blank
AnalizAnonim Analist, Bitcoin (BTC) İçin Öyle Bir Hedef Verdi ki...

Anonim Analist, Bitcoin (BTC) İçin Öyle Bir Hedef Verdi ki…

Bitcoin'de ayı sezonu sona erdi mi?

Takip et blank

Kripto para sektörü 2022 yılı itibariyle çok sert düşüşler yaşadı. Her ne kadar Temmuz ayı Bitcoin ve altcoinler için olumlu bir havada geçmiş olsa da, lider kripto para birimi halen ATH seviyesinden yüzde 67 oranında geride işlem görüyor.

Birçok kripto para analisti sektörde yaşanan bu sert ayı sezonunun sonuna geldiğimizi iddia ediyor. İlerleyen süreçte Bitcoin‘de yükseliş bekleyen analistler, kripto para yatırımcılarını umutlandırıyor.

Son günlerde yatırımcıların yakından takip ettiği bir anonim analist olan Ethernasyonal, Bitcoin için yeni bir analiz paylaştı.

blank

Bitcoin 150 Bin Dolar Seviyelerine Ulaşabilecek mi?

Lider kripto para birimi olan Bitcoin‘de 2024 yılında yeni bir halving gerçekleşecek. Bu blok yarılanmaları sayesinde devasa oranda yükseliş yaşayan BTC, yeni bir boğa sezonunun ilk adımlarını şimdiden atıyor olabilir.

Bitcoin‘in ilerleyen dönemlerde 150 bin dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşayacağını aktaran başarılı analist Ethernasyonal, kripto para yatırımcılarının “gerçekten olabilir mi?” sorusunu sormasını sağladı.

Bitcoin‘in geçmiş boğa döngülerine baktığımız takdirde 150 bin dolar çok zor bir hedef olarak gözükmeyebilir. Her ne kadar bu seviye zor gibi gözükmese de, piyasa değerindeki artış yükseliş oranlarını etkiliyor.

Bitcoin‘in ilk boğa döngüsü ile son boğa döngüsündeki yükseliş oranlarına bakıldığı takdirde boğa sezonlarındaki artışın ne denli düştüğü görülüyor.

Her ne kadar boğa sezonlarındaki artış oranı düşüyor olsa da, Bitcoin 2024 yılında 150 bin dolar seviyelerine ulaşabilir.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

1 Yorum

  1. 150 de olur 250 de
    Bukele nin dediği gibi, bir gün her dolar milyoneri 1 adet BTC almak istese, her birine düşecek kadar BTC yok. Yani alamayacaklar. 1 milyon bile az böyle bakınca.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Binance CEO’su CZ: Servetimin Yüzde 1’i Bitcoin’de, Yüzde 99’u İse..

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, müşterilerine tavsiyeler verdiği görülüyor. Ayı sezonunda yatırımcıların korkuya kapılmaması gerektiğini vurgulayan...

Ethereum’un (ETH) Liderliğinde Altcoin Sezonu Başlıyor!

Kripto para sektöründe son dönemlerde hareketli günlerin yaşandığı görülüyor. Her ne kadar Bitcoin ve Ethereum üst direnç seviyelerini zorluyor olsa da, halen beklenen kırılımlar...

Bitcoin’de (BTC) Patlama İçin Artık Sadece Dakikalar Kaldı!

Küresel piyasalar ve kripto para yatırımcıları bugün itibariyle ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'nin Tayvan'a olan ziyaretini takip ediyor. An itibariyle devam eden uçuşu...

Bitcoin Kararsızken, Bu Metaverse Altcoin’i Ahlak Sınırlarını Zorluyor!

Bloktopia tabanlı Shush Club son yapmış olduğu cinsel içerik barındıran ve ahlak sınırlarını aşan bu anlaşmasıyla birlikte birçok yatırımcısının tepkisini çekti. Bazı Metaverse projeleri her...

Robert Kiyosaki: “Bitcoin (BTC) Çökecek, Bu 2 Ürünü Satın Alın”!

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, değerli metallerin günümüzün en iyi yatırım aracı olduğunu belirterek, yatırımcıların gümüş alması gerektiğini söylüyor. Başarılı yazar...

Son Dakika: Binance, Bitcoin Düşerken Bu 21 Altcoin İçin Duyuru Paylaştı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, kripto para sektörüne yön vermeye devam ediyor. Uzun bir süredir altcoin listelemesi yapmayan popüler...