AnalizAnonim Analist, Bitcoin'de (BTC) Yükseliş Bekliyor!

Anonim Analist, Bitcoin’de (BTC) Yükseliş Bekliyor!

BTC yükselişe başlıyor mu?

Takip et blank

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Matthew Hyland ve anonim analist Aurelien Ohayon, lider kripto paranın ilerleyen süreçte yükseleceğini düşünüyor.

Birçok tahmininde başarılı olarak kripto piyasasında kendini kanıtlamış olan Hyland, BTC‘nin kritik bir eşiği geçtiğine inanıyor.

Geçtiğimiz günlerde BTC‘nin 42.100 dolar ile 42.700 dolar arasında sıkıştığını söyleyen başarılı analist, kırılımın aşağı yönlü geldiğini aktarmıştı.

42.700 dolar seviyesinde yaşanan kırılımın hacimsiz olduğunu vurgulayan Hyland, bir fake hareket olabileceğinden bahsediyordu. Bugün gelen yukarı yönlü hareketler düşüş hareketinin sahte olduğunu kanıtlasa da, haberimizin yazıldığı esnada BTC değer kaybetmeye başladı.

Analizini paylaştığı sırada BTC‘nin olumlu gözüktüğünü iddia eden başarılı analist, Bitcoin‘in 42.700 dolar altına iğneler atsa da, bu seviye altında günlük kapanış beklemiyor.

Bitcoin, 100.000 Dolara Ulaşabilir mi?

Kripto para yatırımcılarının pek tanımadığı bir anonim analist olan Aurelien Ohayon, Bitcoin‘in kritik bir formasyon oluşturduğunu iddia etmekte.

Lider kripto paranın geçmiş hareketlerini değerlendiren Ohayon, yine bir paralel kanalın içinde akümülasyon evresi gerçekleştiğini iddia etmekte.

İlerleyen günlerde ikili dip formasyonuyla birlikte BTC‘nin kanalın üst bandına tırmanacağını söyleyen anonim analist, 75.000 doların kırılmasının ardından 100.000 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş bekliyor.

Lider kripto para bugün itibariyle 42.500 dolar seviyelerinde konumlanmaya devam ediyor.

Bitcoin‘de yaşanan yukarı yönlü en çok altcoinlere yarar sağlarken, BTC‘nin büyük bir yükseliş dönemi yaşaması için kritik bir direnç noktası olan 45.500 doları aşması gerekmekte.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Sıcak Gelişme: Sonunda, Binance’den Bitcoin İçin Güzel Haber Geldi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kripto piyasasını derin bir şekilde etkilediği görülüyor. Geçtiğimiz saatlerde yaşanan düşüşler sonucu ağdaki işlem tıkanıklığı nedeniyle Bitcoin...

Bitcoin’e (BTC) Müjde Binance’den, Kötü Haber İse Rusya’dan Geldi!

Bitcoin ve kripto para birimleri büyük bir kaosun içerisinde sürüklenmeye devam ediyor. Küresel piyasalar ile korele bir şekilde düşüş yaşayan dijital varlıklar, kritik seviyelerde...

Bitcoin’in Düşüşlerinde Bu Metaverse Altcoin’i, Balinalardan Yoğun Talep Görüyor!

Kripto piyasası çalkantılı bir süreçten geçiyor. Dünya ekonomilerinin resesyona girmesi sonucu tepe taklak olan Bitcoin, tarihinin en sert düşüş serüvenlerinden bir tanesini yaşamakta. Kurumsal yatırımcıların...

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: Avrupa Merkez Bankası, Acil Toplantı Kararı Aldı!

Dünyada finans piyasalarında çok sert düşüşler yaşanıyor. Hiç kimsenin beklemediği bu satışlar vadeli işlem açan yatırımcıları likit ederken, spotta işlem yapanların ise devasa zararlara...

Ünlü CEO: “Bitcoin’de Bu Seviye Kırılırsa, Piyasadan Ayrılırım”!

Bir zamanlar kripto para sektörünün en ünlü ve bilinen isimlerinden olan Arthur Hayes, artık ara ara başarılı tahminlerde bulunan birisine dönüştü. Hayes daha önce...

Bitcoin Düşerken, Bu 2 Altcoin Boğa Moduna Girdi!

Son günlerde major kripto paraların haricindeki altcoinler çok volatil hareketler sergilediği biliniyor. Birçok zaman Bitcoin ile korele hareket eden bu ürünler, dönem dönem ayrışarak...