Altcoin1inch Network’ünün Polygon’a Genişlemesi Ve 1inch Fiyat Analizi!

1inch Network’ünün Polygon’a Genişlemesi Ve 1inch Fiyat Analizi!

1inch ağı genişlemesi ve 1inch teknik analizi…

Takip et blank

Dünyanın en büyük kripto para borsasında geçtiğimiz yılın sonlarında listelenmesiyle birlikte hızlı kazanç elde etmek isteyen yatırımcıların ilgi odağı olan 1inch, geçtiğimiz hafta 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı.

Likidite Kaynakları Artıyor!

Bilindiği üzere kripto paraların en büyük sıkıntısı olan ölçeklendirme sorunu için 1inch ekibi, Polygon ağına genişlediklerini bildirdi. Ağdaki bu genişlemeyle birlikte 1inch kullanıcıları Polygon’da Curve (CRV), SushiSwap (SUSHI), QuickSwap, Aave V2 ve Cometh gibi birden fazla likidite kaynağına erişim sağlayacak.

Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme platformu olan Polygon, 1inch için güçlü bir ağ yapısı sağlayarak ölçeklendirilebilirlik sorunun aşılmasını sağlamayı planlıyor.

Ayrıca 1inch ekibinin Twitter hesabından bugün yaptığı bir diğer açıklama ise yeni ortaklıklar oldu. 1inch’in Omni Consumer Protocols ve DeFi’a köprü görevi gören OpenDAO ile anlaşmış olması, orta uzun vade de büyük bir değer artışı yaşanabileceğini gösteriyor.

Günlükte Yükselen Trend İçin Gereken Seviye!

Teknik anlamda genellikle trendler için önemli olan unsurlardan biri olan 20 günlük hareketli ortalamaya (MA20) denk gelen 5.782 dolar altında seyreden 1inch, yükseliş için bu seviye üzerinde günlük mum kapanışları yapması gerekiyor.

blank
1inch (1INCH) Günlük Grafik – Kaynak: Tradingview

5 – 5.37 dolar aralığından destek bulan ve RSI tarafında da 50 seviyesinde tutunan 1inch, yayın saati itibariyle 5.745 dolar üzerinden alıcı buluyor. Ayrıca StochRSI göstergesinin de oversold yani aşırı satım bölgesinde olduğu görülüyor. Bu durumda BTC tarafında olumlu fiyat seyriyle 1inch’in de yükselmesi beklenebilir.

1inch fiyatının MA20 seviyesini geçmesiyle başlayacağı düşünülen momentum, 6.30 dolara hızlı bir atağın gelmesini ve ilerleyen günlerde bir önceki tepeye kadar yükselişin gelmesini sağlayabilir.

Bu yükseliş planında hedefin 10 dolarlık psikolojik seviye olduğu belirtilirken düşüş yönlü bir hareket olması halinde yeşil bölge altındaki mum kapanışlarında stop olma yoluna gidilebilir.

* Yukarıda yazılanlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir, lütfen kendi yatırım kararlarınızı bizzat kendiniz alınız.

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Son 24 Saatte Borsalarda Yüksek Bitcoin (BTC) Ve Stablecoin Hareketliliği! – Bu Neye İşaret?

Bilindiği üzere geçen hafta Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin’in Elon Musk’ın desteklediği düşünülen köpek coinleri olarak da bilinen AKITA ve SHIB’i dumplamasıyla kripto para...

XRP Davasından Yeni Karar Çıktı: Ripple, Son Talebinde Haksız!

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki davada yeni bir gelişme yaşandı ve XRP fiyatı sert çakıldı. Ripple davasına bakan Sulh...

Ünlü Analist, Şu An Olması Gereken Değerin “Çok Altındaki” Altcoini Açıkladı

Kripto para piyasasının yaşadığı deprem yavaş yavaş etkilerini kaybediyor. Kripto para yatırımcıları ise etkileri azalan bu düşüşün devamında yeniden rekor kırabilecek kripto paraları aramaya...

Deutsche Bank Analistleri, Bitcoin (BTC) Fiyatının Sert Düşüşünü Yorumladı: Düşüş Sürecek mi?

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC); 64.800 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. BTC fiyatın buradan kademeli olarak 50.000 dolara kadar çekilse de...

Ünlü CEO, Dipten Alım Sinyalini Verdi: Milyonlarca Dolarlık BTC ve ETH Aldı

TRON CEO'su Justin Sun, bugün belki de en önemli gelişmelerden birisi ile anılıyor. Kripto para piyasasının tepetaklak olduğu ve Bitcoin (BTC) başta olmak üzere...

Reef Finance (REEF) Mainnet Tarihi Verdi – REEF fiyatı Yükselişe Geçti!

Merkeziyetsiz Finans’ın (DeFi) bir ürünü olan ve kendi blockchain’ini inşa etmeye çalışan Reef Finance (REEF), Reef Chain’in Mainnet’i için önemli bir aşama olan “Canary”...