AnalizBaşarılı Analist, "Bitcoin (BTC) Tekrardan Boğa Trendine Girebilir"!

Başarılı Analist, “Bitcoin (BTC) Tekrardan Boğa Trendine Girebilir”!

Bitcoin yükselişe başlıyor mu?

Takip et blank

Bitcoin bugün itibariyle yatay gidişini sürdürüyor. Halen yeni bir yön tayin edemeyen BTC, kritik bir konumda yer almakta.

Birçok yatırımcı BTC‘nin son 5 aydır yaşadığı hareketlere bir isim koyamıyor. Bazı yatırımcılar bu dönemi “boğa sezonu, ayı trendi” olarak tanımlarken, bazı yatırımcılar ise “bu apaçık yeni bir ayı sezonu” olarak tanımlıyor.

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Matthew Hyland’ta bu dönemi bir ayı sezonu olarak tanımlamakta.

Genel yanılgının aksine BTC‘nin 2024 halvingi öncesi boğa sezonu başlatacağını iddia eden popüler analist, 2018-2019 ayı sezonu bitişiyle şimdiki hareketleri değerlendirdi.

Bu 2 dönemin çok benzer hareketler sergilediğini aktaran Matthew, Bitcoin‘de ayı sezonunun sonuna gelindiğine inanıyor.

İlerleyen günlerde lider kripto paranın 39.000 doların altına inmeyeceğini söyleyen Hyland, inse dahi 37.600 dolar dan büyük bir tepki alacağını vurgulamakta.

Bitcoin‘in en kısa süre içerisinde tekrardan yukarı yönlü hareketlerine başlayacağını vurgulayan başarılı trader, Bitcoin ve kripto para yatırımcılarının gönlüne su serpmiş durumda.

Bitcoin‘in her zaman beklenmeyeni yaptığını söyleyen Matthew, “bütün yatırımcıların 2024 halvingi öncesi 2023 yılının ortalarında bir boğa beklediğini” söylüyor.

Herkesin beklediğinin aksine bir hareket bekleyen başarılı trader, lider kripto paranın bu yıl içerisinde yeni boğa sezonunu başlatacağını ve 2024 halving döngüsü sonrası ayı sezonuna gireceğine inanıyor.

Farklı bir bakış açısı bulunan başarılı analist, kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilmeye devam etmekte.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Terra Labs İstifaları Resmileşti! Bitcoin Yükselirken, LUNA Düşecek mi?

Terra Luna kripto piyasasına damga vurduğu görülüyor. Yaşanan çöküş ardından, Terra Labs'tan istifa haberleri gelmeye başlamıştı. Geçtiğimiz saatlerde The Block’un paylaştığı habere göre Terra Labs'ın...

Bitcoin’in Yükselişlerinde, Bu Altcoin’i Bekleyen Büyük Tehdit!

Kripto piyasasının son dönemlerdeki trendinin Terra Luna olduğu biliniyor. Büyük bir facia yaşayan LUNA ve UST, bütün altcoinleri derinden etkiledi. Son 1 hafta içerisinde 80...

LUNA CEO’su, Dogecoin Kurucusunu Engelledi! Do Kwon Kaçıyor mu?

Terra Luna, kripto piyasasının gündeminde oturmaya devam ediyor. Yaşadığı büyük çöküşün ardından yatırımcıları zarara uğratan ekip, son günlerde çok tutarsız ve bir temele dayandırılamayan...

Bitcoin Kahini, Bu 3 Altcoin’de Boğa Dönemi Bekliyor!

Yaygın olarak takip edilen kripto analisti olan Michaël Van De Poppe, üç popüler altcoinin, merkezi olmayan oracle ağı olan Chainlink'in (LINK) liderliğinde, yükselişe başlamaya...

Bu Altcoin’de Sorun Çözüldü, Bitcoin’in Yükselişinde Patlamaya Hazırlanıyor!

Kripto piyasasının son dönemindeki trendi olan Terra Luna, kripto piyasasını çok derinden etkilediği gözlemlendi. Bu etkilerin ardından bütün stablecoinlere olan güven sarsıldı. En çok Tether'e...

Bu Altcoin, Bitcoin’in Yükselişlerinde Yakım Yapıyor! Fiyatı Yükseltecek mi?

Son 24 saat içinde Shiba Inu resmi yakım hesabı tarafından paylaşılan verilere göre, bir milyardan fazla Shiba Inu coin yakıldı. Son birkaç saat içinde ise,...