Bitcoin (BTC) Analizleri İle Güven Veren İsimden, Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini: Tarihi Rekora Hazır...

Analizleri İle Güven Veren İsimden, Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini: Tarihi Rekora Hazır Olun!

Peter Brandt'e göre, Bitcoin'in yükseliş yolculuğu başlayacak...

Takip et blank

Bir numaralı kripto para birimi Bitcoin’e yönelik geçtiğimiz günlerde “Bitcoin, açıkçası artık altın ve Amerikan Doları ile eşit seviyelerde olduğunu kanıtladı.” açıklamasında bulunan ünlü Bitcoin analisti Peter Brandt, BTC ile ilgili varsayımlarına devam ediyor.

İlgili İçerik  Ünlü Analist, Bitcoin (BTC) İçin Net Konuştu!

Kripto para uzmanı isim, gün içerisinde gerçekleştirdiği bir röportajda 2021 yılı sona ermeden Bitcoin’in mevcut piyasa değeri olan 55.500 dolar seviyelerini katlayarak yükselişini sürdüreceğini söyledi. Peter Brandt’in röportajındaki demeçleri ise şu şekilde:

“Bitcoin ile ilgili güncel tabloları detaylı bir şekilde incelediğimde, 2017 yılında gerçekleşen boğa piyasasının benzer halini görüyorum.

BTC benim gözlemime göre, büyük bir yükseliş patlaması yaşayacak ve bu patlama öncesi son durgun zamanlarını görüyoruz. Yaşanacak bu yükseliş ile piyasalarda Bitcoin fiyatını 200.000 dolar üzerinde görebiliriz.”

BTC’nin her adımını bilen analist olarak kripto para dünyasında tanınan Brandt, Bitcoin’in volatil yapısının eşsiz bir durum olduğunu da ifade ederek söylemlerine devam etti:

“Bitcoin’in piyasa fiyat hareketlerindeki keskin yükseliş ve düşüşler, şüphesiz ki kripto paralar ile ilişkisi olmayan insanları düşündüren bir nokta fakat BTC’yi bir nebze araştırdıklarında bu emsali olmayan varlığın volatil yapısı bir kenara hangi konumlara gelebileceğini öngörebilecekler.

Bu günlerde Bitcoin ile herhangi bir şekilde bağlantı içerisinde olan insanlar, tarihi bir olay içerisinde geç olmadan yer alabildiklerini bilsinler.”

Bitcoin’in, 2021 yılı ile beraber muazzam bir yolculuğa çıkacağını ve öncü kripto para birimi ile ilişkisi olan herkesin bu ses getirecek yolculukta yerini alacağını Bitcoin severlere anlatan trader, kişisel servetini bundan böyle BTC ile ifade edecek:

“Amerikan doları şu anda bana göre dünyadaki en zayıf varlık. Gerçek olan bir şeyde söyleyeyim, dünyada değer kaybeden bir yönelimi de var ülke paramızın. Bundan ötürü açıkçası, artık servet konusu açıldığında Bitcoin üzerinden ifadeler kullanacağım. BTC benim servetimi ifade etmekte başvuracağım ölçü birimim.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Ripple (XRP) İçin Beklenen Sinyal, Dünyaca Ünlü Analistten Geldi

Bir zamanlar toplam piyasa değeri açısından ikinci sıraya kadar yükselip Ethereum'u (ETH) bile yerinden eden XRP, davanın etkileri sebebiyle dibi gördü. XRP fiyatı Ripple'a...

Bir Ayda 2,5 Katına Çıkan Tron (TRX) İçin Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler!

Eğlence sektörüne yönelik projelerden biri olan ve 2017 yılında Justin Sun tarafından Singapur’da hayata geçirilen Tron, yerel kripto para birimi TRX ile kontrolü tamamen...

Son Günlerin Vazgeçilmezi BitTorrent’de (BTT) Son Durum Ne? – Dikkat Edilmesi Gereken Seviyeler Neler?

Kripto para piyasasında tekniği alt üst eden coinlerden birisi olan ve eşler arası (peer to peer) protokolünün sürekli geliştirilmesinden sorumlu şirket BitTorrent’in yerel tokeni...

Holo (HOT) Tam Gaz Yükselişe Devam Ediyor! – HOT’un Sıradaki Hedefi Ne?

Kripto para piyasasının her türlü istatistiğini barındıran Coinmarketcap'e göre her geçen gün fiyatındaki artışla 26. sıraya kadar yükselen Holo (HOT), şu saatlerde 5.2 milyar...

Bir Zamanların Gözde Alltcoini Litecoin (LTC) Yükseliş Hazırlığında mı? – İşte Önemli Seviyeler!

Çalışma prensibi açısından Bitcoin’e (BTC) benzeyen ama BTC’den daha hızlı blok oluşturan bir yapıya sahip ve 2011 yılında Charlie Lee tarafından üretilen kripto para...

Bitcoin (BTC) Piyasayı Sarsmaya Devam Ediyor! – Kısa Vadede Önemli Seviyeler Neler?

Kripto para piyasasında 1.1 trilyon piyasa değeriyle pastanın büyük dilimini oluşturan lider coin Bitcoin (BTC), son 4 saat içerisindeki volatilitesiyle piyasayı sarsmaya devam ediyor. Son...