AnalizAnonim Analist, Bitcoin (BTC) İçin Öyle Bir Hedef Verdi ki...

Anonim Analist, Bitcoin (BTC) İçin Öyle Bir Hedef Verdi ki…

Bitcoin'de ayı sezonu sona erdi mi?

Takip et blank

Kripto para sektörü 2022 yılı itibariyle çok sert düşüşler yaşadı. Her ne kadar Temmuz ayı Bitcoin ve altcoinler için olumlu bir havada geçmiş olsa da, lider kripto para birimi halen ATH seviyesinden yüzde 67 oranında geride işlem görüyor.

Birçok kripto para analisti sektörde yaşanan bu sert ayı sezonunun sonuna geldiğimizi iddia ediyor. İlerleyen süreçte Bitcoin‘de yükseliş bekleyen analistler, kripto para yatırımcılarını umutlandırıyor.

Son günlerde yatırımcıların yakından takip ettiği bir anonim analist olan Ethernasyonal, Bitcoin için yeni bir analiz paylaştı.

blank

Bitcoin 150 Bin Dolar Seviyelerine Ulaşabilecek mi?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin‘de 2024 yılında yeni bir halving gerçekleşecek. Bu blok yarılanmaları sayesinde devasa oranda yükseliş yaşayan BTC, yeni bir boğa sezonunun ilk adımlarını şimdiden atıyor olabilir.

Bitcoin‘in ilerleyen dönemlerde 150 bin dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşayacağını aktaran başarılı analist Ethernasyonal, kripto para yatırımcılarının “gerçekten olabilir mi?” sorusunu sormasını sağladı.

Bitcoin‘in geçmiş boğa döngülerine baktığımız takdirde 150 bin dolar çok zor bir hedef olarak gözükmeyebilir. Her ne kadar bu seviye zor gibi gözükmese de, piyasa değerindeki artış yükseliş oranlarını etkiliyor.

Bitcoin‘in ilk boğa döngüsü ile son boğa döngüsündeki yükseliş oranlarına bakıldığı takdirde boğa sezonlarındaki artışın ne denli düştüğü görülüyor.

Her ne kadar boğa sezonlarındaki artış oranı düşüyor olsa da, Bitcoin 2024 yılında 150 bin dolar seviyelerine ulaşabilir.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 Yorum

  1. 150 de olur 250 de
    Bukele nin dediği gibi, bir gün her dolar milyoneri 1 adet BTC almak istese, her birine düşecek kadar BTC yok. Yani alamayacaklar. 1 milyon bile az böyle bakınca.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

SICAK GELİŞME: Bitcoin’de (BTC) Çok Yüksek CDD Verisi Geldi! Neler Olacak?

Kripto para sektöründe kritik saatler devam ediyor. Binance - SEC duruşması nedeniyle piyasada volatil hareketler meydana gelmekte. Büyük yatırımcılarda, son dakikalarda kritik hamleler yapmaya...

Bitcoin Borsası Binance’den, Altcoin Listeleme Duyurusu Geldi!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, sektör hakkında önemli kararlar almaya devam ediyor. Binance borsası bugün itibariyle yeni altcoin parite...

FED Başkanı Powell’ın Açıklamaları, Bitcoin’de (BTC) Düşüş Getirdi!

Kripto para sektöründe kritik bir gün yaşanıyor. ABD Merkez Bankası (FED) bugün itibariyle faiz oranlarını %5.50 seviyesinde sabit tutmuş olsa da, FED başkanı Jerome...

DİKKAT: Bitcoin Borsası Binance, Bu 15 Altcoin Paritesini Delist Ediyor!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, geçtiğimiz aylarda 150 milyon kullanıcı barajını aşmayı başardı. Her ne kadar SEC nedeniyle Binance'in...

Bitcoin’de Yarın Fırtına Kopabilir! BTC’de FED Faiz Kararı Bekleniyor!

Kripto para sektöründe son günlerde hareketliliğin başladığı görülüyor. Yarın itibariyle ABD Merkez Bankası'nın (FED) yeni faiz kararını açıklayacak olması, haliyle dolara endeksli yatırım araçlarının...

Bitcoin Borsası Binance’den, Bu Popüler Altcoin’e Güzel Haber!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, aldığı kararlarla kripto sektörünü yönlendirmeye devam ediyor. Binance son süreçte her ne kadar ABD...