blank
Altcoin2022 Yılında En Çok Yükselebilecek Olan Metaverse Projesi Hangisi?

2022 Yılında En Çok Yükselebilecek Olan Metaverse Projesi Hangisi?

BLOK arazi ve dükkan satışları başlıyor!

Takip et blank

Bugün itibariyle 2021 yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Geçtiğimiz yıl kapanışını 29.000 dolar seviyelerinde yapan Bitcoin yayın saati itibariyle 47.900 dolar seviyelerinde bulunuyor.

1 Yıl içinde yaşadığı sert düşüşlere rağmen halen %45’lik bir yükseliş sergilemiş olan BTC, altcoinlere de çok güzel fırsatlar vermişti. Metaverse projelerindeki potansiyeli gören kurumsal yatırımcılar bu alana yönelmeye devam ediyor.

2021 yılının son çeyreğinin Metaverse projelerinin 2022 yılında yapacağı yükselişlerin fragmanı olarak tanımlayan analistler, bu yeni yılda yakın takibe alınması gereken projeleri takipçileriyle buluşturuyor.

Bloktopia (BLOK) 2022’ye Damga Vurabilir!

Metaverse projeleri arasında yatırımcıların dikkatini çekmeye devam eden BLOK, 2022 yılında en çok kazandıracak olan Metaverse projesi olması bekleniyor. Bu hafta sonu kendi evreninin açılmasıyla beraber arazi ve dükkan satışlarına başlayacak olan BLOK, bu satışlar ile yapılacak BLOK alımlarıyla fiyatını çok yüksek seviyelere çekebilir.

İlgili İçerik  En İyi Kazanç Getirecek Coin, BLOK Olabilir! Bloktopia'nın Binance Listelemesi, Her An Gelebilir!

Yakın gelecekte BLOK alımlarıyla yakım yapılacağını açıklayan ekip, fiyatı arz yakımı ile daha üst seviyelere taşımayı hedefliyor. SAND ve MANA gibi evrenlerinin açılmasının ardından sert yükselen Metaverse projelerine bir yenisi olarak BLOK’un eklenmesi çok olası gözükmekte.

Bloktopia’nın evreninde bulunan BlokPad’de BLOK’larınızı stake ederek ön satışlara katılmanız mümkün. Daha önce SIDUS + SENATE lansmanı yapan Bloktopia, şimdi ise SynCity ön satışı düzenliyor.

BLOK İçin Kritik Seviyeler Neler?

CoinMarketCap verilerine göre 474 milyon dolar piyasa değeriyle 238. sırada bulunan BLOK, yayın saati itibariyle 0.057 seviyelerinde bulunuyor. ATH seviyesinden %70 oranında düşüş yaşamış olan BLOK büyük potansiyel barındırıyor.

Kritik destek seviyesi olarak 0.047 – 0.050 dolar seviyelerini söyleyebileceğimiz BLOK’da önce 0.05890 dolar ardından ise 0.06946 dolar seviyeleri kritik direnç olarak göze çarpıyor.

Bu seviyelerin kırılmasıyla sert yükselişler yapabilecek olan BLOK, önümüzde ki günlerde evrenin açılmasıyla yeni bir borsa listelemesi gelebilir gibi duruyor. Bir çok kurumsal firmanın yatırım yaptığı BLOK’a arazi ve dükkan satışları için alım yapılacak borsalar, Kucoin ve Gate.İO gibi daha düşük hacimli borsalar olarak gözüküyor.

Bu kadar alım hacmini karşılaması için daha büyük borsalara girmesi beklenen BLOK’un ilerleyen günlerde değerine değer katması beklenmekte.

blank

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Başarılı Analist, Bitcoin İçin Şu Tarihi İşaret Etti!

Son zamanlarda Türk kripto para yatırımcıları arasında yoğun rağbet gören başarılı analist Kripto Poyraz, Bitcoin'in tarihsel döngü grafiğini çizerek resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri...

Bitcoin’in Yükselişi Bu Yüzden! Rothschild Investment Bitcoin Aldı!

Monroe Rotschild tarafından 1908 yılında kurulan Rotschild Investment şirketi, Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bitcoin ve kripto paraların düşüşe geçtiği dönemde böyle bir satın almanın...

Bitcoin’de Korkulan Olmadı! Yükseliş Sürecek mi?

Bir çok yatırımcının aklını kurcalayan sorulardan bir tanesi olan "Bitcoin daha yükselecek mi?" sorusuna bugünkü Bitcoin analizi yazımızda cevap arayacağız. 4 Gündür yükseliş yaşayan...

Ethereum Katillerinde Son Durum Ne? SOL ve AVAX Teknik Analizi

Yatırımcılar arasında "Ethereum Katili" olarak tanımlanan Solana ve AVAX, Bitcoin'in yaşadığı sert düşüşlerden fazlaca yara almış durumda. Geçtiğimiz yıl yatırımcılarına büyük kazanç getiren kripto...

Elon Musk Tweet Attı, Dogecoin (DOGE) Yine Uçuşa Geçti!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Elon Musk, kripto paralardan Dogecoin'i desteklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Dogecoin ile Tesla araba satışı için...

ADA DeFi Alanında Rekor Kırıyor! Rakipleri Ethereum, SOL ve AVAX Bakakaldı!

Cardano (ADA), Ethereum, Solana ve Avalanche gibi dev rakipleri ile mücadele edebilmek için 2021 Eylül ayında blok zincirinde çok önemli bir güncelleme gerçekleştirdi. Akıllı sözleşme...