Bitcoin (BTC)Binance CEO'su CZ: "Bitcoin (BTC), 3 Yıl İçinde.."!

Binance CEO’su CZ: “Bitcoin (BTC), 3 Yıl İçinde..”!

Bitcoin 3 yıl sonra çok farklı seviyelere ulaşabilir.

Takip et blank

Kripto para piyasası her geçen yıl daha büyük bir sektör haline gelmeye devam ediyor. Her ne kadar kripto para birimlerinin benimsenme ve kullanım oranı artıyor olsa da, halen diğer birçok şirket ve yatırım aracından az piyasa değerine sahip olduğu dikkat çekmekte.

blank

Geçtiğimiz yıllarda Bitcoin‘i bir devletin yasal ihale olarak kabul etmesi imkansıza yakın olarak görülüyordu. Şimdi ise birçok devlet kripto para sektörüne giriş yapmak için çabalıyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance‘de, bu benimsenme oranının artış göstermesi için büyük çalışmalar yapmakta.

blank

Bugün itibariyle CoinTelegraph’ın paylaştığı bir makale dikkat çekti. Bu haberin içerisinde yer alan raporda şu sözler yer alıyor:

“Yeni bir rapora göre, ankete katılan finansal kurumların yüzde 76’sı, önümüzdeki üç yıl içinde kripto para birimlerini kullanmayı planlıyor.”

Ripple‘ın paylaştığı rapora göre, 3 yıl içerisinde devasa finans kurumlarının yüzde 76‘sı kripto para birimlerini kullanmaya başlayacak.

Kripto para birimlerinin kullanımının artması ise lider kripto para birimi olan Bitcoin‘in çok daha üst seviyelere ulaşmasını sağlayacaktır.

CoinTelegraph’ın paylaştığı makaleyi alıntılayarak cevap veren Binance CEO’su CZ ise kurumlara ve yatırımcılara sitem etti:

“burada yazılanları anlamak bu kadar zor mu?”

Ripple‘ın raporunda yazılanların 3 yıl içerisinde gerçekleşeceğine inanan popüler borsa kurucusu, ilerleyen yıllarda Bitcoin‘in devasa yükselişler yaşayacağını ima ediyor.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: FED Yine Sahneye Çıkıyor!

Kripto para sektörü son süreçte her ne kadar ABD borsalarından yavaş yavaş ayrışmaya başlamış olsa da, halen Amerika Birleşik Devletlerinde alınan kararlardan ve yapılan...

Bitcoin Borsası Binance’deki Bu Altcoin Uçuyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), her ne kadar son günlerde beklenen volatil hareketleri sergileyemiyor olsa da, bazı altcoin'ler ciddi miktarda değer kazanarak sektörün...

Bu Dogecoin Rakibi Altcoin’de, Yakım Oranları Sıçradı!

Kripto para sektörünün en popüler altcoin'lerinden bir tanesi olan Shiba Inu, son dönemlerde gündemde yer aldığı görülüyor. Shiba Eternity ismi ile yeni bir oyun...

Elon Musk Bu Ay Bitcoin (BTC) Satın Aldığını Açıklayabilir!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Tesla CEO'su Elon Musk, geçtiğimiz süreçte devasa Bitcoin satışı yaptığını açıklamıştı. Her ne kadar Musk BTC...

47 Yıllık Analist: “Bitcoin (BTC), Sıfırlanabilir”!

Finans piyasalarının en önemli isimlerinden bir tanesi olan Peter Brandt, 47 yıldır borsada tüccarlık ve analistlik yapıyor. Kripto para sektörüne karşıda yakın bir tutum...

Parallax Digital’in Kurucusu: “Bitcoin Bu Tarihte 12.5 Milyon Dolar Olacak”!

Kripto yatırım şirketi Parallax Digital'in kurucusu Robert Breedlove, lider kripto para birimi desteklemeye devam ediyor. ABD dolarının ilerleyen yıllarda alım gücünü devasa oranda kaybedeceğine...