Bitcoin (BTC)Analizleri İle Güven Veren İsimden, Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini: Tarihi Rekora Hazır...

Analizleri İle Güven Veren İsimden, Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmini: Tarihi Rekora Hazır Olun!

Peter Brandt'e göre, Bitcoin'in yükseliş yolculuğu başlayacak...

Takip et blank

Bir numaralı kripto para birimi Bitcoin’e yönelik geçtiğimiz günlerde “Bitcoin, açıkçası artık altın ve Amerikan Doları ile eşit seviyelerde olduğunu kanıtladı.” açıklamasında bulunan ünlü Bitcoin analisti Peter Brandt, BTC ile ilgili varsayımlarına devam ediyor.

blank

İlgili İçerik  Ünlü Analist, Bitcoin (BTC) İçin Net Konuştu!

Kripto para uzmanı isim, gün içerisinde gerçekleştirdiği bir röportajda 2021 yılı sona ermeden Bitcoin’in mevcut piyasa değeri olan 55.500 dolar seviyelerini katlayarak yükselişini sürdüreceğini söyledi. Peter Brandt’in röportajındaki demeçleri ise şu şekilde:

“Bitcoin ile ilgili güncel tabloları detaylı bir şekilde incelediğimde, 2017 yılında gerçekleşen boğa piyasasının benzer halini görüyorum.

BTC benim gözlemime göre, büyük bir yükseliş patlaması yaşayacak ve bu patlama öncesi son durgun zamanlarını görüyoruz. Yaşanacak bu yükseliş ile piyasalarda Bitcoin fiyatını 200.000 dolar üzerinde görebiliriz.”

BTC’nin her adımını bilen analist olarak kripto para dünyasında tanınan Brandt, Bitcoin’in volatil yapısının eşsiz bir durum olduğunu da ifade ederek söylemlerine devam etti:

“Bitcoin’in piyasa fiyat hareketlerindeki keskin yükseliş ve düşüşler, şüphesiz ki kripto paralar ile ilişkisi olmayan insanları düşündüren bir nokta fakat BTC’yi bir nebze araştırdıklarında bu emsali olmayan varlığın volatil yapısı bir kenara hangi konumlara gelebileceğini öngörebilecekler.

Bu günlerde Bitcoin ile herhangi bir şekilde bağlantı içerisinde olan insanlar, tarihi bir olay içerisinde geç olmadan yer alabildiklerini bilsinler.”

Bitcoin’in, 2021 yılı ile beraber muazzam bir yolculuğa çıkacağını ve öncü kripto para birimi ile ilişkisi olan herkesin bu ses getirecek yolculukta yerini alacağını Bitcoin severlere anlatan trader, kişisel servetini bundan böyle BTC ile ifade edecek:

“Amerikan doları şu anda bana göre dünyadaki en zayıf varlık. Gerçek olan bir şeyde söyleyeyim, dünyada değer kaybeden bir yönelimi de var ülke paramızın. Bundan ötürü açıkçası, artık servet konusu açıldığında Bitcoin üzerinden ifadeler kullanacağım. BTC benim servetimi ifade etmekte başvuracağım ölçü birimim.”

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Direnci Kıran Cosmos’da (ATOM) Boğa Sinyali! – ATOM Teknik Analizi!

Kripto para evrenindeki Blockchain ağlarının birbirleriyle olan iletişimi sağlama amacıyla oluşturulan bir ekosistem olan Cosmos (ATOM), yayın saati itibariyle 37.80 dolar üzerinde işlem görüyor. Piyasadaki...

Avalanche’de (AVAX) Boğa Sinyali! – AVAX Teknik Analizi!

Türkiyedeki yatırımcıların gözde coinlerinden biri olan ve coinmarketcapte 14,6 milyar dolarlık piyasa değeriyle 12. sırada yer alan Avalanche (AVAX), yayın saati itibariyle 65,45 dolar...

Bitcoin (BTC) Ayıları Uyuttu: Boğalar İle Yoluna Devam Edecek Mi?

Zincir içi değerlendirilen verilere göre, Bitcoin (BTC) üst üste beşinci defa Eylül ayını yeşil bölgede kapatamadığı görülüyor. Ancak Eylül 2021'in 2020-2019’a oranla nispeten daha...

Ünlü Analist Poppe: Bitcoin, Ethereum ve Diğer 4 Altcoin İçin Hedef Verdi!

Ünlü analist Poppe, önde gelen kripto para birimleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için YouToube'da yaptığı piyasa değerlendirmesinde önemli seviyelere dikkat çekti. Yeni bir kripto...

Dogecoin (DOGE) Topluluğundan, Elon Musk’a Sitemli Hatırlatma!

Tesla CEO'su ve dünyanın en zenginlerinden birisi konumundaki Elon Musk, Code Conference etkinliğinde sadece kripto paralar hakkında konuşmadı. Musk, aynı zamanda SpaceX uçuşları hakkında...

Bitcoin (BTC) Tekrar Trend Üstüne Çıktı: Bu 3 Altcoin Rekor Tazeliyor!

Bitcoin, Ethereum ve tüm kripto piyasası güç toplama belirtileri gösterdikçe belirli altcoinlerde hareketlenmeler başladı. Fiyat artışlarında bu 3  altcoin başı çekmeye devam ediyor. CoinGecko'dan alınan...