blank
blank
AltcoinEn İyi Kazanç Getirecek Coin, BLOK Olabilir! Bloktopia'nın Binance Listelemesi, Her An...

En İyi Kazanç Getirecek Coin, BLOK Olabilir! Bloktopia’nın Binance Listelemesi, Her An Gelebilir!

Elon Musk ve Mark Zuckerberg'in desteklediği BLOK, 10 dolara mı yükselecek?

Takip et blank

Kripto piyasasında Metaverse çılgınlığı son hız devam ediyor. Metaverse’nin en fazla kazanç getiren projesi Bloktopia, en büyük Metaverse evreni olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. CoinMarketCap’in paylaştığı veride 2021 yılının en fazla kazanç getireni Bloktopia seçildi.

BlokPad Açıldı Yatırımcılar Akın Ediyor!

Bloktopia’nın yeni sansasyonel özelliği BlokPad devreye girdi. BlokPad sayesinde yeni araziler alabilecek yatırımcılar, yeni NFT’lerini de piyasaya sürebilecek. Metaverse başlangıcını kaçıran yatırımcılar BlokPad’e yatırım yaparak çok yüksek kazançlar sağlayabilirler.

Playstation İle Anlaşma İmzalandı!

Metaverse evrenlerinin en büyüklerinden olan Bloktopia, ünlü oyun firması olan Playstation’la da anlaşma imzalayarak bünyesine katmış gibi gözüküyor. Yaptığı büyük anlaşmalarla çok büyük potansiyel barındıran BLOK, yayın saati itibariyle bedava olarak nitelendirilen fiyat segmenti olan 0.07 dolardan işlem görüyor.

blank

Binance’nin Yeni Tercihi Bloktopia!

Binance’nin resmi twitter hesabı üzerinden yapılan oylamalarda her zaman 1. olan BLOK, çok yakın zamanlarda Binance borsasında listelenmesi bekleniyor. Binance borsasında listelenmenin ardından sert bir şekilde fiyatlanacak BLOK, çok güzel alım fırsatı vermeye devam ediyor.

blank

En Fazla Yenilik Bloktopia Evreninde Var!

Bloktopia’nın piyasaya süreceği yeni Metaverse evreni, bir çok yeniliği beraberinde getirerek yatırımcıları heyecanlandırıyor. Çok yakın zaman kullanıma açılacak olan Bloktopia evreni, açılmasıyla beraber fiyat 1 dolar seviyesine yükselmesi içten bile gözükmüyor.

blank

Satış Baskısı Kalmadı!

BlokPad’in açılmasıyla beraber en fazla stake edilen coin unvanını kazanan BLOK, yatırımcılarının her satın aldıkları BLOK’ları kilitlemesiyle fiyat yükselmeye devam ediyor. Önümüzdeki hafta kilitlerin açılmasıyla bir miktar düşüş yaşayabileceği unutulmamalı ancak bu baskıdan sonra tekrar yükseliş trendinin başlayacağı öngörülüyor.

Kilitlenen BLOK’lar sayesinde SIDUS coin’in ön satışına katılabilecek olan yatırımcılar kazançlarına kazanç katmaya devam ediyor. Kripto piyasasında bulunan bir çok ünlü ismin 10 – 100 dolar arasında hedefleri bulunduğu BLOKTOPİA, yeni MANA ve SAND olacak gibi gözüküyor.

Mark Zuckerberg’in Yeni Tercihi Bloktopia mı Olacak?

Facebook’un Kurucusu olan Mark Zuckerberg Metaverse evrenine olan yatırımlarla dikkat çekiyor. Daha öncelerde bazı Metaverse projelerine destek sağlayan Mark, resmi ortağı olarak Bloktopia’yı seçmesi bekleniyor.

Böyle bir haberin piyasaya sürülmesiyle bile 10x’ten fazla kazanç getirme potansiyeli olan BLOK, ilerleyen günlerde Binance listelemesiyle beraber Facebook ortaklığının açıklanması bekleniyor.

blank

Bloktopia İçin En Kötü Hedef 1 Dolar!

Yayın saati itibariyle 0.070 dolar seviyelerinde bulunan BLOK, marketin crashlenmesiyle beraber en güzel alım fırsatı veren kripto para olması dikkatleri üzerine topladı. Daha önce 1 kere böyle bir düşüş yaşayan BLOK, ardındaki günlerde hızlıca 2x kazanç getirdi.

Yeni projelerinde açıklanmasıyla beraber bir çok yatırımcının yükseliş trenini kaçırmamak için sıraya girdiği BLOK, ilerleyen günlerde 1 – 10 dolar arası hedef seviyeleri bulunuyor.

Kucoin gibi dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesinde listelenen BLOK, önümüzdeki haftalarda Binance listelemesi gelmesiyle aşağıdaki grafikte ki gibi bir hareket yapması bekleniyor. BLOK token satın almak isteyen kullanıcılar Gate.io ya da Kucoin gibi borsaları tercih edebilirler.

blank

*Burada yazılanlar yatırım önerisi niteliğinde değildir!

Son dakika haber ve analizlerden anında haberdar olmak için Telegram Kanalımızı ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

6 Yorum

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Haberler

Bitcoin’in Yükselişi Bu Yüzden! Rothschild Investment Bitcoin Aldı!

Monroe Rotschild tarafından 1908 yılında kurulan Rotschild Investment şirketi, Bitcoin satın aldığını açıkladı. Bitcoin ve kripto paraların düşüşe geçtiği dönemde böyle bir satın almanın...

Başarılı Analist, Bitcoin İçin Şu Tarihi İşaret Etti!

Son zamanlarda Türk kripto para yatırımcıları arasında yoğun rağbet gören başarılı analist Kripto Poyraz, Bitcoin'in tarihsel döngü grafiğini çizerek resmi Twitter hesabı üzerinden takipçileri...

Bitcoin’de Korkulan Olmadı! Yükseliş Sürecek mi?

Bir çok yatırımcının aklını kurcalayan sorulardan bir tanesi olan "Bitcoin daha yükselecek mi?" sorusuna bugünkü Bitcoin analizi yazımızda cevap arayacağız. 4 Gündür yükseliş yaşayan...

ADA DeFi Alanında Rekor Kırıyor! Rakipleri Ethereum, SOL ve AVAX Bakakaldı!

Cardano (ADA), Ethereum, Solana ve Avalanche gibi dev rakipleri ile mücadele edebilmek için 2021 Eylül ayında blok zincirinde çok önemli bir güncelleme gerçekleştirdi. Akıllı sözleşme...

Ethereum Katillerinde Son Durum Ne? SOL ve AVAX Teknik Analizi

Yatırımcılar arasında "Ethereum Katili" olarak tanımlanan Solana ve AVAX, Bitcoin'in yaşadığı sert düşüşlerden fazlaca yara almış durumda. Geçtiğimiz yıl yatırımcılarına büyük kazanç getiren kripto...

Elon Musk Tweet Attı, Dogecoin (DOGE) Yine Uçuşa Geçti!

Dünyanın en zengin iş insanlarından bir tanesi olan Elon Musk, kripto paralardan Dogecoin'i desteklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Dogecoin ile Tesla araba satışı için...