Bitcoin (BTC)Analizleri İle Güven Veren İsimden, Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini: Tarihi Rekora Hazır...

Analizleri İle Güven Veren İsimden, Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini: Tarihi Rekora Hazır Olun!

Peter Brandt'e göre, Bitcoin'in yükseliş yolculuğu başlayacak...

Takip et blank

Bir numaralı kripto para birimi Bitcoin’e yönelik geçtiğimiz günlerde “Bitcoin, açıkçası artık altın ve Amerikan Doları ile eşit seviyelerde olduğunu kanıtladı.” açıklamasında bulunan ünlü Bitcoin analisti Peter Brandt, BTC ile ilgili varsayımlarına devam ediyor.

İlgili İçerik  Ünlü Analist, Bitcoin (BTC) İçin Net Konuştu!

Kripto para uzmanı isim, gün içerisinde gerçekleştirdiği bir röportajda 2021 yılı sona ermeden Bitcoin’in mevcut piyasa değeri olan 55.500 dolar seviyelerini katlayarak yükselişini sürdüreceğini söyledi. Peter Brandt’in röportajındaki demeçleri ise şu şekilde:

“Bitcoin ile ilgili güncel tabloları detaylı bir şekilde incelediğimde, 2017 yılında gerçekleşen boğa piyasasının benzer halini görüyorum.

BTC benim gözlemime göre, büyük bir yükseliş patlaması yaşayacak ve bu patlama öncesi son durgun zamanlarını görüyoruz. Yaşanacak bu yükseliş ile piyasalarda Bitcoin fiyatını 200.000 dolar üzerinde görebiliriz.”

BTC’nin her adımını bilen analist olarak kripto para dünyasında tanınan Brandt, Bitcoin’in volatil yapısının eşsiz bir durum olduğunu da ifade ederek söylemlerine devam etti:

“Bitcoin’in piyasa fiyat hareketlerindeki keskin yükseliş ve düşüşler, şüphesiz ki kripto paralar ile ilişkisi olmayan insanları düşündüren bir nokta fakat BTC’yi bir nebze araştırdıklarında bu emsali olmayan varlığın volatil yapısı bir kenara hangi konumlara gelebileceğini öngörebilecekler.

Bu günlerde Bitcoin ile herhangi bir şekilde bağlantı içerisinde olan insanlar, tarihi bir olay içerisinde geç olmadan yer alabildiklerini bilsinler.”

Bitcoin’in, 2021 yılı ile beraber muazzam bir yolculuğa çıkacağını ve öncü kripto para birimi ile ilişkisi olan herkesin bu ses getirecek yolculukta yerini alacağını Bitcoin severlere anlatan trader, kişisel servetini bundan böyle BTC ile ifade edecek:

“Amerikan doları şu anda bana göre dünyadaki en zayıf varlık. Gerçek olan bir şeyde söyleyeyim, dünyada değer kaybeden bir yönelimi de var ülke paramızın. Bundan ötürü açıkçası, artık servet konusu açıldığında Bitcoin üzerinden ifadeler kullanacağım. BTC benim servetimi ifade etmekte başvuracağım ölçü birimim.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Son 24 Saatte Borsalarda Yüksek Bitcoin (BTC) Ve Stablecoin Hareketliliği! – Bu Neye İşaret?

Bilindiği üzere geçen hafta Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin’in Elon Musk’ın desteklediği düşünülen köpek coinleri olarak da bilinen AKITA ve SHIB’i dumplamasıyla kripto para...

XRP Davasından Yeni Karar Çıktı: Ripple, Son Talebinde Haksız!

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davada yeni bir gelişme yaşandı ve XRP fiyatı sert çakıldı. Ripple davasına bakan Sulh...

Deutsche Bank Analistleri, Bitcoin (BTC) Fiyatının Sert Düşüşünü Yorumladı: Düşüş Sürecek mi?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC); 64.800 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. BTC fiyatın buradan kademeli olarak 50.000 dolara kadar çekilse de...

Ünlü Analist, Şu An Olması Gereken Değerin “Çok Altındaki” Altcoini Açıkladı

Kripto para piyasasının yaşadığı deprem yavaş yavaş etkilerini kaybediyor. Kripto para yatırımcıları ise etkileri azalan bu düşüşün devamında yeniden rekor kırabilecek kripto paraları aramaya...

Ünlü CEO, Dipten Alım Sinyalini Verdi: Milyonlarca Dolarlık BTC ve ETH Aldı

TRON CEO'su Justin Sun, bugün belki de en önemli gelişmelerden birisi ile anılıyor. Kripto para piyasasının tepetaklak olduğu ve Bitcoin (BTC) başta olmak üzere...

Rubenstein Cevapladı: Hükümetler, Kripto Paraları Durdurabilir mi?

Çin, ABD ve Hong Kong'tan gelen kripto paralarla ilgili haberler, kripto para piyasasında büyük bir paniğe yol açtı. Kripto para birimlerinin ağır şekilde regüle...