takip et blank

Bir çok kripto para yatırımcısının portföyünde bulunan BNB ve NEO ilerleyen süreçte sert şekilde hareketlenmesi bekleniyor. Bir çok yatırımcının “sağlam kripto para” olarak nitelendirdiği BNB, Binance Borsası’nın yaptığı listeleme ve güncelleme haberleriyle fiyatlanamaya devam etmekte.

blank

Binance Coin (BNB) İçin Kritik Seviyeler Neler?

CoinMarketCap verilerine göre 3. sıra bulunan BNB, yatırımcılarını güldürmeye devam ediyor. Bir çok BNB yatırımcısı Binance Borsası’nın uyguladığı politikalar sayesinde yatırımlarından kar etmeye devam ediyor.

ATH seviyesi olan 692 dolar seviyesinden çok uzaklaşmamış olan BNB, yayın saati itibariyle 635 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bugün yaptığı %3’lük düşüş ile bir geri çekilme yaşayan BNB, alım fırsatı vermeye devam ediyor.

631 dolar seviyelerinde bir ara desteği bulunan BNB, bu fiyatlardan parçalı bir şekilde yatırım yapmaya uygun gibi gözüküyor. İlerleyen günlerde kripto piyasasında geri çekilmeler olsa da en fazla major ana destek seviyesi olan 613 dolar seviyelerine kadar bir geri çekilme yaşanabilir.

671 dolarda bulunan ana direnç seviyesinin kırılmasının ardından “roketi takmak” deyimini kullanabileceğimiz BNB, çok sert yükselişler yapabilir.

blank

NEO İçin Kritik Seviyeler Neler?

Yayın saati itibariyle 47.50 dolar seviyelerinden işlem gören NEO, alt destek seviyesinin 44.86 olduğu major desteğinin üst kanadında bulunuyor. Yeni yatırımcı girişine uygun seviyede bulunan NEO, düşen trend çizgisini kırdığı sürece yatırımcılarını güldürebilir.

İlerleyen günlerde düşen ve yükselen trendlerin çakışması sebebiyle sert yukarı atılım yapabilecek olan NEO, düşen trendin kırılmasıyla birlikte aşağıdaki grafikte belirttiğimiz beyaz ok gibi bir hareket yapabilir.

Böyle bir hareket yapması durumunda yatırımcılarına %40’tan fazla kazan sağlayacak olan NEO, parçalı bir şekilde yeni yatırımcı girişine uygun durumda.

Okurlarımızın grafiklerde belirttiğimiz yeşil destek seviyelerinde parçalı alım yapıp kırmız olarak belirttiğimiz direnç seviyelerinde kar realizasyonu yaparak risklerini daha iyi yönetebilirler.

blank

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

2 Yorum

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Robinhood Önemli Testlerini Dogecoin’le (DOGE)Yaptı!

Robinhood’un baş işletme görevlisi Christine Brown, twitter üzerinden alfa test aşamasıyla ilgili görüntüler paylaştı. Bu fotoğrafta en çok dikkat çeken nokta yapılan testlerin Dogecoin...

Metaverse’nin Yükselen 5 Yıldızı: Olağan Üstü Ralli Yapıyor!

Dünyada tedarik zincirinde artan aksaklıktan dolayı ekonomik ve finans alanında büyük sıkıntıların yaşandığını görüyoruz. Dolayısı ile bu durum birçok ülkenin ekonomik ve toplumsal olarak...

Ripple Balinası 10 Milyon XRP’yi Borsadan Çekti! Teknik Analiz

Bir çok yatırımcının odak noktası olan Ripple (XRP) yatay seyrine devam ediyor. Yatırımcılar arasında artık Ripple'ın bir stablecoin oldu gibi söylemler dolaşsa da balinalar...

Shiba Inu Alım Fırsatı mı Veriyor? SHIB Teknik Analizi

Dünyada 1 milyar yatırımcıya ulaşmış olan Shiba Inu Türkiye'de de büyük rağbet görmeye devam ediyor. Bir çok yatırımcı bu memecoin'e yatırım yapmayı isterken hangi...

Shiba Inu (SHIB) Yatırımcılarına Müjde! SHI Stablecoin Geliyor

Shiba Inu kurucusu Ryoshi'den yatırımcıları sevindiren haber geldi. Shiba Inu yatırımcıları ve destek grupları büyümeye devam ederken, Shiba Inu için yeni inovasyonlar piyasaya sürülüyor. Bu...

Cardano (ADA) ve TRX Tehlikede mi? CEO’dan Sert Yanıt!

ABD'nin popüler kripto para borsalarından birisi olan eToro, dün gece yaptığı açıklamasında regülasyonlarla ilgili endişeler nedeniyle hem Cardano hem de Tron'u platformdan kaldıracağını vurguladı. ABD...