AnalizABD Borsaları Açıldı, Bitcoin'de Hedef Kaç Dolar?

ABD Borsaları Açıldı, Bitcoin’de Hedef Kaç Dolar?

Bitcoin borsalar ile korele bir şekilde hareket ediyor.

Takip et blank

Lider kripto para birimi olan Bitcoin, ABD borsaları ile korele bir şekilde hareket etmeye devam ediyor. Hafta sonu nedeniyle kapalı olan borsalar, an itibariyle tekrardan açılmış durumda.

TSİ 16.30’da ABD borsaları her ne kadar alıcılı bir şekilde açılmış olsa da, ilerleyen dakikalarda tekrardan değer kaybetmeye başladığı görüldü.

Borsaların yükseliş yüzdelerinin düşük olması ve dayanıklı mal siparişlerinin beklenenden yüksek gelmesi, küresel piyasaların değer kaybetmesini açıklıyor.

Borsalar ile korele bir şekilde hareket eden Bitcoin ve kripto para birimleri ise an itibariyle tekrardan volatil bir şekilde değer kaybetmeye başladığı görülmekte.

Bir süredir yükseliş yaşamaya devam eden ABD endeksleri ve Bitcoin, bir düzeltme hareketi gerçekleştirmesi olası gibi duruyor.

blank

Bitcoin’de Düşüşler Hangi Seviyede Son Bulabilir?

Haberimizin yazıldığı esnada 20.750 dolar seviyelerinden işlem gören Bitcoin, ilerleyen saatlerde 19.800 dolar desteğine kadar bir geri çekilme yaşayabilir.

21.700 dolar direncini aşamadığı için bir düzeltme yaşaması çok normal gözüken BTC, 19.800 dolar desteğinden tekrardan yukarı yönlü bir trend başlatması beklenmekte.

19.800 dolar desteğinin altına sarkması halinde 17.700 dolar dip seviyesinde de tutunması beklenmeyen Bitcoin, 15 bin dolara doğru bir yolculuğa başlayabilir.

Olası yükseliş senaryosu için ise 20.750 dolar direnç noktasını aşması gereken lider kripto para birimi, bu seviyenin kırılmasıyla birlikte 23 bin dolar ve 28 bin dolara kadar değer kazanabilir.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Dikkat: Bitcoin’de (BTC) Patlama İçin Geri Sayım Başladı!

Lider kripto para birimi Bitcoin bugünün erken saatlerinde her ne kadar değer kazanmış olsa da, son saatlerde ciddi miktarda sert bir şekilde düşüşe geçmiş...

Son Dakika: Bitcoin’de (BTC) Düşüşlerin Sebebi Belli Oldu!

Lider kripto para birimi Bitcoin, dünyada yaşanan gelişmelerden etkilenmeye devam ediyor. Rusya - Ukrayna savaşının başlamasının ardından büyük bir çöküş yaşayan BTC, yine benzer...

Çöküşü Bilen Analist, Bitcoin’de (BTC) Yine mi Haklı Çıkacak?

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği bir isim olan Crypto Capo, kripto gündeminde yer edinmeye devam ediyor. Geçmiş dönemlerde yaptığı başarılı tahminlerle sektörde ses...

Son Dakika: Bu Gelişme, Bitcoin’de (BTC) Sert Düşüş Getirdi!

Dünyada birçok ülke arasında gerginlik çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Rusya - Ukrayna savaşının çıktığı görülmüştü. Dün itibariyle ise Çin - Tayvan gerilimi kripto...

Bitcoin (BTC) Yükselirken, Bu 2 Altcoin Temmuz Ayında Ralliyi Başlattı!

Bitcoin 1 yılın ardından ilk kez bu kadar büyük bir yükseliş yaşadı. Temmuz ayı itibariyle yüzde 25'e varan bir yükseliş yaşayan lider kripto para...

Bitcoin’de (BTC) Kapanış Öncesi Bu Seviyelere Dikkat!

Lider kripto para birimi Bitcoin son saatlerde tekrardan yukarı yönlü hamleler sergilemeye başlamış olsa da, Sırbistan gelişmesi kripto para sektörünü kötü etkiledi. 24 bin...