blank
Altcoin2022'de Ethereum, Elrond (EGLD) ve Polygon (MATIC) Durmayacak: Lark Davis Yorumladı!

2022’de Ethereum, Elrond (EGLD) ve Polygon (MATIC) Durmayacak: Lark Davis Yorumladı!

2022 Yılında kazandıracak olan favori altcoinler!

Takip et blank

Son zamanlarda yaptığı doğru tahminlerde ön plana çıkan popüler kripto para analist Lark Davis Ethereum (ETH), Elrond (EGLD) ve Polygon Network’un (MATIC) 2022 yılında neden en çok kazandırma potansiyeli olan projeler olduğunu ve bu projelere neden güvendiğini açıkladı.

2022 Yılının Yıldızları ETH, EGLD ve MATIC Olabilir

Kripto para analisti ve yatırımcı Lark Davis, YouToube kanalından yayınladığı bir videoda ETH, EGLD ve MATIC için 2022 yılı beklentilerini paylaştı. Kendi portföyünün de büyük bir bölümünü bu üç altcoin projesine ayırdığını söyleyen Davis, şunları ifade etti:

”Ethereum fiyatının beş basamaklı sayılara ulaşacağını öngörüyorum. Ayı sezonu gelmeden önce muhtemelen ETH fiyatı 20.000 dolar üzerine çıkmış olacak.

Ethereum için katman 2 ölçeklendirme çözümleri var. Ayrıca ETH hisse kanıtı protokolüne geçiyor. Herkesin şikayet ettiği korkunç derecede kötü olan Ethereum iş kanıtı ispatı olmayacak. artık ETH ekonomisini kökten değiştirecek yeni adımlar hayata geçiriliyor.

Dolayısı ile hisse kanıtına geçişin bir parçası olarak yeni oluşturulan Ethereum’un, yıllık emisyonlarında %90’lık bir azalma olacak.

Ethereum gelecek yıl deflasyonist olacak, arzı her geçen gün azalacak. Muhtemelen önümüzdeki 5 ila 10 yıl içerisinde 100 milyonun altına inecek.”

Elrond (EGLD)

”Bence 2022 yılı Elrond için özel bir yıl olacak. Çünkü, Maiar borsasını başlatıklarını gördük. Artık USDC ile EGLD jetonunu takas edebileceksiniz.

AYrıca Elrond’ın standart jetonları için merkezi borsalardan takas desteği de var. Bunlar çok büyük gelişmeler ve 2022 yılında fiyata çok büyük etki edeceğini tahmin ediyorum.”

Polygon Network (MATIC)

”Polygon jeton yakımlarına başlayacak. bu kesinlikle uzun vade için çok olumlu bir durum. Böylece kullanıcılar artıyor, yeni satın almalar ve MATIC ağı üzrinde daha fazla uygulama geliştiriliyor veya entegre ediyor.

Polygon konusunda çok iyimserim, 10 dolara gideceğini tahmin ediyorum. Ama biraz zaman alabilir, bu da sorun değil.”

Diğer analistler ETH, EGLD ve MATIC hakkında ne düşünüyor?

Popüler kripto analistlerinden DonAlt, Ethereum’un Bitcoin karşısında hala boğa görünümde olduğunu düşünüyor. Diğer analistler ise genel olarak olumlu yönde görüş bildirerek, kripto piyasasında ikinci bahara kesin gözle bakıyorlar.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

ABD’de Bitcoin ve Kripto Paraları İlgilendiren Toplantı Tarihi Belli Oldu!

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasının yakından takip ettiği ülke, tartışmasız ABD olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısı ile ABD'de ekonomi ve maliye üzerine yapılan toplantılar, Bitcoin...

Bitcoin ve Piyasalarda Nefesler Tutuldu: FED Kararı Açıklanıyor!

Bitcoin'in günlerdir düşüş yaşamasına sebep olan FED kararlarında son saatlere girildi. FED'in varlık alımlarını hangi seviyeye getireceğini ve faiz oranlarını açıklaması için son 2...

Başarılı Analist, Bitcoin İçin Şu Tarihi İşaret Etti!

Son zamanlarda Türk kripto para yatırımcıları arasında yoğun rağbet gören başarılı analist Kripto Poyraz, Bitcoin'in tarihsel döngü grafiğini çizerek resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri...

Bitcoin’in Yükselişi Bu Yüzden! Rothschild Investment Bitcoin Aldı!

Monroe Rotschild tarafından 1908 yılında kurulan Rotschild Investment şirketi, Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bitcoin ve kripto paraların düşüşe geçtiği dönemde böyle bir satın almanın...

Türkiye’den Bitcoin ve Kripto Para Kararı: Yatırımcıdan Vergi Alınacak mı?

NTV tarafından paylaşılan habere göre son yapılan kripto para toplantılarında bireysel yatırımcıdan vergi alınmama fikri ağır basmaya başladı. Türk kripto para borsalarına ise sermaye...

Flaş Gelişme: Rusya Başkanı Vladimir Putin ”Bitcoin Bizim İçin Çok Önemli” Dedi!

Rusya devlet başkanı Vladimir Putin kısa süre önce yaptığı açıklamada Bitcoin madenciliğinin Rusya için çok önemli bir yere sahip olduğunu açıkladı. Böyle bir açıklamanın...